Виживання

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Romko, 5 вер 2013.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    В наш непевний час треба бути готовим до всього.
    Лікбез з виживання.




    ---------- Додано в 18:49 ---------- Попередній допис був написаний в 18:46 ----------

    Росіяни готуються.
    Потрібно брати приклад

     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Можна сперечатись про ефективність російського спецназу,але до порад варто прислухатись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Добро пожаловать в Ад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Десь вже була постапокаліптична тема. Я там саме на цю статтю давав посилання
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    ........................


    ---------- Додано в 19:46 ---------- Попередній допис був написаний в 19:38 ----------

    Можливо.
    Але повторити не завадить.
    І,хоча б мати уявлення,як себе поводити в естремальних умовах.
    І,хоч,нареальнішим окупантом буде саме ерефія,варто прислухатись,що радять їхні спеціалісти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    ...........................
    З коментів

    Гарна стаття поради тямущі, правда не всі. Чоловік, який порушив чужі права, автоматично позбувся своїх. Тому не думайте про права ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Приготування до кризисних ситуацій як страхівка,я тримаю дома харчів на 4 місяці на сімю,можу озброіти кожного члена сімі,всіх навчив зі зброєю поводитись плюс трохи медикаментів ну і набоів багато
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Романе, Вам що, дідо наснився?
    Чого це Вам про війну задумалось?
    І викладене Вами не зовсім вірне.
    Не вводьте людей в оману.
    Я маю право розповісти про деякі речі, щодо виживання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Виправте,якщо щось неправильно.
    В мене немає досвіду ведення партизанської війни.
    Але я знаю,наскільки раптово все може змінитись,в разі будь-яких безпорядків.
    І наскільке важливе вміння вижити.
    Не потрібно забувати прислів"я- від суми й тюрми не зарікатись.
    Часто розмовляю з сестрою.
    Ще пару літ тому,Сирія була цілком благополучною країною.І,наскільке зараз там важливе оце вміння -вижити.
    Якщо щось станеться,можливо в пам"яті когось випливе щось із прочитаного тут і врятує йому життя,то це вже варто того,щоб тут запостити.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    тренуйсі
    почни з маскування :)))

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    ......................
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    По-перша, Романе, давайте оприділимось, про що мова.
    Боєць в складі регулярного війська, член диверсійної групи, партизан, цивільна особа, мають подібні, але далеко не однакові можливості для виживання. Звідси і поведінка.
    Наприклад я, без будь-якого забезпечення зможу нормально існувати і діяти на протязі дуже довгого часу. А от мій брат не зможе, це знаю напевно. Донька моя зможе ,а дружина ні...
    Тому звузьте оглад до якоїсь конкретної групи.
    Тоді і поговоримо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Тема називається

    І я не хочу конкретизувати,в яких умовах ці знання і навики можуть згодитись.
    Пропоную викладати сюди все,що зв"язане з виживанням.
    В умовах війни,і не лише в умовах війни.
    При катастрофах.
    В лісі,на морі і теде,і тепе.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    якщо без нацюків і гудків, то розповідайте, буде дуже навіть цікаво почитати
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Натрапив на оце



    Згадав свій випадок.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Не знаю як в Україні але тут уряд рекомендує кодній сімї тримати дома мінімум 3, 4 дні їжу а рекомендовано два тижні, бо в випадку локальної катастрофи уряд не завжди вспіє.,
    В машині завжди торбо повинна бути з якимись снікерсами, теплою одежею, ліхтарик тощо, особливо взимі. Згідно різних експертів найреальніший капець то епідемія якогось незрозумілого грипу яка викосить 10, 20 відсотків населення що достатньо для повного паралічу суспільства.реальний час на розробку вакцини 3 місяці, тобто треба мати можливість ізолюватись на 3 чи чотири місяці.всі кабздеці приходять неочікувано.скільки людей сподівалось світову війну в 1938?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    В Україні пакращення,хіба Ви не чули?
    Так,що впору замислюватись і над отаким.

    [​IMG]
     
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Продукты питания от насекомых:

    — Ваниль. Запах ванили нравится всем — кроме насекомых. Разведи столовую ложку ванили в чашке воды и помажь этой ароматной микстурой открытые участки кожи. Комары, клещи и мухи будут очень недовольны.
    — Чеснок. За несколько дней до похода начинай есть чеснок по две дольки в день. Чесночные флюиды выходят с потом и гонят насекомых прочь.
    — Лук. Разрезай луковицу пополам и смазывай ею открытые участки кожи. Ни одна летающая тварь и близко не подойдет
    — а свежим срезом чеснока или лука можно помазать место укуса
    — Кожура апельсина и лимона. Если идея благоухать луком все же не по нутру, есть более приятный способ отогнать кровососов — снять кожуру с лимона или апельсина, сдавить ее так, чтобы пошел сок и смазать им кожу. Проверено – мошек нет.
    Соль и сало. Чтобы облегчить зуд от укуса комара или клеща, смочить поврежденное место соленой водой, а потом смазать чем-нибудь жирным – куском сала или растительным маслом
    — Молоко. Метод, что называется, дедовский. Если кожа пылает от солнечных ожогов или зудит от комариных укусов, помазать ее молочной смесью – это даст почти мгновенное облегчение. На столовую ложку сухого молока добавить две ложки воды, размешать, и мазь готова. Энзимы, которые содержатся в молоке, нейтрализуют яд насекомых и залечат ожоги.
    — Яблочный уксус. Метод, опробованный в американской армии: за три дня до полевых учений или марш-броска, солдаты начинали пить яблочный уксус – по столовой ложке трижды в день. Если продолжать это в течение всего похода, можно вернуться домой вообще без единого укуса. (При гастрите и язве не рекомендуется)
    — Перед установкой палатки обрызгайте уксусом место, где она будет стоять — муравьи вас не будут беспокоить
    — Сода пищевая — кашеобразную смесь из воды и соды и нанесите на место укуса. Содовая кашица облегчит также зуд, вызванный контактом кожи с борщевиком, крапивой.
    — Мухомор покрошить, залить водой и распределить по пустым консервным банкам, которые развесить вокруг лагеря. Мух будет меньше
    Желаю всем приятного отдыха на природе, и пусть вам не мешают “комары да мухи”
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. morze

    morze Well-Known Member

    UKR.NET не візьме ні одна війна!
     
а де твій аватар? :)