вбивство на привокзальному ринку

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем soho, 29 лис 2010.

  1. soho

    soho Member

    сьогодні вбили сина директора, привокзального ринку, у його кабінеті на привокзальному ринку.
     
  2. YUST

    YUST Well-Known Member

    То це син директора... Трагедія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В Києві директора Радіоринку грохнули прямо на нараді в робочому кабінеті при співробітниках.
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Чомусь відчуваю, що це самогубство. На привокзальному ринку стільки людей, то як там можна було когось вбити непомітно, а тим більше в другому випадку, на нараді при співробітниках... Як варіант - необережне поводження з вогнепальною зброєю. Другий варіант - коли витягав мобільний з кишені, ремінець від мобільного зачепився за курок.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Trumbumbulja

    Trumbumbulja Member

    думаю, що все-таки не захотів із кимось поділитись..
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Усім.......
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я раз хотів там шпондеру трохи купити, але був понеділок, то зачинено. То там на дворі продавали тітки, якогось палива мені підсунули, не першої свіжості.
     
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я батька знаю....
    Два роки тому поховав дружину.
    Рак....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Зануда

    Зануда така зануда

    Руки вже перестали труситись тож можу писати. Йдемо собі веселою компанією з батьківських зборів, минаємо дорогою якогось типа, який то сповільнював, то пришвидшував ходу. На зустріч нам ішов літній чоловік. Через к-ка хвилин звуки шарпанини і тупіт ніг - оглядаємося, а дідусь втікає від того загадкового типа. Ми толком не зрозуміли, що там сталося, але крок пришвидшили. Коли ми вже майже порівнялися із "висоткою", той дивний перехожий почав нас активно наздоганяти і тут просто на моїх очах він витягнув з кишені пістолет і приставив його до а до голови чоловіка моєї подруги і нашої форумлянки, а другою рукою намагався схопити за шию. Даремно він це все затіяв. Олексій відзначився спецназівською реакцією і в результаті короткої боротьби пістолет від нападника перейшов до жертви нападу. Самого нападника було скручено і повалено на землю.
    В той час, коли все це відбувалось, я набирала 102 - така кількість гудків не віщувала нічого доброго, але я таки дочекалася, потім пояснювала, що означає збройний напад, потім де знаходиться вулиця і взагалі у мене склалося враження, що я телефоную до якогось олігофрена, бо попри стрес, я все ж почала з того, що вказала адресу і причину виклику наряду, але розуміння ситуації добилась від нього не відразу.
    Був ще один моторошний момент - коли нападник приставив пістолет, я чула клацання, отже він зняв його із запобіжника, тому в процесі боротьби міг пролунати постріл і в яку строну, важко було сказати...ноги стали ватними.
    Загалом, я думаю хлопчина був "під кайфом" і вирішив "розважитись" у такий варварський спосіб, але дякуючи мужності і хорошій реакції чоловіка форумлянки, йому це не вдалось.
    Дякую Богові, що все добре закінчилося, що всі живі і здорові(крім знахабнілого нападника, якому Олексій трохи підрихтував фейс і порівняв голову).
     
    • Подобається Подобається x 34
  10. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Member

    то якийсь жах... я б таких придурків розстрілювала без суда і слідства
     
  11. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    • Подобається Подобається x 6
  12. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    +!
    ................
     
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Можливо він просто хотів потрапити на зону і вибрав один із методів. Зараз багато людей без роботи, дехто по вуха заліз в борги і не знає де сховатись від наїздів, як не на зоні, комусь в чомусь не повезло і він зганяє злість на інших, а комусь дівчина відмовила або дружина не дала. По-різному буває...:)
     
  14. Зануда

    Зануда така зануда

    То він нехай в суді розповідає. Які б у нього не були мотиви, але приставляти пістолет до голови перехожим жодний з них права не дає.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Одного из руководителей «Привокзального» рынка застрелили прямо в кабинете
    / 30.11.2010 08:33

    Уже и Харьков передаёт.о_О
     
  16. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Виявляється, там два ринка: продуктовий і промисловий... тому і два директора... так, вбито сина директора промислового ринку... так кажуть....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. vov66

    vov66 Well-Known Member

    "...Уточнені дані учорашнього убивства у Львові оприлюднила міліція. Правоохоронці повідомили: загиблий є сином заступника директора одного з ринків, розташованих на теритрії Привокзального. Учора правоохоронці повідомляли, що застрелили сина директора Привокзального.

    Сьогодні на брифінгу правоохоронці заявили: що убивця, після скоєного на Привокзальному, на вулиці застрелив ще одного підприємця а потім - поцілив у себе. За словами міліціонерів, гільзи від патронів, знайдені на місцях убивств - схожі. Особа нападника вже встановлена. Його впізнала за фото свідок. Наразі слідчі розглядають дві версії злочину - убивство з особистих мотивів - та підприємницька діяльність..." Взяв тут
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Нехай банк вночі грабує - йому по повній 25 вшиють...

    ---------- Додано в 13:41 ---------- Попередній допис був написаний в 13:30 ----------

    в живіт не стріляються - це болюча смерть. (думаю підчистили сліди...)
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Фіглярство і фігня. "Черный плащ - призрак, летящий на крыльях ночи". Не кажучи про дрібниці - пляшка може розбитися в потасовці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Тут ідея, а не наслідок важливі...

    ---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 15:22 ----------

    Якщо людина сотворила щось іншій - повинна бути готова отримати за своє...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)