УПА, Українська Повстанська Армія

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем levandivka, 14 бер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Попередня тема-туцькалка набрала 3 714 туцьків (совки-патріоти), та сотню дописів, що безпосередньо стосуються визвольної боротьби українського народу.
    Є нагода почати нову гілку. Прошу дотримуватися теми.
    Нагадую, що є спеціальна тема "Оффтопи" для порожніх дописів, є цілий розділ "Здоров'я", для хворих людей. :banned:
    Тема істОрична, а не істЕрична.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Salata

    Salata Well-Known Member

    http://militera.lib.ru/docs/0/documenty_izoblichayut.txt

    Много документов, на ночь лучше не читать.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Дуже не переймайтеся, то всьо комуністична агітація і пропаганда. Хто тому зараз повірить? Ще в 89-му виніс на смітник цілу купу книжок про злочинну діяльність ОУН-УПА, і ще ПСС Леніна, малую землю, возрождєніє і целіну, і ще купу брошур про КПСС, бо макулатура була дешева, а пункт прийому був далеко, таскати туда було лєнь... Але як-не-як, а люди ся трудили, дехто поодержував за то докторів і доцентів, звання, і не тільки наукові... Може їм образливо, що люди перестали вірити труду їхньої "всей жизни", то і дешо перевидають, може яка копійка впаде...:)
    :haha:
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Dars

    Dars Well-Known Member

    «Stosunek UPA do polaków na ziemiach południowo-wschodnich II Rzeczypospolitej» отут комуняки понаписували.

    а тут комуняки кліпчик забацали: http://www.youtube.com/watch?v=SWzOKYuLWjY

    комуняка Віктор Поліщук втік в Торонто , щоб написати " Dowody zbrodni OUN i UPA "

    Але то все фігня, то агітація. Вірити тре тільки військовим пісням нациків, тіко там є правда :scratch_one-s_head:
     
  5. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Та да
    якраз поляки вірно пишуть
    ще треба німців про холокост розпитати
    або росіян про грузинську війну
    чи китайців про тібет
    об"єктівная інфармация
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    А щоб дізнатись про часи хмельниччини читайте "Вогнем і мечем" Сенкевича:haha:...
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Dars

    Dars Well-Known Member

    сурйозна дискусія зав"язалася :mocking: ви вмієте аргументовано загнати в кут :pardon::pardon:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    А чьом тут сперечатися
    що мені оце читати щоб про УПА дізнатися?
     
  9. Dars

    Dars Well-Known Member

    а що, до упа це відношення не має? Чи вам не зручно знати всю правду про ваших хероїв? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Ну то ви почитайте мемуари фашистів щоб дізнатися про другу світову правду
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ганс-Ульрих Рудель. Пилот "Штуки"
    Дуже раджу. Ковтається на одному диханні.
     
  12. Dars

    Dars Well-Known Member

    ви не перебільшуйте, бо з мемуарів можна дізнатися тільки суб"єктивне ставлення автора до подій, його бачення та його точку зору.
    Я із задоволенням почитаю, тіко ви не кажете що саме ви маєте на увазі. Не думаю, що знайду там щось кординально протележне від того, що вже знаю.
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Набагато більш пізнавально читати безпосередні враження з передової, ніж сухі офіційні мемуари генералів і полководців.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мемуари не можуть бути сухими.
    Сухими можуть бути тільки факти, тільки документальний матеріал... А не вигадки, чи то пак, мемуари...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Dars

    Dars Well-Known Member

    ви мабуть хотіли сказати цікавіше... бо наскільки пізнавально - залежить від аналітичних здібностей читача.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну наприклад взяти любого радянського полководця з його мемуарами, там типу такого "...Третя і Четверта Армія Другого Українського фронту передислокувалися на такий-то плацдарм такого-то числа. На 26 число надійшло 438 ешелонів, 3458 одиниць техніки..." і пішло поїхало. Нудота одним словом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Dars

    Dars Well-Known Member

    ясно.... а я думаю чого це фолькльорні твори про хероїв упа користуються таким попитом?! Дякую! :good:
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В очі такого не бачив. Це пісні, чи що?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dars

    Dars Well-Known Member

    а що, були інші докази херойства?! о_О
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    З середньовіччя теж один фольклор лишився. Ви мабуть не вірите що тоді герої були.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)