Верхова їзда

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Templar, 6 тра 2010.

  1. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    А вот мені цікаво, скільки кошту таке задоволення?
    У нас в місті взагалі таке є?
    Коні моя слабкість, не подумайте нічого дурного :blush:
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не подумала, я вмію їздити верхи, якщо Ви не вмієте - неодмінно навчіться, це рідкісне задоволення.

    А от де - мені б самій було цікаво. Я раз розвідувала, чи є таке в околицях Стрия - не знайшлось.

    Цілком можливо, думаю, навчитись влітку у Славську. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    То напевно трохи дорого буде :sad:
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А Ви думаєте у Львові дешевше?
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    У львові є іподром , де є школа верхової їзди
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    А можна трішки уточнити?
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Стрийська 179

    [gmap]<iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://maps.google.com/?ie=UTF8&amp;ll=49.779103,24.011264&amp;spn=0.013302,0.042272&amp;t=h&amp;z=15&amp;output=embed"></iframe><br /><small><a href="http://maps.google.com/?ie=UTF8&amp;ll=49.779103,24.011264&amp;spn=0.013302,0.042272&amp;t=h&amp;z=15&amp;source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">Просмотреть увеличенную карту</a></small>[/gmap]
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 3
  10. terrible

    terrible Well-Known Member

    в дитинстві, років так в 12-13, це захоплення ледь не закінчилось трагічно:))) до сих пір праве коліно нагаду про той випадок... перед зміною погоди :)
    еххх... дитинство... бабусине село... :) золотий був час!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Templar

    Templar Дуже важлива персона


    То певно туйво,коняка різвий був :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. terrible

    terrible Well-Known Member

    то я дурний був. доречі, це ще й антитютюнова пропаганда... адже не варто сидячи верхи без сідла з цигаркою в зубах, перехилятись в бік до хлопчини, що протягую палаючу запальничку. адже конику може взбрести в голову ступнути пару кроків вбік... а під ним, під конем, знаете, такий твердий асфальт...
     
  13. Darcy

    Darcy Active Member

    В мене сестра на конях катається, на стадіоні СКА є конюшні. Там заняття по-моєму коштують десь 100 грн (1 заняття), а може вже і дорожче...
     
  14. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Якщо Вам до 16 років, то можете записатись в спортивну кінну школу, якщо трохи старші, то Вас можуть навчати тільки в індивідуальному порядку. Наприклад, на львівському іподромі Вас можуть навчити - заняття коштує 80 грн і триває біля 1 год (так принаймні було минулого року). Хто вперше сідає на коня - то це фактично спокійне сидіння в сідлі протягом години :), хто вже трошки має досвіду, то його вчать їздити галопом, а потім риссю на коні. Ну а далі, якщо вже добре тримаєтесь в сідлі, то можете брати участь і в кінно-спортивних змаганнях аматорів. Такі-то справи.

    До речі, 15 травня 2010 року з 07 до 16 год на львівському іподромі буде типу "день відкритих дверей" :preved: і запрошуються усі бажаючі, вхід вільний. Будуть розповідати чим корисна верхова їзда, як потрібно доглядати за конем. Також будуть показові змагання з подолання перешкод верхи (конкур), а для осіб до 15 років - і можливість безкоштовно проїхатись на коні біля 5 хв.
    Ось. :)
     
    Останнє редагування: 7 тра 2010
    • Подобається Подобається x 3
  15. terrible

    terrible Well-Known Member

    :sad: свою кінно-спортивну школу я вже прогавив, на добрий десяток років... може колись в індивідуальному порядку... я дуже люблю коней, але все моє спілкування з цими прекрасними створіннями було лише в бабусі, в дитинстві...
     
  16. night

    night Well-Known Member

    Вчитись треба лише в професіонала. Не ведіться на те що за пару раз ви навчитесь їздити верхи. Ви навчитесь сидіти в сідлі. І реагувати лише на стандартну поведінку коня. І взагалі навчання починається з розуміння тварини, вивчення її повадок, реакцій. Треба вміти почистити, осідлати коня, вивести з конюшні, правильно сідати і багато інших речей. А сісти на коня якого вивели, пошагати чи поїздити риссю на корді і після цього вам скажуть що ви вмієте їздити...при першому спотиканні коня на галопі чи коли кінь неочікувано для вас підірветься в галоп і ви на землі. Тому під словом професіонал я розумію людину яка проведе вас по всіх кроках спочатку а не покаже лише останню стадію як роблять більшість "інструкторів".
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Arabeska

    Arabeska New Member

    цієї осені зовсім випадково натрапила на конюшню і бачила як там ведуть заняття - вчили як дітей (дівчинці було 5 років) так і дорослих. Знаходиться це на обїздній Львова (як їхати по при Епіцент в Рясне), там ще є кафе з шашликами))). але скільки це навчання коштує - не знаю!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Milena

    Milena Member

    Коні - чудові створіння.

    Уміння їздити верхи на коні - не магія, цьому може навчитися кожен. Кінцевою метою виїждження коня є гармонія між вершником і конем.
    Ще з давніх часів відомо, що верхова їзда позитивно впливає на здоров'я людини. Оздоровчий ефект від верхової їзди досить великий. Це в першу чергу задоволення для дітей і дорослих, відновлення обміну речовин, покращення роботи органів дихання, укріплення серцевого м'язу, покращення кровообігу, зняття нервової напруги, гармонія тіла й духу, зниження ваги, пряма постава.
    Приблизно 100 рухів коня передаються вершникові протягом однієї хвилини.
    В світі зареєстрованно понад 200 порід коней.
    Якщо ви хоч рас прокатаєтесь верхи ви цього не забудите ніколи, вражень буде море, це настільки захоплює що можна говорити годинами, ви тільки гляньте яка це краса, сила,граці, розум, жодна тварина не зрівняется з конем (це моя думка).
    Ось кінь породи Фрізька вона одна з най древніших і моїх най олюбленіших!
    http://www.youtube.com/watch?v=4OH0uqyVyEM&feature=player_detailpage
    вони мене заворожуют.
    http://www.youtube.com/watch?v=klc_XzANJL0&feature=player_detailpage

    ---------- Додано в 02:21 ---------- Попередній допис був написаний в 02:14 ----------

    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 02:25 ---------- Попередній допис був написаний в 02:21 ----------

    А це Українська їздова, дуже красива, пілтянута, граційна коняка.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 02:37 ---------- Попередній допис був написаний в 02:36 ----------

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ly1UfcfedoI#t=11s
     
    • Подобається Подобається x 13
  19. Milena

    Milena Member

    А це фото перможця, чоловік знайомої з россії супер жокей.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Давно на конях катаєтеся? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)