Велика Британія, 4та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем WIXIW, 20 кві 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    До чого вибори? А наступило затишшя на форумі, треба ж якось його підірвати, от про вибори і поговоримо. Не хвилюйтесь так.
     
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А ви все ніяк не заспокоїтесь, і яке вам діло до її роботи і тим паче заробітньої плати, на якій би роботі вона не працювала? Чи вас жаба задушила, що людина інвестує в свій квартирний бізнес і нікуди не поспішає?
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Щоб хоч щось розуміти в політиці, необхідно хоча б рік пропрацювати пліч-о-пліч з людьми тієї галузі! А так, ви себе поводите наче бабки лускающі насіння на лавочці перед під‘їздом.
     
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Поржав. Цікаво яку освіту мають ріелососи. Мабуть кулінарне ПТУ, бо залупоглазий мельник шукав таких, хто добру лапшу готувати вміє і сервірувати на вуха. Але з цим, як виявилось, у ріелососів теж геть складно
     
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ти вже задовбав, я б тебе матами обіклав, але не буду!!!! Читай форум уважно! Марія купує квартири в будинках під забудову, а потім їх здає в аренду... то хто тут придурок? - ти лукап!!! Навіть ім‘я своє не світиш, бо напевно ти Гриша чи Аркадій, може й Михайло, а може Іполіт. Тепер ржу я!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А ви, як завжди, не соромитесь своєї гнилої натури. Нічого мені не «підгорає», і ніяких бонусів я не отримую, на відміну від вас, невідомий місцевий бомж - лукап!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Чому б вам не звернути увагу на своє життя і свою освіту, судячи з дописів, вам не заважало б все ж таки повернутись до навчання і закінчити хоча б 9-ть класів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Чудова ідея, Всеволод я вас підтримую, але внесу корективи, нехай від буде дід Панас (бо забагато понОсить на форумі дурниць)!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Панас то Панас, згоден з вами! «І нехай весь світ зачекає... «

    Давайте краще по-суті спілкуватись, або на тему будівництва та ремонту, а то якось сумно і не цікаво стало на форумі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Перефразовуючи відомий анекдот - Пропоную увімкнути світло, а то Всеволод вже третій раз в рот бере
     
    • Баян Баян x 1
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Яка людина - такі і анекдоти. Все вірно Панас, проте, по собі людей не судять...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    До чого ви тут це пишите? Хочете пійти гуляти в бан? Досить образ, слідкуйте за тим що самі в рот берете.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    Псевдолод, ви тут строчите коменти з однієї айпі адреси, вже давно треба було перебанити всіх.
     
    • Баян Баян x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не смішіть мене, вже не знаєте яку гидоту написати... лукап, слідкуй краще за собою, набрид вже!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Для Панаса, необхідно виділити окрему гілку, для його «тактичних» висловлювань, там і можна буде поспілкуватись таким самим жаргоном, як і в нього!
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Нащо йому окрема гілка? Для нього є спеціальні форуми і навіть заклади!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    заклади йому більше пасуватимуть, там уже чекають)
     
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    вас першого в бан вже коли відправлять?
     
  19. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    освіта то ваш комплекс - що так багато про неї говорите? Думаю ви недовчились, судячи з ваших дописів ні розуму ні культури не набрались. Шкода...вас...
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    100%, але нічого, хай пише, хоч так самостверджується, вже й так зрозуміло що воно хворе.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)