Веселі нотки другого туру виборів у м.Винники

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Rebbit, 8 лют 2010.

  1. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ось вирішив виконати свій громадський обов"язок. А по дорозі на вибори заодно зробив кілька фотографій, чи як воно тепер модно казати - світлин :)

    [​IMG]

    Живемо ми добре, багато. От скільки сміття назбиралося на смітнику всього за місяць з гаком. :)

    [​IMG]

    Собаки це добре. Якби не собаки то біля смітника було б страшно ходити. Щурі б могли загризти.

    [​IMG]

    Якщо придивитися уважно, то можна побачити краї ящиків для сміття.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    [​IMG]

    А ось і жертва. Герой, загиблий в нерівній сутичці з бездомною собакою. А ж весною вони всі в наші будинки подадуться. І тут мені стає страшно за свою кішку.

    [​IMG]

    Зрештою не все так погано. Якщо подивитися на проблему з іншого боку..... з іншого боку вулиці, то побачимо те саме :)

    [​IMG]

    Кілька мектрів від смітників прорвана труба. Тому води нема третій день.

    ---------- Додано в 09:52 ---------- Попередній допис був написаний в 09:50 ----------

    [​IMG]

    Аби потрапити на виборчу дільницю доводиться перестрибувати нову, ще не названу, річечку.

    [​IMG]

    Ось річечка тече в сторону Винниківської міськради і ЖЕКу

    [​IMG]

    але на жаль не потрапляє до міських очільників. Вирішує зупинитися на подвір"ї старенької жінки. Мабуть міська влада їй теж огидна.


    Ось і виникло в мене бажання нарешті опублікувати наші пейзажі. Жевріє іскринка надії, що може тоді щось зміниться.

    Ну і на останок, аби товариство не думало шо я тут з анонімного пседво хочу собі на владу погавкати, то підпишуся.

    Заяць Андрій Васильович, мешканець м.Винники
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Zoryanka

    Zoryanka Well-Known Member

    Так... Це тапер такі наші Винники:sad:
    Ви так думаєте? Скільки вже по телебаченні показували цей бруд, скільки до голови міської ради не зверталися, та все марно. Голова завжди "відбріхується", що ці фото, чи відеоролик зроблений у той момент, коли місто ще не встигли прибрати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Я на то сильно не сподіваюся, але робити шось треба. На фотографіях проставив дату, при бажанні можна зібрати купу свідків.
    Паралельно намагаюся додзвонитися в облраду в комісію з комунального господарства. Наразі не беруть трубки, а мені вже на роботу пора. Завтра буду ше раз пробувати. Запишу ту розмову, про всяк випадок. А тоді і судитися можна буде потихеньку. Я ж бо сплачую за послуги вправно, а живу біля розсадника хворіб.

    ---------- Додано в 11:04 ---------- Попередній допис був написаний в 10:31 ----------

    Отже, результат на сьогодні.

    Дзвінок в комісію з питань планування території, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Львівської облради.

    Порадили звернутися в письмовій формі, а також звернутися в головне управління ЖГК облдержадміністрації.

    Дзвінок в головне управління ЖГК облдержадміністрації (приймальня)

    Пообіцяли посприяти, але також просили звернутися в письмовій формі.

    Всі розмови записані, але не варті до публікації. Співрозмовники справді ввічливі і культурні люди і, здається, з розумінням ставляться до ситуації.
    Сподіваюся фразу з розумінням не доведеться брати в лапки :)

    Я то все прекрасно розумію. Звернення на бумазі в 100 раз краще, бо на нього ставлять штампік з датою, реєструють, візують і далі до виконання.
    Але якось прикро шо письмове звернення важить так багато і без нього ніхто не хоче бачити реальної ситуації. Невже так важко чи дорого комусь з вищезгаданих структур приїхати в наше містечко і побачити все своїми очима. Адже краще 1 раз побачити, ніж 100 раз почути. Пропорція до "почитати на заяві" мені не відома :).
    Ну що ж будем писати.

    Чекайте продовження в наступній серії

    ---------- Додано в 11:09 ---------- Попередній допис був написаний в 11:04 ----------

    Маю до товариства велике прохання.

    Може хто має в колєгах серйозних і відповідальних людей, котрі зараз там.... ну при керівництві. То не полінуйтесь будь ласка, покажіть їм цю тему. Пора виносити сміття з хати. Хай всім смердить.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А може, тойво, в санепід настукати на ЖЕК? Вислати їм на мейл фотки..
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Zoryanka

    Zoryanka Well-Known Member

    Я працювала в тому ЖЕКу.... Скажу вам чесно, раніше в місті більш-менш була чистота, міська рада допомагала фінансово... А зараз міська рада, разом з головою міста, не допомагають зовсім цьому ЖЕКу, людей розігнали, зарплати не платять. Я вже не говорю, що ЖЕК в таких боргах, з яких їм ще не скоро "вилізти".... Така сама ситуація з усіма комунальними підприємствами м.Винники, які підпорядковуються Винниківсткій МР.

    Нічого це не допопоможе, тому що штраф санепідемстанція виписує на начальника ЖЕКу - 170 грн. (нашому начальнику вже неодноразово виписували), але там ж навіть не має постійного начальства, кому його повішають?

    ---------- Додано в 12:26 ---------- Попередній допис був написаний в 12:20 ----------

    А ви згадайте мешканців с.Грибовичі, які вже стільки років протестують проти того, щоб там не робили звалища сміття. І що? Це щось їм дало? Вони і дороги блокували. і до Садового зверталися неодноразово... до них також з розумінням ставилися. Але ж жоден з посадовців не подумав, що хворіють люди, діти, що вони, крім того сміття, більше нічого не бачать...
    Я Вам бажаю удачі в Вашій справі, можливо Вам вдасться чогось добитися ( але максимум чого доб'єтеся, це штрафу начальнику ЖЕКу і те, що заберуть і вивезуть те сміття).
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ну я не маю звички носити рожеві окуляри :). Але спершу треба старатися вирішувати все в рамках культури та адекватності.
    Якось не пасує везти то сміття вантажівкою під міську раду не спробувавши спочатку звернутися до вищестоячих організацій. Не варвари ж бо насправді (ми).

    ---------- Додано в 13:02 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

    Ооо. То вже дуже важливо. То ж не просто сміття, а сміття зі щурами.
    Мені доводилося знати чоловіка, світла йому память, якого жодні хвороби не брали, крім однієї, яка щурами переносилася.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    УРА !!!

    Одну проблему знято.
    Річечка перекрита, водопостачання відновлене.
    Залишилося сміття.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    С Гудзяком решать бесполезно, они с Бенем две бессовестные сущности озабоченные накомплением материального любой ценой.
    Пишите в санэпид и желаетльно каждый день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    якби то не сміття, а гроші так во лежали...

    А то як ви собі уявляєте? Приїде дупутат на мерсі, витягне совок і почне прибирати?
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    хе хе

    Надеяться там не на кого. Винники успешно пораздавали/попродавали своим же ментам/судьям/таможенникам и прочим. Гудзяка кроет "Наша Украина", там ни журналисты ни кто другой помогать не будет. Лычаковский суд уже замотивирован - кто надо уже получил свою часть винниковской земельки, так что единственный способ это писать всюду и часто - в санэпид. в прокуратуру на миськраду и санэпид, в ЖЭК и т.д.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ех, робочі будні.
    Виявляється, щоб бігати з отими всіма скаргами в інстанції треба бути пенсіонером і мати купу вільного часу. Ну нічо. Всюди поскаржуся. А в суботу побігаю по сусідах, колективну скаргу попідписую і шуму понароблюю.
    От Уварова вже з міськради один раз не випускали.
    Гудзяк теж дочекається того шо аби вийти з будівлі буде змушений сміття з під дверей міскради вивозити :)

    А шоб не бути до суботи лежачим міліціонером, під який (як нам всім відомо) вода не тече, то я знайшов сайт нашої міськради і послав їм лінк на цю тему. Аж 2 рази послав. один раз в повідомленні з сторінки сайту отут http://vynnyky.lviv.ua/120/, і продублював на скриньку oleg_umx@ukr.net, котра чомусь вважається поштою міськради.

    Ось копія звернення
    Аби вони того не пропустили мимо очей, то зараз ще їм подзвоню :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    Удачи Вам. Чем больше винникивчан будет штормить эту кодлу, тем скромнее они будут.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Я би радила хоча би частину скарг відправляти поштою заказним листом: по-перше - економія часу і нервів, а по-друге, якщо наші бюрократи на словах люблять пообіцяти золоті гори і нічого не виконати, від того, що вони відпишуть на папері (відповідь буде десь за місяць-півтора), їм відмазатись вже не так просто. Як показав досвід, у таких листах треба поменше лірики (у великі тексти ніхто вникати не хоче) і побільше посилань на закони, у першу чергу нагадайте їм закон про звернення громадян, потім можете прогуглити про обов"язки комунальних служб чи про благоустрій, і на кожну маленьку проблему - окремий лист, наприклад, в одному - про купу сміття, в іншому - про річку, і т.д. Пенсіонери у цій справі, звичайно, добре, але хіба у якості підтримки: над нашими просто знущалися (втім, і жінок не дуже то хочуть слухати, в ідеалі добре би прихопити з собою адекватного чоловіка). Успіху Вам!
    Ще згадала: листи адресуйте відразу у декілька інстанцій, наприклад:
    Природоохоронна прокуратура
    Копія: Міський голова
    Копія: ЖЕК (чи які там у Вас варіанти)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    :) Про пенсіонерів я до того сказав шо часу мені не вистачає до вихідних тим ретельно зайнятися. Куди там стареньким бігати по кабінетах.
    Про стиль скарг - лірики не буде, то я тільки тута такий веселий і дурниці ляпаю, а так то маю досвід роботи з деякими юридичними документами і скажу шо навіть заказний лист то не найліпше. То треба йти самому з копією скарги і вимагати в приймальні чи реєстратурі чи канцелярії (залежно як воно там називається), щоб поставили штампик з датою і підписалися про отримання.
    З законами теж, сподіваюся, все буде гаразд. Благо знайомі юристи є в асортименті. :)

    ---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 11:50 ----------

    А ше корисно писати один лист всім зразу. Ну типу в шапці самому крутому, а ділі всіх інших під словом "копія" :).
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    Вообще Винники это особый вопрос. То что там устраивает Гудзяк за время своей кандеции затмевает подвиги всех предыдущих мэров и никто ничего с ним сделать не может. Живой предел циничного разграбления страны у нас на глазах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    То у нас де? Кільцева?

    Верхні фотографії, до слова сказати, по вул.Івасюка
     
  19. Zoryanka

    Zoryanka Well-Known Member

    Це правда... Гроші відмили добряче на ремонті доріг, а ще раніше п.Гудзяк забрав печатку, так, щоб садочки-школи були без грошей. А нащо їм? та що там говорити про чистоту цілих Винник, якщо одна вулиця п.Гудзяка має такий вигляд! (жоден мер собі такого не позволяв бруду.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Хвайна Юкрайна
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)