Велика Британія, 4та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем WIXIW, 20 кві 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Панасе, не буду коментувати, а то не дай Боже щось не те напишу, то й ростягнеш на три сторінки своє г***о...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    він тільки й чекає приводу показати свої манери, аж смішно з нього
     
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    це ти про себе?
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а я думаю хоче безкоштовно отримати ремонт, або парко-місце
     
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    я думаю за рік там вже капець, грибок не можна залишати просто так... даремно він так, але то його право
     
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Всеволод як в воду глядів. І як бачимо Михайло та й замінив свою квартиру... сподіваюсь тепер його все влаштовує. Поживе, обживеться, почитаємо його коменти.
     
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Його ж якось виводять, вирішують цю проблему, все буде добре «у кожного з нас»)))) грибок сучасними засобами виводиться дуже швидко! Просто доводити непотрібно було до такого стану.
     
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    та звісно не проблема його вивести, але якщо не опалювати і не провітрювати приміщення він знову буде.
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    думаю його ніколи все не влаштовує, принцип життя такий
     
  10. Ось це ви даремно. Будинок композитора Ярославенка вже відбудували?
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Десь я вже бачив це повідомлення, Михайло. Вас, що взломали і тепер ви спамите? Перелогіньтесь.
     
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Пліснява з‘являється і в опалюванних приміщеннях, і навіть у власних та доглянутих будинках, ніхто не знає що воно та що, чому виникає та як себе веде в подальшому. Гадаю, що залежить від кліматичної зони розташування, бо дивлюсь у мого сусіда (дача) пішла пліснява по всьому коридору, повністю захопивши і стіну і стелю, наш будинок буквально в 500 метрів, нічого немає.
     
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так але в неопалюваних приміщеннях вона з'являється дуже швидко, тим паче при такій вологій погоді як цього року восени
     
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Не можу вам сказати точно від чого це залежить, але те що вивести можна (мабудь певні види) це факт, зараз можна зайти до будь-якого будівельного гіпермаркету і вам запропонують засоби на будь-який гаманець!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Гарна вентиляція, провітрювання приміщення, злагоджена каналізаційна система, «сухі» сусіди та багато чого ще добре вплинуть на плісняву, точніше на її відсутність у вашій квартирі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lookup

    lookup Well-Known Member

    Думаю що у випадку Грети і Зіночки - це дуже навіть тру )))
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Все що ви описали це 50% вирішення та попередження можливої проблеми, що ж стосується причини винекнення плісняви то вам навіть лаборанти не нададуть реальної інформації - лише припущення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  19. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

а де твій аватар? :)