вино

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем kyky, 30 жов 2011.

  1. kyky

    kyky New Member

    дуже багато балачок про пиво, в той час як про вино - ні слова. чому так? невже у львові немає поціновувачів цього напою? нещодавно було свято сиру та вина - там прикупив витриманого закарпатського кабарне. невже немає у львові культури споживання вина?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Alter

    Alter Well-Known Member

    ну я поціновувач
    культурний :rus:

    ---------- Додано в 14:29 ---------- Попередній допис був написаний в 14:28 ----------

    ціную сухі вина, особливо шампанські
     
  3. kyky

    kyky New Member

    а сухі які: білі/червоні, молоді/витримані, домашні/ з заводу, кримські/закарпатські/закордонні?
    ну і чи сподобалося на святі сиру та вина?
     
  4. Olenall

    Olenall миється в бані

    я люблю напівсолодкі або напівсухі. Найбільше люблю марку Telavuri (в них всього 2 види: біле напівсухе і червоне напівсухе), але її рідко зустрічаю в супермаркеті. хоча вино смачне, якісне і ціна дешева
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якщо зважити на назву вина чи сорту винограду, з якого це вино виготовлене, то дійсно немає...

    Каберне Совіньйон (фр. Cabernet Sauvignon) – червоний сорт винограду, підвид виду Виноград культурний (Vitis vinifera), один з так званих "великих винних сортів".
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Telavuri - название серии вин производителя "Марани". И видов у них - вся линейка, разумеется, а не два. Правда, имхо "торговая марка" для вина - дело десятое, только в рекламных целях на массовом, далёком от культуры потребления вина, рынке. Есть производитель, которому доверяют или нет, есть виноград определённого сорта/сортов, место производства, год урожая, выдержка и т.д. Хорошее Настоящее вино всегда уникально, и производитель всегда старается выделить именно его уникальные черты в названии (когда сам становится легендарным, может позволить себе и мелким шрифтом на бледной этикетке вина называть), а когда вино равняют "под стандарт" торговой маркой, выпуская с одним и тем же названием красное и белое, сухое и полусладкое - имхо это сильно приближает его к "компоту" :) Компоты бывают и вкусненькие, все знают. Сахарку добавить, лимончику, ещё чего-нибудь - так и ваще...
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. kyky

    kyky New Member

    я раніше пив червоне піросмані, але після ярмарки підсів виключно на витримані сухі вина одного приватного винороба з мужієво.
     
  8. Olenall

    Olenall миється в бані

    Ні, те про, що кажу я, це саме назва виробника. і в них я бачила тільки 2 види вина, вино цього виробника, як я вже писала, зустрічається рідко
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дуже люблю Портвейн... Звичайний... Дешевий... Бормотуху...
    Я з нього глінтвейн готую... Взимку... Ввечері...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Давно не пробовал.
    Очень давно.
    Вот это неплохое:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Подкинули бы рецепт...
    Я видел портвейн в магазине.
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
  13. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    А я по полусладкому...Киндзмараули марки Марани - самое ТО! Есть ещё вариант Милдиани (могу ошибаться, но помню, что впечатлило...)
    Если хочется сухого вина, очень рекомендую Одесский колонист, если достанете Пино Нуар. Весьма достойное вино.
     
  14. Gron

    Gron тафгай

    Вино це в одночас і просто і складно.
    На мою хлопську думку, використання вина невідокремленний від їжі процес.
    Тобто одно підкреслює інше і навпаки.
    Якщо розглядати "...не само глотание, а еда как трапеза"(c)
    Зараз багато вина, але якщо не лякатись експериментів та починати від сортових, щоб потім розуміти що від більш складних(сепажних) вин очікувати, то все буде гаразд.
    Да, нетреба лякатися порушувати канони, накшалт біле-риба, червоне-смажене м'ясо, іноді червоне з Бургундії краще пасує до річної риби, а білий Сотерн чи грузинське Гурджаані - до качки.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Alter

    Alter Well-Known Member

    а я люблю просто портвейни, наприклад масандровські
    щоб пити без всяких добавок
    незалежно від пори року :)
     
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Согласен.
    И места употребления, добавлю.
    Помню, в брамах очень хорошо шёл.
    Действительно, можно было и без закуси.
     
  17. Alter

    Alter Well-Known Member

    з обширного досвіду знаю, що купувати щось дешевше, аніж Інкермановські - зайва трата грошей та здоровя :yes:
    ці вина в нас можна вважати індикатором, якщо ціна нижча - або то бодяга хімічна, або ж натуральне сусло 5-го віджиму залите дешевим спиртом(тяжкі наслідки гарантовано в обох випадках)
    Закарпатські вина з магазину мені чомусь хороші не попадались, а от домашні :good:
    Ну іще в Береговому є Винний Дім - там де дегустація, рекомендую відвідати.
    Із закордонних грошей вистачало поки що спробувати чілійські :bad: і молдавські(раз на раз не приходиться, мабуть також багато фальсифікату)
    Ну, і грузинські - те що пробував - сподобалось. До речі, спілкувався з їніми представниками на міні-дегустації в супермаркеті, питаю - чому нема десертних? Кажуть - а ми таких не робимо, бо то вже не вино о_О ніяких там кріплених, солодких... максимум напівсолодкі. Не знаю, чи правда, може то справедливо тільки для експорту, але так мені пояснили
     
  18. - что, все? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Звичайно, тільки сухі. Десертні вина - це гидота.
    Надаю перевагу червоним винам. Шампанське не люблю взагалі, за винятком французського брюту, але його (через зрозумілі причини) не маю змоги часто куштувати.
    Загалом, з усіх спиртих напоїв якісне червоне сухе вино - найкраще, що тільки може бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. shoelover

    shoelover Member

    о, я колись спробувала варити глінтвейн з трьох топорів так званих.. Такий дух в хаті стояв, що від тільки "аромату" вже вело :)
    А з тих кращих варіантів - люблю чилійські, але там сухі - раз на раз не приходиться. Раз Гато Негро було таке, що аж оскому набило
     
а де твій аватар? :)