Вартість золота на ювелірному заводі

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Kostyk, 17 сер 2012.

  1. Kostyk

    Kostyk Member

    Підкажіть, хто знає, яка 1 гр. золота (обручки) на ювелірному заводі?

    Знайомі ще десь 4 міс тому казали, що купляли обручки в магазині на ювелірному заводі по ціні 266 грн/1 гр. Дзвонив я в держ.ювел.завод і сказала працівниця, що золото в них по ціні 400 з гаком за грам, і коли я сказав про знайомих, то вона додала, що зараз багато розвелося маленьких заводів... То що, на території заводу є різні магазини і така суттєва різниця цін? Хто що знає, підкажіть, бо у вівторок буду в Львові і купив би вже.
     
  2. SheL

    SheL Тільки починаю..)

    зараз ціни на золото в обручках от 350-500грн за 1гр.-це факт-те що там сказали на заводі-так це їх ціни дяол оптовіків.
    Можно купити золота найдешевше по 300грн щза угр-но це зовсім інша якість.Нормально золоте по 400грн за угр.


    з.і.самі с чловіком вибирали обручки для вінчання ось зараз)Зійшлися на тому-що дешевше зібрати сразе зото(там поломани обручки, браслети тощо) і віддати в ювелірку-а тсобі вибрати кільця-тоді ціна за вироблення виробу десь 500-600грн за чоловіче и 700-800грн за дівоче(обручкип о 4-5гр)
     
  3. zjomka

    zjomka New Member

    вартість золота на нашому Ювелірному заводі 400-450 грн., все, що дешевше не радила б барти, бо зараз справді купа інших невідомих сплавів...
    Ми робили обручки - 1 грам - 400 грн.
     
  4. Olenall

    Olenall миється в бані

    краще брати в надійних магазинах, там де велика різниця якість-маненька
     
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ех, не знайщов іншої темки, а нову не хочу створювати.
    ПАМАГІТЄ! :)
    Товариш хоче дружині подарувати сережки у вигляді нот (вона музикант). Де і хто то може зробити? Або може хтось бачив у салонах щось таке. Ювелірку на Підстригача не пропонувати, там, сказали, не роблять.
     
  6. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Те ж саме цікавить - де можна на замовлення виготовити розпяття (жовте+біле золото, але сам дизайн трішки специфічний)?
     
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Picasso, вул. Театральна, здаєсься 8 номер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Хм.... Золото завжди має стабільну ціну в світі. Кожен день можна подивитись в интернеті. Скажіть дякуй, що не урінолог. Хоча таки прикраси є, сама таку каблучку зробила :-D
     
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А що то за професія така нова? о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Наскільки знаю, то іспанська назва уролога :)
     
  12. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Тьху, помилилася :-D
     
  13. Valera Leontev

    Valera Leontev New Member

    зробити можна все Наукова 3а на теріторії інституту - ювелірна майстерня
    кличіш Валеру і він зробить
    :uanew:
     
  14. WELERI

    WELERI Member

    Украшения свободно можно на заказ сейчас брать. Шикарные варианты вам ювелирная мастерская предложить может. Сроки тут минимальные. И платите только за работу и материал. Дизайн, кстати, полностью уникальный.
     
а де твій аватар? :)