Un.Known і реконструкція

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Un.Known, 25 лис 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :)

    Я вже на лікарняному, отже, наразі є час почати тему про досвід в реконструкції. Вірніше, про здобування оного.

    Ми обзавелися житлом. Будиночок, наразі, сповнює всі мої очікування - знаходиться у місцевості, котра мені подобається, в районі, котрий мені подобається, з виглядом з вікон, котрий мені дуже подобається. Має мінімум, який я завжди хотіла, і навіть максимум, про котрий я не мріяла навіть. Перше - дві ванни і окремо пральня з котельнею, друге - ділянка.

    Це про приємне, про плюси. Але є ще й мінуси, з котрими довелось змиритись ради плюсів.

    Перший і найголовніший - колишні власники були, скажімо так, нехлюями, і про стан будинку не особливо дбали, а про те, щоб його модернізувати від року будівництва 80 - мабуть, ніколи й не планували. Вікна таки того року народження, вже без слідів фарби, тріснувші скла, закопчені стіни, старі котли... Але на це все я приступила з думкою, що якби все було кольорово-чисто (і за інші гроші), я навряд чи би змогла дивитись на те, що придумала інша кобіта. ) А так - поле неоране для фантазії. Сподіваюсь, вони не обмежаться нашими можливостями. ))

    Другий мінус - ми маємо сусідів. Тобто ми не соло, маємо одну спільну стіну з сусіднім будинком, дзеркальним відображенням нашого. (Ціла вулиця складається з таких будиночків). Але знову ж таки, це данина вищенаведеним плюсам.

    Отож, на наші руки чекають - напівпідвал (де знаходяться пральня-котельня, склад консервації, невелика майстерня, яку вже "забила" Луцка, і кімната приблизно 4*4, де я збираюсь зробити салон. Перший поверх - ванна, дві кімнати і кухня, другий - те саме. Дві кухні в будинку тому, що колись в будинку жили дві сім’ї, кожен поверх був окремою квартирою, а від сходів квартиру відділяли жахливого виду фанерні перегородки, котрі зараз доживають останні дні.

    На горищі затеплений дах, і навіть гіпсокартоном обкладена одна кімната (гм, колись буде гостьова).

    Житлової площі 210 кв.м. А мені захотілось вселитись до Різдва. :)

    Беручи до уваги, що заміну котла ми не встигнемо, а цілої системи опалення вже зовсім ні, вирішено, що першим кроком буде заміна вхідних дверей, вікон та балконових дверей на другому поверсі, де ми будемо зимувати, проводячи підготовку до весни на першому, де буде досить велика реконструкція і перепланування.

    А тому завтра, відразу після відвідин лікаря, йдемо вибирати вікна. А тих на цілий будинок буде небагато-немало, а цілих 15, включно віконець у підвалі і на сходах. Плюс одне французьке вікно в сад. В якому поки-що росте один горіх. :)

    Будуть ради?
     
    Останнє редагування: 25 лис 2013
    • Подобається Подобається x 12
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви ж вже все вирішили самі... :pardon:
    Навіщо ми Вам, аби потім крайніми бути...?:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Блін, якась дзеркальна ситуація...

    я тиждень хорію, два тижні вже майстри роблять ремонт.

    І все думка: на новий Рік і Різдво встигну?

    :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Головне аби майстри встигли. А ялинку поставите 31-го увечері, колядники ж самі прийдуть... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не треба боятись ) вирішено, що завтра йдемо вибирати вікна. Ну і сусід підтвердив, що комин годиться для того, щоб помістити котел в підвал.

    А в нього самого два котли - ще є на пелети. Але ми цей варіант не розглядаємо, бо пелети збираємось сипати в камін.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не гарантують.

    Не хотів того ремоту - жінка наполягла, плюс хотів утеплити дах. Було 10 см вати, тепер 20 см.


    Тут один великий будівельник мене переконував, що вату тре давати таким чином, щоб вона не торкалась плівки... А чому так... Я не прислухався...

    ---------- Додано в 23:41 ---------- Попередній допис був написаний в 23:39 ----------

    :scratch_one-s_head: як це?

    ааааа
    я прочитав комін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Береться паперовий мішечок пелеток і ставиться на ніч в камін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Це щось інфекційне...дядько Василь збирається будуватись, Мартіні вже почав, Оля робить реконструкцію, Мих ремонт:)))
    Ось скоро тема про майдан згасне і почнеться на форумі будівельний бум.

    Я вам всім навіть трохи по-доброму заздрю.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ми готуємося до вступу України в ЕС.

    ---------- Додано в 23:56 ---------- Попередній допис був написаний в 23:55 ----------

    Шкода, що хорий, не ходжу на Майдан. Фотки б були класні...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    То ли еще будет:))). Я ото вже який день збираюся створити тему "Іспанка і ремонт для чайників", але всьо руки не доходять (точніше, я роздумах чи братися і чи я то потягну зробити сама).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А сусід щось петрає, чи так як я, десь чув...?
    Як то мені знайоме... :scratch_one-s_head:
    Категорически запрещается:
    Оставлять без присмотра растопленный очаг, особенно когда в помещении с работающим камином находятся малолетние дети!

    ---------- Додано в 00:03 ---------- Попередній допис був написаний в 00:01 ----------

    Лиха беда начало. Російське прислів'я.
    Кажіть що бентежить, питайте і почнемо... Очі бояться, руки роблять. Під лежачого майора горілка не тече, Дорогу осилит идущий...
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я от на тижні поїду пофоткаю, зберуся з думками і буду питати, що з тим добром робити і як його до жилого вигляду привести:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Іспанко, боюся запитати...ти відділяєшся від батьків, будеш винаймати квартиру?
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Якось зберуся з думками і напишу:) В загальних рисах - збираюся відділятися, але не в наймане житло, а в своє.
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Трорідний вуйко цьотки з штатів спадок лишив?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В даній темі то оффтоп:) Давайте краще Олі поможемо. Бо в мене всьо ще в дуже глибокій теорії.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ну-у-у-у... Якщо Оля поможе із візою і оплатить переїзд, то поможемо добрими порадами прямо на місці...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Виконував будівельний нагляд в минулому (здається, по нашому прораб?)

    В нас нє запрєщаєцця. Плануємо безпечну камінну топку з подвійним склом.

    Отак. А як дачу будувати, то
    :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. agent K

    agent K Well-Known Member

    Это не инфекция. Это закон жизни. На определенном этапе понимаешь, что человек генетически создан жить на хуторе, а не в муравейнике.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Зануда

    Зануда така зануда

    Ну, Олю, ближче до Різдва адрєсок чєркнітє. Приїдемо, поки віза не закінчилась, оцінимо ваші зусилля :)
     
    • Подобається Подобається x 7
а де твій аватар? :)