Відгуки про перевізників або як переслати унітаз

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Forest, 19 чер 2012.

  1. Low

    Low Well-Known Member

    У Щчасті запрацювала? О, это хороші новини. С кожним знову відкритим відділенням все більше оптимизму у мене в душі.:uanew:
     
  2. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    я працюю з Новою Поштою не один рік і дуже задоволений
     
  3. Finya

    Finya enjoy the silence

    Я тремтіла, якщо чесно)) Передавала мені рослинки дівчина, не уявляла, які вони прибудуть:))) І все ок:dancer:
     
  4. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    мені доставляли дзеркало до шафи купе з оригінальним орнаментом (в нас ще такого не малювали) річ не з дешевих тож якось теж переживав але нічо доїхало щей дали підклад спеціальний щоб довезти по місту
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Low

    Low Well-Known Member

     
  6. Finya

    Finya enjoy the silence

    Вражає! Я дзеркало мию (знімаю зі стіни), і то ручки трусяться:sad:, а тут перевезення невідомо звідки:nyam2:
     
  7. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    Нато вони професіонали і багато людей їм довіряє, по всій Україні працюють і відділення на кожному кроці, а не ховаються десь за містом в гаражі
    :uanew::good::good::good::good:
     
  8. Low

    Low Well-Known Member

  9. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

  10. Low

    Low Well-Known Member

    Orakot, ага, а ще вони інтегрувалися в ГогольФест. Взагалі крута ідея (реалізії, на жаль, не бачила) http://b2blogger.com/pressroom/187153.html
     
  11. Low

    Low Well-Known Member

  12. Editprincess

    Editprincess New Member

    Всі так гарно про Нову пошту відгукуються... Аж дивно. Я 5 років торгую підлогою і 5 років мені висилають її Новою Поштою. Постійно були рекламації через побиту у дорозі дошку. Було навіть декілька раз, що товар не в ті міста відправляли. Можливо зараз щось змінилося, не знаю, але таку річ, як антикварний унітаз я би точно Новій Пошті не довірила. Можете звернутися у мувінгову компанію "Український Бгатир", вони якісно та надійно запакують Ваш вантаж та запропонують вантажівку, оснащену спеціальними кріпленнями. В такому авто з Вашим унітазом точно нічого не станеться! Я тепер дорогий палацовий паркет тільки цією компанієї відправляю.
     
  13. OLEGhhhhh

    OLEGhhhhh New Member

  14. ClaraSan

    ClaraSan Member

    Під час карантину моїй подрузі через НП пересилали коробки з печивом. Так ось, воно опинилося в іншій частині міста, взагалі не в тому відділені. При цьому вони відмовились надіслати їх в правильне відділення і вона була змушена їхати майже на край міста за ними.
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фі, "в іншій частині міста"... :)
    @ClaraSan, Ви навіть не уявляєте, скільки в Україні населених пунктів називаються Миколаїв)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ClaraSan

    ClaraSan Member

    Уявила ситуацію, а ж захотілося всплакнути:facepalm: Хоча НП ті ще креативщики:mocking:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    це тіпа Абібас ?
     
  18. Shelli

    Shelli New Member

    Допоможіть будь ласка.
    Замовляла стіл з доставкою Новою Поштою тут https://meblihit.com.ua/ua/stoly/
    Нова пошта привезла з розбитим склом, Магазин надав відео пакування, що скло було ціле.
    Заява у Нову пошту на компенсацію написана, однак вже пройшло 45 днів і ситуація ще не вирішена.
    Може хтось дасть якусь пораду як бути, куди писати?
     
а де твій аватар? :)