УПА, Українська Повстанська Армія

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем levandivka, 14 бер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не совсем, территория, язык, флаг, гимн, история - отфильтрованная, идеологически просеяная - но украинская история, из УССР может получится и в конечном счете получилась Украина, из остерайха - нет ...

    а до того чьи были ? украинским? как долго? австро-венгрия, российская империя, ссср и только с 91 го Украина ...

    ---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:01 ----------

    разумеется рашка виновата, москали и жыды - тЫтульна нацийа ни в чем никада не виновата ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Dred

    Dred Well-Known Member

    угу можна і по іншому сказати комцнізм мені не подобається а от в комуняцкій армії так нічого правда:crazy:

    ---------- Додано в 21:05 ---------- Попередній допис був написаний в 21:03 ----------

    Ой насмішили:haha::haha::haha::haha::haha:
     
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    прошу пана до незалежного війська украйонського - составте впечатления, наслодитесь тризубом на голове - опишете пиднесення та национальне пидстрибування ....
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я Вам відкрию таємницю. Пан Ромко не тільки служив в комуняцькій Червоній армії злодіїв та гвалтівників, а ще й добився неабияких кар"єрних висот в цьому ділі. А ще він носив значок із світлим ликом Леніна на своїй груді, будучи членом ВЛКСМ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dred

    Dred Well-Known Member

    На цих землях спокон віків жили українці, і те що їх в різні часи захоплювали вороги цього так і не змінило.
    Бутафорія, бутафорія, бутафорія, бутафорія
    УРСР така українська:mocking:

    ---------- Додано в 21:14 ---------- Попередній допис був написаний в 21:10 ----------

    От же все таки в комуняцькій армії вам сподобалося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не совсем так, их не захватывали в разное время, они все время были захвачены (разницу чувствуете) ну так и при ссср жили - так где ж оккупация и бла-бла-бла?

    ну что ж сравнить не с чем остерайху не дали состоятся "оккупанты" ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Свідома вигадка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dred

    Dred Well-Known Member

    Угу всьо время.:mocking:
    Намагаєтеся виправдати радянську окупацію, придумайте щось краще.
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я Вам ще одну таємницю відкрию. Я ще служив в москальській, але некомуняцькій, армії, і в українській. Важко сказати ,в якій із них було краще, а котрій гірше. Знаю одне, що тільки оранджоїди з Прищавим і Йулькою на чолі, позбавили мене всіх, так ненависних Вам пільг. Але я заробив їх собі іншим шляхом, ще до відміни.
    А Ви служили народу України, чи як всі крикуни..?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Dred

    Dred Well-Known Member

    СРСР знищив мільйони людей але дав VasMT пільги, який хороший СРСР. :crazy:
     
  11. Robert

    Robert Well-Known Member

    Замало вони зробили. Треба було не тільки пільг позбавити, а й пенсії, хай платять ті, котрих відмазуєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нє-а... Пільги я заробив в Україні.
    Щось дає збій Ваше третє око :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Вступив камсамол,для того,щоб урочисто спалити червону шмату - піонерський галстук,який остохрінів до чортиків.Ми з колєґами зробили з цього ціле дійство.
    Зрештою,ні отой камсамол,ані ваш веелкесесем,ані присяга в войску для мене не значила нічого.
    Смердяґча бридня.
    Бо вдома було зовсім інше.
    А в армії зі мною служили й чечени,які потім успішно користувались здобутими навиками.
    На превеликий жаль,мені вони не придались,хоча маю грамоти.
    Стріляв я непогано.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    хороший/плохой, кака/цаца - аргументация на уровне начальной школы и детского сада ... есть одно общее у ярых комуняк, свидомитов, верующих - они не приемлят диалогов, разговаривают лозунгами-кричалками ... сесер паганый потому шо он паганый ...

    ---------- Додано в 21:33 ---------- Попередній допис був написаний в 21:32 ----------

    на стул сел на треть ослеп
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А я і пільги і пенсію заробив невідбираємі...І все в Україні. Ба більше, на Львівщині в основному... :mocking:
    Так що, чуваки, мимо каси... :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Dred

    Dred Well-Known Member

    Погано ви вислужувалися видно...

    ---------- Додано в 21:36 ---------- Попередній допис був написаний в 21:34 ----------

    Ну звісно в СРСР не було знищено мільйон людей, це все свідома вигадка...
     
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Ай, маладца!:haha:
    Не вступая в ряды ВЛКСМ - резерв КПСС, нельзя было галстук запалить?
    :haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Та ніхто і не сумлівається, ясний пєцан так і було... Діда'сти згадали, як значок із Леніним на груди чіпляли, чи як втригорла кричали "Служу Советскому Союзу!"? :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Robert

    Robert Well-Known Member

    Хай хто і як би не оспівував та не вихваляв червоних окупантів, їм вже кінець. Місце їхнє - на смітнику історії, разом з фашистами Гітлера, з якими вони співпрацювали, приймали паради і ділили світ, винищували міліони людей. Епоха цих виродків пройшла. А справжніх героїв, які захищали свою землю не забули, як не старались вороги. За їхніми нащадками майбутнє. Слава Україні! Слава воїнам УПА! Імена окупантів вже забули, а імена героїв пам"ятають завжди. Пройде ще трохи часу і останній бовван Леніна впаде на сході, а молоді покоління не будуть боятись червоно-чорного прапора.

    ---------- Додано в 21:42 ---------- Попередній допис був написаний в 21:37 ----------

    Пенсію не заробили і не заслужили, а вислужили, носячи шапку з тризубом, як упівці (голова не скрутилась від такого тягаря?:mocking:), та ще й носячи партквиток у потайній кишені (авось власть поміняється).
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вот так, с ходу, хоть десяток назовёте?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)