Вага велосипеда

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем ArtCool, 20 чер 2014.

  1. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Ввімкнувши логіку, моя вага в 4-5 разів перевищує вагу велосипеда, отож якщо я схуднути на 2-3 кг, нема змісту переплачувати на 3 000-5 000 грн. за легший велосипед, сумарна маса буде одинакові.
    або я не доганяю. :pardon:
    Чому така важлива вага велосипеда? ну от наприклад у мене велосипед був 14.5кг, коли я навішав на нього рожки, сумочку, велокомп"ютер, пляшку з водою, та ліхтар вага стала 16кг. але чи важливо це?
     
  2. muravey

    muravey Well-Known Member

    ArtCool, легкий велосипед проще разогнать с меньшими усилиями и удерживать скорость продолжительное время :) Если вы не гонщик, вес велосипеда для вас вещь в общем-то второстепенная.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Є таке поняття "непідресорена маса"
    чим вона ця маса менша, тим краще, комфортніше, динамічніше
    в машині це все що нижче підвіски, наприклад колеса. Чим легші колеса, тим комфортніше авто проїжджає нерівності. Підвіскою велосипедиста фактично можна вважати його ноги і руки. Відповідно все що нижче, тобто велосипед, це та сама непідресорена маса
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    я про те що силу яку потрібно прикласти при розгоні і їзді до 15кг(велосипед) + 55кг(велосипедист) така сама, як до 10кг (велосипед) + 60кг (велосипедист). А стосовно інерції, це про тирмання сталої швидкості, так тут перевага якраз у більшій вазі.;)
    тут має бути щось інше.
     
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Це піпець як важливо! Заради цього обов"язково треба відкривати окрему тему на хворумі, щодня слідкувати за вагою свого ровера і раз в тиждень садити його на "розгрузочний" день. Найкраще в п"ятницю.
    Бо як вага ровера підскоче, боронь Боже, на цілих півтора кільо, то тоді він погано заводиться, псує карму свого господаря і дівчата йому не дають.
     
  6. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Сарказм зрозумілий. Але недавно в мене вкрали велосипед і я намагаюсь підшукати новий тому і запитую бувалих про важливість ваги, про "непідресорну вагу" почув вперше.
     
  7. muravey

    muravey Well-Known Member

    ArtCool, я не физик, но мне кажется, вы ошибаетесь :) Принимаете "силу которую надо приложить" за свою мускульную, хотя во взятой вами системе у вас тело ездока и велосипед - это единая материальная точка. Тогда сила должна быть внешняя - то есть, человека в 80 кг и велик в 20 кг так же легко/тяжело разогнать толканием сзади в седло, как человека 85 кг и велик 15 кг.

    На самом деле, тут ситуация немного другая: есть два человека, 80 кг и 85 кг. Первый толкает в гору колесо массой 20 кг, а второй, который тяжелее - 15 кг. Ну как думаете, им одинаково будет тяжело/легко?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. syavych

    syavych копач

    Топікстартер очевидно не живе на 10-му поверсі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. iso

    iso Well-Known Member

    Не така вже й другорядна, коли доводиться його впихати в електричку з низької платформи:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    ваша задача вірна якщо велосипедист дійсно штовхає велосипед збоку, а не їде на ньому. це як в дитинсві, півень ставинь на вагу одну ногу щоб зважити , а тоді іншу.
     
  11. muravey

    muravey Well-Known Member

    ArtCool, ну ладно, давайте представим такое допущение, что один велосипед весит 15 кг а второй 80 кг. Вы будете спорить, что более тяжелый велосипед тяжелее приводить в движение? Сидя на нем, толкая его рядом - как угодно. Вот, спортсменам важен каждый грамм облегчения. Даже ноги блин бреют! Я так понял для повышения обтекаемости всей конструкции)))
     
  12. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    я з вами згідний, але мова не про спортсменів, котрі одягають навіть спеціальні велокостюми для зменшення опору. А про звичайне катання, на велосипеді з вагою 12.5 чи 14 кг. 1.5 кг різниці, а вартість декілька тисяч.
    тому і розпитую в чому таки та різниця і є. Я не говорю про велосипеди вагою 8-10 кг, для трекових перегонів.
     
  13. muravey

    muravey Well-Known Member

    А можете показать велики, которые сравниваете?
     
  14. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    знайомий брив щоб було зручно велошорти одягати :)
     
  15. muravey

    muravey Well-Known Member

    мне и так в общем нормально и ничего не мешает их надевать :)
     
  16. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Придбав уже велосипед. стосовно ваги велосипеда і велосипедиста то це задача для учнів 8 класу. про тертя кочення.

    але в масі велосипеда та велосепедиста, має значення як ця маса розподілена
     

    Вкладення:

  17. Tarasco

    Tarasco Member

    За відчуттями, різниця в керуванні є, а ось які закони на це впливають, на жаль не знаю.
     
  18. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Шкода але більшість - всі веломагазини не вказують вагу, або вказують вагудля однієї невідомої ростовки.
    Мірятися вагою ніхто не хоче? Скільки у вас?
     
  19. yevhenii

    yevhenii New Member

    В моєму випадку, коли я живу на 5 етажі і потрібно вєлік затаскувати наверх, то вага грає вирішальну роль :D
     
а де твій аватар? :)