Українці у Чехії

Тема у розділі 'Українці у світі', створена користувачем Un.Known, 3 січ 2012.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дулі дві. Про український націоналізм знають дуже мало. Але беручи до уваги спільну "любов" до Росії - ставляться з розумінням.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. yasam

    yasam Well-Known Member

    Та я у львові вже 40 років, про ніяких нациків не чув, а пан хто зна за яким уралом, і розказує чим у мене тут попахівает. От від пана реально попахіваєт упередженістю, незнанням теми, відсутністю контактів з адектватним львовом
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. - я б законтачил! В инете он представлен?

    ---------- Додано в 13:00 ---------- Попередній допис був написаний в 12:55 ----------

    - сколько я на ЛФ, столько тезис о том, что "украинский национализм = русофобия" с обидой (и аж разочарованием) националистами отвергается, но все их сообщения так или иначе сводятся к нему :) У чехов то же? Сомнительно. Скорее, те просто относятся с пониманием к русофобии, национализм с ней путать им их собственная история вряд ли позволит.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "Празька весна" - це по-вашому що?
     
  5. Lilikana

    Lilikana Well-Known Member

    Маю родичку, яка виїхала з чоловіком до Праги ще у дев'яностих, вони музиканти за фахом. Вона своЇм житттям там задоволена, бо в її професії заробляти вдома важко. Теж каже , що на відміну від росіян , до українців ставляться добре. Та й суттевий плюс, що до Львова досить близько, можна приїзжати часто.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Ну, и Слава Богу.
    Хоть в Чехии.
     
  7. - надо будет чешских иммигрантов из России поспрашивать, ставляться ли до них недобрэ, и в отличие ли от украинцев ;) А то с учетом наблюдений пани Un.Known о редкости со стороны чехов откровений в глаза...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. yasam

    yasam Well-Known Member

    Просто набір слів. Оцим будуть розмовляти регіони? Пушкін плаче (((
     
  9. -
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. yasam

    yasam Well-Known Member

    Ого, повіяло душком з СРСР ))).
    "Нічьо від вас не надо". Мені тільки "надо" щоб українці були освічені, і, якщо навіть послуговуюються російською мовою, робили це достойно.
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Москалі, як завжди, заважають?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    А себе Пан вважає освіченим?
     
  13. yasam

    yasam Well-Known Member

     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    От в кого проблем ніколи немає, жінка при владі - все супер, жінка в опалі - все-одно все супер.
     
  15. Grandycz

    Grandycz New Member


    Гарну тему висвітлюєте! а головне актуальну! Бо дійсно Українців дуже багато, на власному досвіді переконалися що в Празі та Брно(це міста Наших відвідин) українську мову протягом дня зустрічаєш неодноразово. Нас Чехія полонила своєю врівноваженісттю, та доброзичливісттю! але є ОДНЕ але , Ми з чоловіком є співвласниками фірми в CZ, і намагаємося налагодит роботу по даній фірмі в напрямку поставки альтернативних видів палива(еко-паливо), але зіткнулися з такою проблемою, що з своєї сторони Ми виконуємо роботу в темпі- "престо", а от Наш компанйон, дуже поволі всі питання вирішує, відповідь може давати тижнями..... така тактика ведення справ аж ніяк Нам непідходить, от зараз і роздумуємо що робити, а Ви з свого досвіду проживання в їхньому середовищі може щось порадите, чи то бізнес по-чеськи такий повільний....???????????????????
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні, то Ви на таку людину натрапили.

    П.С. Пелетки возите? )
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В середу йду на семінар, організований Інститутом соціології та Friedrich Ebert Stiftung. "Підприємництво імігрантів". Вибрали нас, як найцікавіший нетиповий підприємницький проект серед імігрантів-українців. Ще один є з Росії. Буду сидіти на сцені та відповідати на питання. )
     
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    О, как.
    Без выходных, без проходных вкалывают.
    Но главное, что есть украинская газетка и греко-католики вокруг!

    http://www.youtube.com/watch?v=ev_qbejuJBA
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я таки дав маху...
    Треба було автограф взяти і сфоткатись... За років три-п'ять продав би на аукціоні і те і інше за шалені гроші... Ще б пак - фото із зіркою (без сарказму). А так розказуй, все одно ж не повірять, що мені вдалося поручкатись із Самою Un.Known...
    Таки дав маху... :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не всі. Тільки ті, що хочуть мати більше. А є такі, що вже мають досить і не працюють взагалі - на них працюють. Чехи. )
    Ні, не головне. Але добре, що вони є.
    Якесь таке двояке відчуття в мене виникло...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)