вибираємо велосипед

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 6 лют 2011.

  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    угу:)))ми це знаєм)))
     
  2. Не звертайте уваги, просто не хотів ще раз реєструватися, тому використав вже існуючий обліковий запис)
     
  3. можете ще порадити якийсь велосипед відповідно до тих критеріїв які я описав вище?
     
  4. Agarkova

    Agarkova Member

    Зара такі ціни на велосипеди, шо Хай Бог милує... у прошлому році не купила (и куди мої очі дивилися, та чим голова думала...), а в цьому яак побачила ціни.. матінко... самий звичайний Ардіс 4 тис. Це той, шо у прошлому році коштував 2 тис. Та хай йому грець. Буду чекати, може хтось подарує:cools:а бо так станеться, шо десь знайдеться дешевше. Бо хочу такий, щоб не дорожче 2.5 тис. Бо більше немає. Ось так...
     
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Виходьте заміж за лісопедиста, і будете мати на халяву. Нє? ;) :)
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    моніторте львівську велобарахолку на фейсбуці, там час від часу цікаві екземпляри випливають за нормальні гроші, хоча за 100 баксів.... не знаю, не знаю :)

    і на Ардіси краще не дивіться, то ашанбайк
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    MARTINI, за 100 баксів і не буде кращих. Дехто не хоче більше виділити на захцянку. Просто покататись час від часу, то вистачить і такого. Не всі викатують по парнадцять км щодня. Ну трохи частіше будуть майстрам з ТО показувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    А вам конче гірський ровер?
    Докладіть ще 1000гривеь і купіть елеганський міський жіночий велосипед, на якому навіть в спідниці можна їздити.
    Щось типу такого.
    http://lvov.lv.olx.ua/obyavlenie/ve...ravka-novoyu-poshtoyu-IDdH1aA.html#eafa605b31

    Ну або http://zholkva.lv.olx.ua/obyavlenie/mskiy-velosiped-IDdvT2Z.html#eafa605b31
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    той елеганський жіночий велосипед важить як півжінки
    і якшо його тягати на енний поверх (в ліфт він може не влізти), то сам цей процес може відбити будь-яку охоту крутити педалі :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А не краще гібрид? І щоб по місту можна було кататися, і за містом.
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ну от треба дивитись на майбутнє використання ровера
    якшо на спацер і для комфортного неспішного пересування, і якшо не треба тягати по сходах, то це варіант @Shaggy , жіночий сітібайк чи взагалі круізер.
    якщо місто, за містом, поля, гравієві дороги, гори, болото, пісок, трава - гірський
    якшо в основному місто і асфальтові траси, часом з виїздом на вкатані грунтовки, і якщо при цьому ви катаєте з високою швидкістю на довгі дистанції, то мабуть доцільно брати гібрид. Але вони дорогі.
    шосери і фікси тут не розглядаєм, вони для початківця взагалі не варіант

    насправді гірський ровер найбільш універсальний, придатний для катання всюди і на доволі значні відстані. В міру комфортний, в міру швидкий, в міру легкий і придатний для використання в будь-яких умовах, і на стіну в хаті можна повісити.

    хоча люди умудряються всюди кататись і на круізерах, що демонструють фільми студії мартініпікчерз :rock: Так шо головне це не тип ровера, а ваше бажання і вміння отримувати кайф від процесу
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Дякую за таку розгорнуту відповідь. Значить, наступна мрія, яку буду візуалізовувати і втілювати - то гірський ровер:)
     
  13. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Круізер ше нормально прохідний)) А от якими дєбрями ти мене на фіксі тягаєш ото да))

    Ну фікс може і та, а шосер норм. Питання тіки в тому шо навіть після МТБ шоссер це просто кардинально інший велосипед. І їздити на ньому зовсім по іншому. І я б сказав що не комфортно через посадку. ІМХО, шоссер брати це тільки з ціллю спорту. Навіть не дальняків, а тупо для спорту.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Чувак хотів доламати або себе або ровер:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Чувак хотів показати, що тип ровера не так важливий )

    з мобільного через tapatalk
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Наступний пункт після весілля?
     
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А то вже буде видно:) Наразі пункт про ровер стоїть попереду)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шашлики коли візуалізуються?
     
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Найближчим часом:)
     
а де твій аватар? :)