Україна-НАТО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем MARTINI, 29 лис 2006.

?

Вступ України до НАТО

  1. Підтримую, вірний курс

    80,6%
  2. Не підтримую! І Кремлю це не сподобається

    15,3%
  3. Не знаю

    4,2%
  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Сьогодні презентовано веб-сайт Україна-НАТО www.ukraine-nato.gov.ua

    Під час презентації сайту заступник директора Департаменту НАТО Міністерства закордонних справ України Владислав Яснюк зазначив, що цей сайт суто інформаційний, і не є рупором якоїсь політичної сили.
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Почитал.
    Давненько не встречал более помыляющегося сайта.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    :))Ну а що він міг ще сказати? От тільки з брехні новий проект негоже розпочинати.:sad:
     
  4. WIZARD

    WIZARD Well-Known Member

    Я что-то не могу понять...
    нато - это что?
    "это ....." уже входит в состав Министерства Иностранных дел Украины?
     
  5. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Доброго здоров"я шановні добродії!
    Вибачайте, давно не заходив, отже почну просто з головної для себе теми, що до заяви з боку москалів-"вождів".:mocking:

    Курс на членство в тих чи інших організаціях — це суверенне право держави. Ніхто не може диктувати державі чи бути їй членом організації чи не бути. За всіма параметрами ці вимоги є неправомірними і штучно надуманими.Володимир ВАСИЛЕНКО, професор, доктор юридичних наук, Надзвичайний та Повноважний Посол України.

    А по-друге, Україна має право бути членом НАТО так само, як Росія має право бути членом Ради Росія — НАТО.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    А кто спорит?
    Имеет право.
    Никто её этого права не лишал.
    И лишить не может.
    Ибо Украина - суверенное государство.
    Что кипишуете?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Вот вам и политические игры. Грязные танцы.
     
  8. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Да разве можно верить ? НАлр в корень смотреть. Вот Путин, например, говорит, что он признает территориальную целосность УКраины, а сам днем и ночью вынашивает планы по отторжению части Украины. И это при наличии международных договоров !

    А этот так сказал. Без договора. Посмотрим, что он скажет при наличии договора с УКраиной и наличия там 8 статьи. :)

    Горбачеву вон тоже много чего говорили. Кто теперь помнит....." Иных уж нет, а кто далече"

    Вобщем не верьте , он сказал не то что на самом деле думает. Это должно некоторых успокоить, а других активизировать.
     
  9. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Как же без договора?
    Особенно следует отметить ретивость Рогозина.
     
  10. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Я имел в уиду Договор о членстве. А этот действительно не предполагает.
     
  11. Ну так для нього Україна в НАТО - це кінець російських зазіхань на Україну. Бо тільки в НАТО наша країна буде дійсно незалежною.
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    38,9/3=~13 (т.е. украинцы считают, что украинская власть в 13 раз опаснее России)
    А того ли вы боитесь, Кот Европейский?

    Источник: http://zaxid.net/newsua/2009/8/20/101055/
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Оті Ваші опитування, то пусте. Грузини теж, мабуть, всі не гадали, що ті придурки з Кремля вирішать окупувати їхні території. Були, вочевидь, і такі, що говорили про загрозу. Іх теж, мабуть, розумники такі питали - чи не того ви боїтесь?
    ЗІ Хочеш миру - готуйся до війни.
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну от... у два рази загроза від Росії більша ніж з Заходу і це при тому, що в Україні більшість родом з совка. Це й не дивно.......
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Грузины приготовились, начали и проиграли (надо было развивать темку с альтернативным правительством Ю.Осетии - да ведь долго и деньги надо платить... осетинам! Ещё и улыбаться!). Сейчас опять готовятся - все силы на восстановление армии. Очень мира хотят, наверное. Может так: "Хочешь мира - готовясь к войне не забывай о мире"?

    - всего 3% верят в военную угрозу со стороны России при том, что население ЗУ далеко не 3% от населения Украины? Вот удивительно. Да на форуме из донетчан каждый третий верит (и чуть ли не ждёт), а из одесситов - только каждый третий не ждёт (с нетерпением). То ли опрос не репрезентативный, то ли форум... :scratch_one-s_head:
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Невстранцю, нема такої країнм - Осетія і ви б мали знати і Грузія зі зброєю не вилазила за свою територію. А от чого Росія туди полізла - всім відомо... Імперські амбіції...
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. - уже есть. А тогда - не было, и могло бы не быть. Прочитайте ещё раз, что я написал, может, поймёте (я знаю, не очень понятно пишу. Ну, не журналист... :pardon:)
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Брехня!
    Є така країна!
    І є Косово!
     
  19. Muchaco

    Muchaco Well-Known Member

    ...Осетія,Косово-скоро Криму не буде ,якщо в НАТО не вступимо
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нема такої країни - Крим!
    Тут і НАТа не поможе.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)