вегетаріанство: за і проти

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Гелена, 1 сер 2008.

?

чи хотіли б ви бути вегетаріанцем?

  1. так

    26,3%
  2. ні

    64,6%
  3. не знаю

    9,1%
  1. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    давно я про це думала, але з часом мені все більше хочеться бути вегетаріанкою
    причини... думаю, вегетаріанство корисніше для здоров'я, бо природніше для людини, а крім цього ще з власних етичних міркувань
    хоча я в питанні вегетаріанства необізнана, тому навіть точно не знаю чого хочу :)
    пропоную обговорити це питання в усіх можливих аспектах: в першу чергу здоров'я, а тоді вже і економіка, релігія, етика і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    У всіх вегетаріанців є недостаність тваринного білку. Якщо ви будете вегетаріанкою яка не буде їсти ані мяса ані молочних продуктів то вам обовязково треба буде брати супліменти білків, кислот і вітамінів яких ви не отримуватимете з їжою.
    А ви плануєте бути правдивою вегетаріанкою чи частково?;)
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    А я був вегетаріянцем до войска.
    А в войску почав тлумити всьо...
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    мабуть частково, бо я думаю не їсти тільки того заради чого тварина має вмерти
    а молоко, наприклад, можна пити :)

    а взагалі наука каже, що травна система людини для м'яса не пристосована, тобто люди травоїдні
    раз так, то організму має всього вистачати без м'ясної їжі
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    А ще наука каже що це залежно від групи крові. Але самі знаєте ті науки хто заплатить то так і кажуть.:D

    Ну то в такім випадку, як будете їсти яйця і пити молоко то можете спокійно бути вегетаріанкою.
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    от цікава інфа: http://tony.donetsk.ua/_feed/
    "Одной из причин вреда мяса заключается в том, что пищеварительный тракт человека не приспособлен к перевариванию мяса. Плотоядные животные имеют сравинтельно короткий кишечник (в три раза длиннее тела), что позволяет своевременно выводить из организма быстроразлагающееся и выделяющее токсины мясо. У травоядных кишечник в шесть раз длиннее тела, так как растительная пища разлагается намного медленне чем мясо. Человек, как и травоядные, имеет длинный кишечник, поэтому, когда он ест мясо, в организме образуются токсины, которые затрудняют работу почек и способствуют развитию артритов, ревматизма, подагры и даже рака. Кроме того, мясо обрабатывают химикатами. Сразу как животное забивают, его туша ничинает разлагаться и через несколько дней приобратает серо-зеленый цвет. Hа мясокомбинатах это предотвращают нитритами и др. веществами, которые обладают канцерогенными свойствами. Также в пищу животным, предназначенным на убой, тоже добавляют огромное количество химических веществ.

    Люди могут избежать многих раковых заболеваний, уменьшив употребление мяса и употрелбляя больше овощей и злаков. [American Academy of Sciences. Diet, Nutrition, and Cancer, National Research Consul, National Academy Press, Wash., June 1982]

    Стандартные вопросы: Разве для человека не естественно питаться мясом? Разве организм не нуждается в белке животного происхождения? Правильные ответы: нет. Анатомическое строение - зубы, челюсти и система пищеварения - более приспособлено к употреблению вегетарианской пищи. Ассоциация амриканских диетологов отмечает, что "подавляющее большинство людей на пртяжении всей истории человечества питалось вегетарианской и преимущественно вегетарианской пишей". Большая часть мира придерживается этого до сих пор. В развитых странах мира привычка к мясу распространилась не более ста лет назад после появлени холодильников. Однако даже в XX-м веке организм человека не приспособился к перевариванию мяса."
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    може це і не зовсім у тему але....
    свідки (я не перевіряв, не досліджував) говорять, що в Біблії написано: після армагедону і так далі всі тварини будуть вегетаріанцями, і люди також.....
    оскільки я свідкам вірю, вірю їх дослідженням -- це ще один плюс щодо вегетаріанства....

    відомий боян: китайська середньовічна страта -- коли ув'язненому давали тільки відварене м'ясо протягом місяця, в кінці місяця він помирав у страшних муках.....
    бо організм був переповнений токсинами, організм не отримував клітковини, для розкладу м'яса.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    На хлопський розум...
    Бог сотворив тварин такими,як вони є в,відповідно не буде лев жерти траву.
    Здохне...
     
    • Подобається Подобається x 11
  9. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    Ні няю, я без м'яса не можу :sad::sad::sad:
    Узагалі. Хоч і птічку жалко....
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    Мені ні, мені людей більш жалко...
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    Нє, ну їх теж. Але я їх не їм :beee:;);)
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    на хлопський розум: чому ж лев не зжер адама і єву ще в раю?.. ))))
    змія не вкусила, комарі душу не витріпали?.. ))))
     
  13. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    А чому у жертву Богу приносили тварин?

    По-моєму, то усе трішки не з тієї опери.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    Не зовсім розумію, чим природніше? Ну злаки, овочі, фрукти - це природа, а курка, свиня, корова хіба ні?

    Але ж Бог створив тварин (і не тільки) для того, щоб вони послуговували людям..
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    Люблю мясо... Люблю отбивные из свенины с грибами, помидорами и сырим... Люблю печеную курицу... Люблю печеночный торт... Люблю тушеную телятену... Люблю мясо, ой люблю...
     
    • Подобається Подобається x 12
  16. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    Чому панство хвилюється ? Влада любить панство, і потурбувалося про нього. Тому в кобасі немає мєса , це затверджена на самому, що неє державному рівні.


    А по-друге. Що зараз дешевше: бути вегетаріанцем , чи жерти шо єстем ?
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    И без них бы просто не выжили бы...
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    Так... пора вам Сергію іти перечитувати Бібілію :D:D:D

    Он як Бог давав закон іудеям то він вказав на нечистих звірів але чомусь коники стрибунці в ту категорію не попали. Те що вони вважаються кошерними це зрозуміло, а як на рахунок вегетаріанськими?
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    це вже було після вигнання з раю...
    (з тієї, з тієї) [​IMG]

    Додано через 1 хвилину
    сміх без причини.....
    ну, ви в курсі...
    ми говоримо про рай чи про землю?...
    пора вам перечитувати Біблію.. [​IMG]

    пс. особливо уважно прочитайте, коли люди почали їсти м'ясо -- це буде для вас одкровенням... [​IMG]
     
  20. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: вегетаріанство: за і проти

    А еще люблю бастурму... :)
     
    • Подобається Подобається x 8
а де твій аватар? :)