УВАГА! Грабіжник!!!

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем amadeja, 18 січ 2014.

  1. amadeja

    amadeja New Member

    Шановні львівяни! 10 січня 2014 року на вул. Раковського 16 (район вул.Дністровська) було скоєно напад на жінку, грабіжник кинув її на асфальт і вирвав сумку. В результаті нападу жінка отримала травму коліна. Прикмети грабіжника: ріст 180-185см, кремезної тілобудови (імовірно спортсмен), волосся світле. Якщо ви стали жертвою нападу і по опису злочинець схожий на описаного, пишіть на ел. адресу. Будьте обережні!!!
     
    Останнє редагування: 19 січ 2014
  2. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ну зазвичай стикаються з тим що грабіжник довго веде жертву з золотими прикрасами чи дорогим телефоном , це важко не помітити, веде довго може навіть їхати тією ж маршруткою - вихід є - набираєте з мобільного міліцію ! 102 і буде вам щастья ну або хто крутіше розворот на 180 градусів і стрімка атака
     
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Member

    Мене грабіжник не вів, а сидів в кущах в темряві, і коли я йшла то він на мене напав, теж виривав сумку, але я тримала її дуже міцно. В мене спрацювала реакція, я взяла ключі між пальці і йому зі всієї сили по морді, він мене відпустив, схопився за лице, а я за той час втікла. То ще добре, що я ключі ще не встигла покласти в сумку, а тримала в руках, ключі були гострі.
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    скіко коштувала сумочка, що така блискавична реакція, гострим в мордяку...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Member

    Сумочка була десь 50-60 грн на той час. Там були останні 10грн в гаманці і тому мене так розізлило, що відбирають останню копійку, тому і врізала по морді.
     
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Йой. Добре що я не грабіжник.
     
а де твій аватар? :)