Виправити велику помилку

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем lypneva.com, 26 тра 2013.

1. lypneva.com

lypneva.com Member

Останнє редагування модератором: 27 тра 2013
  2. .leoboy

.leoboy Guest

Помилка не в тому, що міста у 20 ст. стали підлаштовувати під автомобілі, а в тому, що ЛИШЕ під автомобілі. Бо під автомобілі таки підлаштовуватися треба. Але крім того при містобудуванні слід було б закладати інфраструктуру громадського транспорту, велосипедну, ну і звісно на перше місце ставити людину-пішохода. Вона головно. І все перераховане вище повинно проектуватися саме виходячи із цього. Щоб можна було безпечно ходити вулицями, щоб вулиці були гарні та зелені, із внятною навігацією, спортивними та дитячими майданчиками, парки, сквери і тд і тп.

3. Мих

Мих Дуже важлива персона

не забивайте баки Садовому, йому не дотого...

4. KLIBERN

KLIBERN Status Quo

• Подобається Подобається x 1
  5. Dzeko

Dzeko Well-Known Member

Львів’янин судиться через російську мову у паспорті громадянина України

Львів – Викладач Львівського університету імені Франка Святослав Літинський через судовий позов вимагає, щоб міграційна служба видала йому паспорт громадянина України лише українською мовою. Львів’янин не розуміє, чому друга сторінка внутрішнього паспорта дублюється російською мовою, адже це є порушенням чинного законодавства. Однак Львівський адміністративний суд зволікає з оголошенням вироку.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/26690452.html

• Подобається Подобається x 3
  6. Boris_Kiev

Boris_Kiev Дуже важлива персона

Якось, ще до епохи Хама, ми з дружиною заселялися до кримського пансіонату.
    Анкети з правилами протипожежної безпеки на звороті (де треба було теж поставити підпис) були, ясна річ, російською. Я своє дані вписав українською.
    Адміністратор, прочитавши назву моєї вулиці, почав бубоніти "я нє знаю что такоє "узвіз" і знати не хочу. Как ето па рузгі?"
    Я йому спокійно відповідаю: якщо я, не розуміючи інструкції недержавною мовою на звороті, влаштую пожежу або вкраду телевізор, ви мене довго будете шукати за неіснуючою адресою. І київська міліція тільки посміється з вас.
    А на звороті (інструкція) написав: "Зміст надрукованого підпишу після усного перекладу".
    Звичайно, він видав ключі, а наступного дня приніс роздрукований переклад інструкції. Переклала адміністраторка їдальні, харків"янка. наша давня добра знайома. А адміністратор отримав клізму від директора.
    Ось так треба виховувати довбнів. Краще би не гавкав і я мовчки підписав би інструкціюнедержавною мовою.

7. Veselka alj

Veselka alj Well-Known Member

От мене дуже дратує коли де які наші співробітники починають говорити до рускомовних клієнтів теж по руски! Чому?? Як що не розуміє, чи незнає своєі рідної мови то нехай вчить, ні то наймає перекладача. Для чого себе підлаштовувати під них!

8. Dzeko

Dzeko Well-Known Member

Далеко ходити не треба. Тут пів-форуму таких. І я неодноразово зустрічав львівські сайти з стартовою мовою російською, особливо туристичні. То ж хліб.

9. Veselka alj

Я розумію важкі часи. Але хіба таким хлібом ситий будеш? Не затакий хліб вмираємо, та бідуємо. Обідно, що не цінуєм те з чим боремся до чого так хочем дійти!

10. avatarwin

Обідно=прикро

11. KARABIN

KARABIN ukropenFuhrer

ох ти ж йопересете, помилка ше й говорить..

12. Veselka alj

Ось бачете які наслідки російської мови в школі, мікс суржика!

---------- Додано в 09:16 ---------- Попередній допис був написаний в 09:11 ----------

Але хіба в українській мові не має слова образа. ображений, ображатися...:scratch_one-s_head:

13. Ворон

Ворон ПТН ЗДХ

"Образливо"
    Але Фаріон права, "прикро" краще за змістом.

14. Dzeko

Dzeko Well-Known Member

Як буде "обидно"?

15. Veselka alj

Може їй і краще, але допис робила я, а не вона! Прикро для мене щось що докопалися до слова, а образливо за це!

16. Оля

Оля Старожилка форуму

Образливо. Але то у нас так не говорять. Прикро - саме те.

17. Dzeko

Dzeko Well-Known Member

Так не говорять, бо не грає.

18. Finya

Finya enjoy the silence

Діти говорять) В школі вчать літературної мови, то часто чую на кшталт: "ну мені ж обраааазливооо")

19. Veselka alj

:scratch_one-s_head:чи можливо не відіграє таку важливу роль саме це слово?

20. Ворон

Ворон ПТН ЗДХ

Не слухайте Дзека, все грає.

а де твій аватар? :)