В Росії мультик «Ну, постривай!» потрапив у категорію 18+

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем Dovat, 28 сер 2012.

  1. Dovat

    Dovat newsmaker

    У Росії раніше дитячий мультфільм про вовка та зайця «Ну, постривай!» потрапив у категорію «тільки для дорослих». Транслювати його з 1 вересня можна буде лише пізно ввечері.





    Про це пише ТСН.
    Причиною цього стали зміни до закону «Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їхньому здоров’ю та розвитку».
    Згідно з документом, з передач та серіалів, які йдуть на дитячих каналах також необхідно буде вирізати усі сумнівні фрагменти. Особливу увагу приділятимуть сценам насильства та нецензурній лексиці. Відверті сцени обмежуватимуться лише поцілунками у щоку.
    Сумніви викликає також класика, яку вивчають в школі, наприклад твори письменника Миколи Гоголя, де часто зустрічаються лайливі слова.
    Крім того, з осені у Росії стане обов’язковим маркування небажаних для дітей телепрограм. Воно має бути у вигляді графічного знака, близького за розмірами до логотипу каналу. Демонструватимуть його не менше ніж 8 секунд.
     
  2. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Полуголые бабы в рекламе - в любой время, а "Ну погоди!" - только после 23-х. :))
     
а де твій аватар? :)