Відпочинок в Криму

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Nadin, 24 лип 2007.

  1. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Дорогі форумчани, чи не була б ваша ласка, розказати за один день (бо завтра їду) все найкраще, найпрікольніше, найпорадніше про Судак - пляж, найкращі місця, щоб за 10 днів не прогавити най, най, най. Я вагітна на 6-му місяці, їду з дитиною і батьками. Щоб не багато здерли і куди варто сходити:clapping: :clapping: :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Смачний Судак

    мені найбільше сподобалося прогулянка з Судака в селище Новий Світ. Неймовірно гарна місцевість!
    Прокиньтеся раненько, десь в 5-6 год і прогуляйтеся!
    Та і сам Новий Світ дуже гарний!

    Жили ми біля входу в фортецю. Дуже гарні фото вийшли у нас з фортеці, хоча екскурсію я б не замовляла там.

    Більше особливих спогадів не було, хіба вечірнє поїдання риби і раків на пляжі довго згадували ми ;)
     
  3. Markell

    Markell Well-Known Member

    Відповідь: Смачний Судак

    +1, на неї краще дивитись ззовні, бо всередині справжній смітник і розруха.
    В Новому Світі варто побувати (ми взагалі туди їсти їздили, бо в Судаку з харчуванням проблеми, жодної нормальної точки, одні чебуреки, в "ресторанах" брудно, несмачно, дорого і майже нічого немає з меню), а в Н.С. на набережній зразу за стоянкою таксі класна точка (забув як називається), прямо біля сходів на пляж тераса, кухня непогана і ціни нормальні, завжди свіжі морепродукти.
    А так в самому Судаку толком нема куди сходити-стандартно ввечері на набережну, або в кіно (в центрі), можна ше в аквапарк на якийсь деньок вибратись (по набережній вправо до базарчику, майже до кінця пляжу, за базарчиком аквапарк, там купа вивісок ).
    На пляж доведеться платний ходити (від військового санаторію самий непоганий по співвідношенню ціна 4 грн./досить чисто), міський пляж надто брудний/переповнений і всякі смердючі скутери-катери.
    На набережній біля центрального причалу (там, де каси) є вхід на територію якогось санаторію, там суперовий парк з якоюсь водоймою і можна непогано провести спекотні години в тіньку з книгою.
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Смачний Судак

    ми їли лише фрукти, на обід брали чебурек, а вечеряли рибою смачнющою :) думаю і смачно і поживно!

    в Судаку справді знайти нормальне чисте місце для вечері було важко, але як спуститися від фортеці вниз - там дуже класний паб є! Щовечора цікаві концерти, байкери, не попсова музика - було весело!
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Смачний Судак

    Тоді міняйте місце... :)
    У Судаку ціни безбашенні (порівнюючи з Феодосією), пляж кам'янистий... .
    А взагалі, я волію їхати власним автом: повна свобода дій/пересування. Мона весь Крим легенько прокатати.
    до обіду - пляж, потім кльтурна програма...

    Наспівуючи:
    па марям, па валнам.
    нинчє здєсь
    завтра там...
     
  6. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Смачний Судак

    А де в Криму ціни малі!? Мене гроші дуже не турбують, а от батька мого дуже - він фондує поїздку в своє 50-тиріччя. Проте він любить всякі замки, гарні місця, тому до Вас звернулася, бо поки акліматизуємся план поїздок скласти хочемо.;)
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Смачний Судак

    Транспорт який?
     
  8. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Смачний Судак

    Мій улюблений поїзд (в нас водіїв нема).
     
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Смачний Судак

    Комфортніше і ширше в Ялті. (а в Судак на катері запливете, при нагоді)
    Якщо фондують...
     
  10. Markell

    Markell Well-Known Member

    Відповідь: Смачний Судак

    Байкер-клуб. Непогане місце, цікавий інтер*єр, дорогувато і довго обслуговують, навіть коли небагато людей.
    А "марской окунь капчоний"+пивка літр холодного (це все на пляжі)= ГУТ!
     
  11. Markell

    Markell Well-Known Member

    Відповідь: Смачний Судак

    Якшо настроєні подорожувати (все-таки 6-й місяць, а там перевалами на автобусах), то обов*язково відвідайте Нікітський ботанічний сад, гору Ай-петрі (обов*язково підвісною дорогою наверх їхати), ну і Воронцовський палац ше цікаво. Все решта з "обов*язкової програми" за бажанням, але ІМХО нічого особливого, мало позитивних емоцій.
     
  12. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Смачний Судак

    Ми заброньовані в Судаку + харчування є, так шо радуємся Судаку.
     
  13. Markell

    Markell Well-Known Member

    Відповідь: Смачний Судак

    Вже легше. Судак для сімейного відпочинку підходить краще, ніж Ялта.
    Обережно з розливним вином. Краще купувати в Коктебелі (25-30 км від судака в сторону Феодосії), там винзавод і є розливне вино, яке при вас фасують в одноразову пластикову заводську тару.
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Смачний Судак

    І "пузатики" там таборують. ;)
     
  15. Nightingale

    Nightingale миється в бані

    Поїздки до Криму небезпечні!

    Безліч злодіїв у поїздах, маршрутках, небезпечні гірські дороги, автобусні аварії в Криму ... Чи варто туди їхати?!
    http://www.panianka.info/scandal-11.htm
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Смачний Судак

    Я знайшла людей, які люблять Крим! Гарно.
    Бо знайомі стільки негативу вилили, що просто страшно туди їхати у вересні. Пляжі брудні в окурках, сервісу як такого не існує, харчування столовське, а ціни вже європейські.
    Скажіть, що то не так. Ато вже ці скривлені бузі при згадці про Крим набридли...
    В неті дивилась готелі з 2-разовим харчуванням від 70 у.о. з людини за добу. А що там - ще невідомо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Поїздки до Криму небезпечні!

    Оп'ять панянський спам! :aggressive:
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Смачний Судак

    так воно і є, але є такі місця чудові, що очі закрити можна і на окурки і на совковий сервіс!!
     
  19. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Поїздки до Криму небезпечні!

    Зможете мені допомогти .Мені треба взнати про ціни в Євпаторію і запис ,коли наступна поїздка !!
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Поїздки до Криму небезпечні!

    саме достойніше санаторій бувшого КГБ СРСР
     
а де твій аватар? :)