Напевно багатьом було б приємно користуватись україномовним програмним забезпеченням. Чи готові наші користувачі купувати його, чи все ж таки простіше користуватись "безплатним" російсько(англо)мовним?
суть питання в чому?... щоб створювати українське з українським інтерфейсом чи щоб робити переклд до існуючого?... на жаль, як показали мої дослідження -- ринок цього не потребує... мала каму ета нада....
Як на мене - достатньо українського help'у та деяких попереджень. Гарячі клавіші полюбляю англійські (напр. Alt_F_O, Alt_F_A) і ні в якому разі не кирилічні. Втім, на суто англійському софті проблем не маю. Хіба що зазираю у словник щодо дуже специфічних термінів (секретарських, художніх і т.п.).
чим менше люди запускають пальці в програми -- тим ліпше.... (як правило) мене, наприклад, шляк трафляє, коли бачу русифікатори.... ці перекладачі, як завше, все доводять до абсурду: в дрімвівері русифікували навіть теги!!!!.... :wacko1::wacko1::wacko1:
знов такі... Який попит, така й пропозиція... навіть самі замшєлі націоналюгі не стануть купувати та ставити в себе вдома ПО на державній... А ще націоналісти....
Прочитал, что написано по теме - и поймал себя на мысли, что у меня возникли те-же чувства, что у некоторых форумлян - когда они отсаивают "державну"...У меня за плечами 12 лет администрирования большой сети - (последние годы - более 1000 компьютеров) - с установкой и настройкой конечного ПО (ОС, офис, бухгалтерские программы и пр), с установкой патчей... У меня просто физиологическая ненависть к локализованному ПО - оно работает хуже, глюков больше, патчи выходят позже и вносят больше новых проблем... Я считаю, что если человек не в состоянии выучить несколько компьютерных терминов по английски - ему не стоит вообще работать на компьютере...Есть масса дел и без этого.... P.S. а какой ужас вызвал у меня "объектно-ориентированный" язык внутри 1с-бухгалтерия - на русском языке....
Раз не потребує, значить не потребує. Власне це і хотілось вияснити. Согласен. В связи с этим предпочитаю англоязычное ПО.
Я нормально відношусь до українського програмного забезпечення. На моєму компі було саме воно, але на ноутці - російськомовне . Просто, коли встановлювали дрова до нього разом з ПЗ, тобто російськомовне. А зараз на двох компах англомовне. І англійську мову вчиш і взагалі деяких глюків, що в російському, немає.
Мова йшла саме про якісне ПЗ, але ясна річ що його розробка чи переклад існуючого має адекватно винагороджуватись. Поки люди не будуть готові платити за нього, будем мати те що ми маємо.
Так. Років 5 тому тернопільський викладач сказав: "Не чекайте на появу української чи російської версії певної навчальної програми (інтерактивної). Переклад - кілька млн зелених". А з молодими студентами навчальний процес виглядав так: сидять за компами, читають розділи англійською. Запитання викладачеві - українською. Пояснення викладача - українською, а потім викладач вимагав повторити його відповідь англійською. (курс CCNA - Cisco Academy).