випічка

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем helmut, 29 гру 2010.

  1. helmut

    helmut Member

    Львів"яни, де купуєте смачну випічку? Таку щоб на язику танула :)

    я можу порекомендувати пекарню на катедральній: віденська випічка. Ще у них є кафе в приміщенні. Смачніших булочок я ще не пробував, проте пошук триває
     
    Останнє редагування модератором: 30 гру 2010
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Печу в своїй духовці!
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    І я сама готую,ще дехто в мене замовляє....
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. nastinka

    nastinka відсутня

    може мене хтось навчить пекти смачні тортики? скоро я почну жити наніц сама. буду як в "анатомії грей" при злості готувати щось)
    дайте цікаві рецепти і фото) дякую)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Заходьте в форумну кухню,там і рецепти і фото.......
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Да и компания подобралось. :good:
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Radistka

    Radistka Rändaj

    Я не солодкоїжка, тому мій коментар, можливо, не абсолютний. Але, як треба, то купую у кавярні "Її величність" у Львові на Братів Рогатинців, 37. На язиці тане! Стопудово!

    Колись пробувала випитати їхній секрет. Виявилося там у них є господиня, яка вже багато років їм пече торти і пляцки. Повезло їм з господинею :good:

    P.S. Форумні господині, "такі надо что-то дєлать"! :) "Дєлать" бізнес і конкуренцію!
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Svitlunka

    Svitlunka Well-Known Member

    я іноді купую тістечка у "Вопаку"(у СКРИНІ чи ВАМІ). вони досить смачні, хоч домашні безперечно кращі:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я можу тільки хіба заплакати:cry::cry:
    Але як згадаю своє "становище" в цьому бізнесі, і знову:cry:Мене б так рекламували:cry:Але хто я, а хто "Віденська випічка" і т.д.-бренд, а я ексклюзив домашній....Але нічого на кожен товар знайдеться покупець, в мене теж є свої люди,які вже не ходять деінде,не шукають, а в мене замовляють,а це не може не тішити:)

    ---------- Додано в 15:17 ---------- Попередній допис був написаний в 15:16 ----------

    :sad:Тема мені,тільки мені ІМХО...не подобається:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Radistka

    Radistka Rändaj

    Якщо є така тема, то очевидно, що хорошу випічку у Львові вже треба днем з вогнем шукати. А "домашній ексклюзив" то поза часом і конкуренцією - завжди буде попит! Можете навіть не сумніватися! Малий бізнес у Вас вже є, а великий бізнес то така марудна справа - забирає багато часу, сил. І особисто я вже Вас зацінила ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    :):give_rose::give_rose::give_rose::give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Звісно, домашня випічка - то поза конкуренцією, бо смачніше і інгредієнти кращі. Але ж не будеш замовляти шматочок тортика, коли зараз і вже хочеться :)
    Згадую студентські часи, коли часто відвідувала "тортики" на в.Дудаєва. Спочатку там було малесеньке кафе, а зараз воно в разів 4 більше. Не знаю як називається, завше казала "тортики". Там зліва від нього є магазин Еколану (може це кафе теж? не знаю). Але от там дійсно що б не взяла - претензій ніколи не мала. А ще були смачні молочні коктейлі.. Ммм.. Як приїжджаю до Львова обов'язково туди заходжу, як жила у Львові, то водила знайомих з інших міст. Ще й ціни там були дуже доступні.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Radistka

    Radistka Rändaj

    Я вважаю магазинні тортики і хорошу домашню випічку просто різними продуктами. Я б навіть називала їх по-різному - от як "масло" і "спред".
    Як дуже хочеться тортика, то все таки або замовляю, або вмовляю себе на якусь смачну альтернативу, або терплю, або власноруч псую продукти :)
    Ну не можу я їсти те магазинне ... :cry:
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Раніше там були дійсно натур тортики,зараз ,повірте ні.....ми гуляли в центрі нещодавно і зайшли туди,замовили простий бісквіт з вершковим кремом....я ледь доїла...правда малий злопав за милу душу, а я ж знаю,які мають бути вершки,бо завди купую на ринку в жіночки з села і роблю креми.....а це не "аля вершки з кокосового масла" і оце усвідомлення так званої підробки....мені не дало навіть покуштувати...я бриджусь таких не натур.тортів,бо знаю направду,якими вони мають бути...Згадайте за часів СРСР,наприклад торт "Львів"- КАЗКА!!!!або ПРАГА-то не порівняти з тими які вони є зараз.....КОШМАР,просто....
    Ось мій тортик "Сніжинка шампанського"Торт повністю виготовлений з натур.інгредієнтів,желе з шампанського,бісквіт і мус вершково-шампанський з меренгами :)Ексклюзивний "торт Шампанське",на НР саме те,що треба для любителів шампанського, я коли вчора його готувала,такий стояв на кухні запах шампанського,я мало не вп"яніла,але тортик вийшов,нехай він простенький,але зате натур.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Summer

    Summer Well-Known Member

    я за якісну, добру домашню випічку... от в тих цукернях, знаєте після того як печу своє, навіть і бажання не має спробувати, ні... недавно скуштувала, та де той кавалок...ну смачний, але трохи там не те шось...от таке
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. deva

    deva Well-Known Member

    Замовляйте львівяни тортики і всяку смакоту солодку в нашої Роетки, вона випікає такі смаколи, що любому кафе і неснилось і ще є гарантія що там нема всякої хімії. кби жила в Львові, тоб сто пудово замовляла все в Роетки.

    ---------- Додано в 19:49 ---------- Попередній допис був написаний в 19:47 ----------

    аналогічно, але вчора сусіди купили тортик, запросили мене на нього з чаєм, але так чути було спред, що капці, а з вигляду був дуже смачненьким)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. nastinka

    nastinka відсутня

    Поетко у вас є свій магазин?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Якби...:cry::cry::cry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nastinka

    nastinka відсутня

    ми скоро форумом скинемось вам на ПП чи як то ТЗОВ) і будете пекли нам пироги)
    мій вітчим страшне як любить вареники) я пообіцяла що навчусь пекти пляцки і пампушки. так що на початку лютого я вас всіх тут буду діставати з печенням) і всяким таким)
     
    Останнє редагування: 6 січ 2011
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)