ВКонтакте - конкурент odnoklassniki.ru

Тема у розділі 'Новий сайт', створена користувачем Jasmin, 17 лис 2007.

  1. Jasmin

    Jasmin Well-Known Member

    Суть конкурсу полягає в тому, щоб об'єднати на сайті максимальну кількість друзів протягом 15 днів: 29 листопада будуть нагороджені ті, хто запросить на сайт більше всього друзів з вузів України.:)

    Переможцями стануть ті 24 учасники, які запросять більше всього друзів з вузів України:)

    потрібно реєструватися ось тут - http://vkontakte.ru/reg664413

    я перший раз приймаю участь в конкурсі в неті, тому дуже прошу... :)
    ПІДТРИМАЙТЕ БУДЬ-ЛАСКА!!!
    :o

    наперед всім вдячна:o
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: конкурс на сайті "В контакте.ру" Підтримайте будь-ласка!!!

    А приз який?
     
  3. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: конкурс на сайті "В контакте.ру" Підтримайте будь-ласка!!!

    Призи - IPod`и десь біля 30ти.
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    ВКонтакте - II по посещаемости сайт рунета

    http://vkontakte.ru/blog.php?90838
    Согласно рейтингу Alexa.com, на этой неделе ВКонтакте стал вторым по посещаемости сайтом рунета.

    Выход на второе место особенно важен потому, что ВКонтакте никогда нигде не рекламировался. В течение 2007 года удалось развеять предрассудок, согласно которому основной причиной успеха любого продукта считается раскрутка и реклама.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: ВКонтакте - II по посещаемости сайт рунета

    я в контакті познаходила купу своїх знайомих ще зі школи, які там вчилися рік-два, а потім пішли в інші школи. сайт зручний для підтримання спілкування між випускниками. а взагалі, як на мене, то трохи він нуднуватий.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: ВКонтакте - II по посещаемости сайт рунета

    І мені видався нудним =)
    Але компенсацією був результат пошуку по ВНЗ =)
    Жаль своїх гімназистів не побачив =(
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: ВКонтакте - II по посещаемости сайт рунета

    Я чого розмістив ту інфу ....Рік назад такий же сайт, а точніше сервіс планував створити мій син ,один до одного.Ідеї вітають в повітрі....
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: ВКонтакте - II по посещаемости сайт рунета

    фкантактє і аднакласніки -- два найбільш успішних сайти такої тематики....
    але спамити гвестбуки -- негарно з їх боку.... [​IMG]

    куме, ви не довго розмірковуйте коли маєте файну ідею....
    я теж багато чого пропонував у себе на роботі, тепер ці послуги є у конкурентів..... [​IMG]
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: ВКонтакте - II по посещаемости сайт рунета

    Сайт для тінейджерів і трошки старших.
    Однокурсників пару чоловік я ще там знайшов
    Однокласників уже жодного
    А мама моя не знайшла взагалі нікого
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ukrainer

    Ukrainer Member

    Соціальні мережі

    Для мене було здивуванням шо вони можуть бути не тільки розважальними. Я знайшла наприклад http://***/ - а там знайомих та колег. До того ж групи - аналог форуму - є дуже цікавим.
    От хотіла запитати хто ще користується, які ще цікаві лінки можна рекомендувати
     
    Останнє редагування модератором: 2 гру 2008
  11. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    В мене таке питання: хто шо думає чи може вже знає.

    Дівчина зареєструвалась вконтакті і їй прийшло повідомлення приблизно такого змісту, що треба віділсати свій id на короткий номер. Послуга типу платна (15рублей). Якось так. Ну типу гроші хочуть.
    Я сам реєструвався весною, такої фігні ще не було. Незнаю чи це правда чи лохотрон звичайний. В техпідтримці знайшов подібний допис від людини, їй відповіли що реєстрація вконтакті -процедура безкоштовна.
    Хто що думає?? Чи це Дуров знову хоче грошей?? :)

    P.S. несприймайте це як рекламу й так відомого ресурсу, просто питання доволі важливе.
     
  12. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    від кого повідомлення? Від адміністрації сайту? Що конкретно було у повідомленні? Себто навіщо їй треба віділсати свій id? Для подальшої активації аккаунта чи що?
     
  13. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Mattilainen
    Точно не скажу змісту, але лист вроді не від адміністрації був. Значить на 99% впевнений, що це спам-лохотрон якийсь.
     
  14. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    Ну якщо не від адміністрації, тоді лохотрон 100%.
    Там іноді таке трапляється. :)
     
  15. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Сайт Вконтакте класний ще тим що на його серверах лежить праактично вся музика яку я коли небудь шукав, а також відео.
    Для музики: Для тих, хто не проти бачити біля музичного треку на вконтакті лінк для скачування цього треку є корисний плагін в Мозіллу:
    http://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/748 - додаток до Мозілли. Жмем кнопку Добавить в Firefox і жмем всьо, що запитає.
    Далі додаємо скрипт для тих ссилок на пісні тут:
    http://userscripts.org/scripts/show/16985 - жмемо Install the script зверху справа чорна кнопка. Далі оновлюємо сторінку з музикою на вконтакті і маємо ссилки - скачать і текст.
    Так воно буде виглядати
    [​IMG]

    Дя скачування відео з вконтакті існує цей сайт куди лишається вставити посилання на те відео і можна качати. Правда відео замість звичного avi буде flv. Якщо не подобається формат відео, то існує чимала к-ть ріперів
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Хто знає як Вконаткті надіслати оголошення до всіх учасників групи? Я заклала групу про білочку, там є понад 700 осіб. Хочу всім нагадати, щоб голосували. Але до кожного окремо писати - то трохи накладно. А можна якось автоматично до всіх зразу?
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    не в курсі, щоб таке щось було... тобто можна викласти на головній сторінці нове оголошення, чи то пак новини... якось так воно називається... але воно буде тільки відображатися в оновленнях груп, а не як окреме повідомлення..
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Таке певно не получиться, тому що при частій відпраці смс стоїть захист, капча(картинка з кодом). Якийсь скрипт міг би слати повідомлення, от обдурити капчу напевно не зможе
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Тепер Вконтакті стає і конкурентом Торрентс.ру. Появився новий флеш додаток який виконує роль трекера. Якщо взяти чисельність аудиторії вконтакті, то думаю 1-2 роки він обжене загальновідомий трекер ТРУ. Сам додаток знаходиться http://vkontakte.ru/app707250_11247252
     
  20. Senko

    Senko Member

    Jasmin, там по ходу в правилах конкурса написано
     
а де твій аватар? :)