Вічний студент

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Bogun, 23 січ 2009.

  1. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    "Вічний студент" - це не тільки назва магазину біля мого університету, але покликання душі. Кумедні студентські історії, гуртожиток та просто життя :). Обговорення всього і кожного!!!!!

    З останнього:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 січ 2009
    • Подобається Подобається x 9
  2. О-о-о!!!
    Теперь у нас на ЛФ есть своя тема!!!
    :clapping: :clapping: :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    А що ж, навіть не було теми, щоб сесію обговорити. А я сьогодні останній іспит з програмування здав на А(5), завтра святкування :). А ти як Рибко та інші студенти форуму? (Я гадаю, що на цій гілці студентам можна і на "ти" :), а то будемо виглядати на кшталт доцентів)
     
    Останнє редагування: 23 січ 2009
    • Подобається Подобається x 6
  4. Я уже три экзамена из пяти сдала (по информатике 4, по математике 3). Вот жду оценки по политке. Осталась психология и история.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Як я тебе розумію, я вже 1,5 роки здаю математику, як прикладний математик. Якщо що, звертайся, завжди допоможу.

    Уяви на першому курсі (1 семестр), у мене була одна математика і програмування, єдиним гуманітарним предметом була "Англійська мова" :).

    У тебе теж Болонська система?
     
    Останнє редагування: 23 січ 2009
    • Подобається Подобається x 4
  6. Наверное, буду обращаться, в следующем семестре ещё будет теория вероятности. :scare:

    Хорошо тебе было! А у нас к чему-то ещё психология, история, физра. :ireful1:
    Да, в КНЭУ болонская. Набираешь 40 баллов за семестр и 60 на экзамене. 100-85 баллов - "5", 80-65 - "4", 60-50 - "3", ниже 50 - незачёт.
    А у тебя как?

    ЗИ: А с каких это пор "Ты" пишется с большой?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    "Ти" - звичка-жарт від "Ви". Ні, у нас бали від Е (2,75-3,00) до А (4,75 - 5,00).
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Zoryanka

    Zoryanka Well-Known Member

    А як на рахунок "Математичного програмування"? Зможете допомогти? Бо з "Вищою математикою" я ще дружила, з "Теорією ймовірності" також. А от "Математичне програмування"... думаю буде важко.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Подивлюся, а що саме?
     
    Останнє редагування: 23 січ 2009
  10. Давайте о наболевшем. Я лично требую повышения стипендии и отмены занятий по субботам!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Нічого собі по суботам, а у нас 5 днів, а цей рік друга зміна з вівторка до суботи.

    Зі стипендією "божевільня", ніхто не знає, яка вона буде і в яких розмірах. Хтось каже буде сьогоднішня, інші - 700 грн., деякі - 1000 грн., а як її обраховувати будуть - це ВЗАГАЛІ темний ліс.
     
    Останнє редагування: 23 січ 2009
    • Подобається Подобається x 3
  12. Ну, 700 и 1.000 было бы очень хорошо при нынешнем кризисе. :good: Но будет ли... :sorry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Ага, якщо так, я буду отримувати більшу стипендію, ніж деякі пенсіонери пенсію.... :) Хоча ми думаємо, що доженуть і ще раз дадуть :).
     
    Останнє редагування: 23 січ 2009
    • Подобається Подобається x 2
  14. Кто, пенсионеры? о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Не-а, наші депутати та урядовці, а пенсіонери вже обговорюють в траліках (тролейбусах) наші стипендії, там такі бої починаються: "Я проробив ціле життя, а ці шмаркачі отримують більше". Чи щось таке: "Це наше майбутнє - його треба фінансувати". А ми навушник вухо і усміхаємось.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Ну эти пенсионеры уже вообще ох**нели, мы же молодые, нам больше денег надо. :ireful1: (Это я так считаю. :mocking:)
    Блин, а я наушники не слушаю - уши от них болят, вот и приходится вместо этого выслушивать бабок :sad:: "Поразводилось студентов, в транспорте сесть негде, музыку повключали, курят, кричат, бла-бла-бла..." :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    У нас типу того, правда багато на базар наш їдуть. Сумки в клітинку повсюди та крик: "Чого стоїшь, дві сумки нема де поставити".

    Музика в навушниках - це захист від всього.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ага, и ещё в самый час пик, когда все едут на работу или учёбу. :ireful1: Типа опоздают. Это нам спешить надо. А на базар бабке поехать и днём не поздно, верно? :pardon:

    Вспомнила случай: едет парень и музыку слушает, а тут бабка заходит (не очень старая) и кричит с порога: "А ну уступи мне место!" Тот сначала не понял, а она продолжает визжать. Крику было на весь троллейбус, пока парень не плюнул и ей не уступил.
     
    Останнє редагування: 23 січ 2009
    • Подобається Подобається x 2
  19. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Ти шо, вона теж запізнюється, корова, кури....

    Які буряки в неї на городі, показує мені на мобілці...
     
    Останнє редагування: 23 січ 2009
    • Подобається Подобається x 3
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Вибачайте, що влізаю в дискусію.. Але дуже цікавить таке питання - яка зараз стипендія? Звичайна і підвищена. Особливо цікавить як зараз з цим в політесі львівському.. Хтось в курсі?
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)