Виші міста Хмельницький

Тема у розділі 'Хмельницький форум', створена користувачем YUST, 25 лис 2010.

  1. YUST

    YUST Well-Known Member

    Є солідний Національний Університет. А ще? Чув, що у час, коли закривають існуючі виші у Хмельницькому народився торговельно - економічний інститут, щось таке як Львівська комерційна академія. Цікаво. І як вони? Популярні?
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Від чого це скорочення -виш?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. YUST

    YUST Well-Known Member

    Думаю, що це сленг.
    http://ukrainica.org.ua/ukr/mova/mova_urok_t_melnik/1593
    http://chervone.com/news/vuz_chi_vish/2010-10-16-1490
    Безсленгово моє питання звучатиме так
    Є солідний Національний Університет. А ще? Чув, що у час, коли закривають існуючі Вищі навчальні заклади у Хмельницькому народився торговельно - економічний інститут, щось таке як Львівська комерційна академія. Цікаво. І як вони? Популярні?
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Так, як голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської громадської молодіжної організації "Студентська республіка" можу сказати, які університети є (з пам*яті):
    1) Хмельницький національний університет.
    2) Хмельницький університет управління та права.
    3) Хмельницький економічний університет
    4) Хмельницький університет економіки та підприємництва
    5) Міжрегіональна академія управління персоналом.
    6) Університет розвитку людини "Україна"
    7) Хмельницький університет бізнесу.
    8) Інститут моделювання та конструювання швейних виробів.
    9) Прикордонна академія ім. Богдана Хмельницького
    10) Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія.
    11) Хмельницький коперативний торгівельно-економічний університет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ksv

    ksv New Member

  7. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Я би не сказал, один з найбільших ВНЗ Поділля, навчається близько 13 тисяч студентів - це більше, ніж населення в деяких райцентрах України.

    Університет складається близько з 4 інститутів, кожен з яких поділяються на 2-3 факультети і це ще поділяються на кафедри + кафедри, 5 гуртожитків, 9-ти поверхова бібліотека.


    Знаєте, я можу пригадати Прикордонну академію, яка справді стоїть у всеукраїнському рейтингу стоїть.

    А багацько відгуків, вибачте 13 тисяч студентів в деяких університетах Хмельницького менше студентів, ніж в ХНУ викладачів, знаєте від 13 000 тисяч студентів багато відгуків, ніж буде від 600 чи 1000...

    Тому Хмельницький національний університет потрібно розглядати, як університет, який складається з 4 інститутів і в якому навчаються близько 13 тисяч студентів, маштаби не ті ))))).

    Деякі інститути не коруповані, інші менш, але якщо казати в цілому про університет, то він не найкорупованіший ВНЗ в Україні.
     
а де твій аватар? :)