В яку школу віддати дитину у Львові?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Jarysia, 6 лют 2011.

  1. Jarysia

    Jarysia Member

    Що ви можете сказати про школу №78 у Львові.
     
  2. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    про 78 не знаю, а про 81 можу дати хороші відгуки!
    Спеціалізована середня школа, з поглибленим вивченням англійської мови, з 5 класу німецька або французька...
    Коли я вчився так було!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Кохана

    Кохана LuBimaya

    якось тема не коректна. треба було і називати "ваші думки про 78-му школу"...

    Моя красуня цього року йде в 1-й клас! Будемо вчитися в 45-й школі. Вже почалася підготовка з п'ятниці.
    Блін, так швидко час йде... наче тільки народилася, а вже до школи...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    Ми теж минулого року пробували поступати в 45 школу , але зрізали на вступних тестуваннях.Тоді було 170 дітей на 120 місць.Треба або натаскувати дитину конкретно під їх тести , або домовлятися.
     
  5. Jarysia

    Jarysia Member

    Мені здається, що якщо ваша дитина прописана в цьому районі і належить по всеобучу до цієї школи, то вони зобов'язані вас прийняти, навіть якщо ви не пройшли тестування!
     
  6. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Ніхто нічого не зобов'язаний... Це спеціалізована школа і вони мають право не прийняти дитину.. тим більше з таким конкурсом.. чи Ви думаєте, що діти будуть по 50 шт в класах сидіти?
     
  7. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Як на мене,в перший клас дитину треба віддавати поблизу того, де проживаєте... і вам буде зручніше водити-забирати дитину, і дитина зможе з однокласниками гуляти в дворі...
    А з п"ятого класу, коли ви побачити схильність своєї дитини до того чи іншого предмету, можна думати про спеціалізовані гімназії (гуманітарні чи природничі науки)...
    Просто мені ця тема також актуальна, і для себе ми з чоловіком дійшли такого висновку :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Не так значить яка школа, як то, хто буде першою вчителькою. І в "популярних" школах може трапитись вчителька, з якою в дитини (чи у Вас) не буде взаєморозуміння.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Але на щастя на паралелі завжди є кілька класів і кілька вчительок :)
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То правда. У моєї була вчителька Надія Михайлівна. Школа 96.

    Незважаючи на те, що вчителька хвалилася двома вищими освітами, дуже слабенька кваліфікація. З математики не всі задачі може розвязати, а укр. мови взагалі ацтой.
     
  11. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    А Ви спробуйте потрапити до кращої. Таких бажаючих теж буде більше, ніж може вмістити клас.
     
  12. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Наперед ніхто не знає, де краще, а якщо знають, то одразу намагаються віддати туди... тут не вгадаєш...
    Буває, що вчительку ніхто не любить і всі бояться до неї йти, а вона до вашої дитини добре відноситься і дитині вона симпатизує... і навпаки: хвальона така, а дитину десь на останню парту і одні двійки в журнал...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    На підготовці, дуже часто вчителі, що будуть класними керівниками в 1класі, по черзі ведуть групи (або міняються -0,5год одна, тоді інша,...). Ось тоді і можна приблизно дізнатись, яка з них більше сподобалась дитині - ту і варто вибирати, і ще - збирати рекомендації від дітей і батьків попередніх випусків.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Згідна на 100%.
    Підготовку завжди проводять вчителі, що будуть набирати 1-ші класи. І вони чередуються. А ще й дитину треба спитати, яка вчителька подобається, бо то теж важливо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Tanysha

    Tanysha New Member

    Стосовно школи 45. Може хтось має інформацію стосовно минулорічних тестів. Які питання задавали діткам? На що більше звертали увагу? Буду дуже вдячна за інформацію.
     
  16. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Маю таку інформайцію найкращих і найгірших шкіл м.Львова за результатами ЗНО (можливо буде визначальним куди точно не варто віддавати дитину, бо де найгірші результати, значить немає кому навчити) http://news.most.ua/node/68779
    та найкращі 40шкіл України http://kp.ua/daily/250810/240940/
     
  17. Tanysha

    Tanysha New Member

    TesTanya
    Дякую за відповідь. Сумно бачити серед найгірших шкіл Львова свою школу, яку правда закінчила вже давненько, але тоді вона була і не такою вже і поганою, а навіть навпаки, діти приїздили з інших районів, щоб навчатися саме там.
    Стосовно 45 школи, то тішить, що її немає в рейтингу гірших:) Проблема в тому, що говорить дитина на російській і вибір у нас не дуже великий.
     
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Що вона 78, а не 7878.
     
  19. Olesia German

    Olesia German New Member

    А про цей не дуже великий вибір Вам що відомо? Які школи Ви знаєте з російською мовою навчання і які чули відгуки про ці школи?
     
  20. Malania

    Malania New Member

    як Ви дивитесь на дистанційне навчання у школі?
    Онлайн Школа 977: дистанційна школа з освітньою ліцензією, з формами дистанційного навчання (екстернат, сімейна або домашня форма освіти).
    • Онлайн-навчання за програмою МОН для учнів 1 – 11 класів.
    • Онлайн-уроки в режимі реального часу або самостійне навчання.
    • Додаткові послуги: репетиторські заняття та підготовка до ЗНО
    • Після закінчення дистанційного навчання надання офіційних документів про освіту державного зразка України.
     
а де твій аватар? :)