Україна - ЕС

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 22 вер 2023.

  1. Bloomberg пише, що Єврокомісія готується рекомендувати розпочати з Україною переговори про вступ до ЄС.

    Із цим мають погодитись усі 27 членів ЄС. Після того відкриваються 33 напрямків переговорів - від інвестиційного клімату до свободи слова.

    Роботи буде багато. Притому саме роботи - хитрість і істерики не вивезуть. Це було продемонстровано при виконанні «7 пунктів фон дер Ляєн».
    FB_IMG_1695402255182.jpg
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Якраз на часі....
     
  3. Роботи буде багато. Притому саме роботи - хитрість і істерики не вивезуть.
     
  4. «Хочете поговорити? Говоріть з ким завгодно, тоді зустрінемось через рік». Ще такої жорсткої розмови (але з дуже ввічливими обличчями) я не чув!

    Вчора представники Ради провели зустріч з комісаром ЄС по розширенню Олівером Варгеї. Саме його офіс дуже скоро буде презентувати свою доповідь про виконання умов ЄС Україною. Тобто якщо просто: хочемо відкривати переговори про членство? Його офіс має дати позитивну доповідь, що ми все виконали. Не дасть - не буде переговорів.

    І так трохи тезово, те що можна говорити і те що нам треба виконати, щоб був позитивне рішення про відкриття переговорів про членство в ЄС.

    1️⃣ НАБУ. Збільшення штату НАБУ до 1000 чоловік. (Зараз 700).
    2️⃣ САП. Кабмін подав законопроєкт про більшу незалежність САП від Генпрокуратури, це і є вимогою ЄС, але в ЄС його ще не вивчили. Тому, попросили до прийняття дочекатися їхнього аналізу.
    3️⃣ Антиолігархічний закон. Венеційська комісія виступила проти, ЄС підтримує рішення Комісії. Тож потрібно чи скасувати чи заблокувати його в такому вигляді.
    4️⃣ Меншини. росія — не є членом ЄС та Ради Європи. Наше завдання захистити меншини членів ЄС. Тому закон про освіту скоріш за все доведеться переглядати.

    Якщо сказати більш широко по зустрічі. Дуже жорстко, дуже чітко і дуже прагматично. Найголовніше: боротьба з корупцією. «Пропетлять» не вийде. І якщо цю частину вимог підтримують і всі звичайні українці, то деякі інші речі можуть і сильно не сподобатися. Але ЄС — це не лише коли тобі дають допомогу, це і коли ти виконуєш чітко правила та умови. Це дуже складно. Іноді дуже неприємно. Але інакше не буде. На жаль.

    Дедлайн по виконанню у нас два тижні. На репліку, що нам треба порадитись з експертами, пан комісар відповів: Хочете поговорити? Говоріть з ким завгодно, але якщо пропустимо цей строк, то зустрінемось через рік.
     
  5. "Переговори могли б початись цього року, якби ми не проєбалі виконати 7 умов" - от як насправді мала звучати ця новина від "ОП", але позітівна пропаганда з неї ще перемогу зліпить.

    От так вони використовують вікно можливостей, які даються такою страшною ціною, зато у нас все під контролем "єдиного".

    Нема слів.
    FB_IMG_1697042552328.jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Цікаво які такі ужаси вбачають українці в Євросоюзі, коли "погоджуються на відкладення вступу задля захисту інтересів держави"?

    Що там такого страшного в порівнянні з нашим концом епохі, щоби взагалі ставити питання таким чином?

    Типу нас туди вже з обіймами запросили, а ми такі - нєт-нєт,нам надо єщо болєє лудшиє условія, умоляйтє нас!

    Абсолютно маніпулятивна хрінь, яка чомусь з'явилась саме зараз, коли вирішується питання чи нам відкриють переговори в принципі, і навіть якщо відкриють, то нам без всяких "відкладень" до ЄС як до Київа рачки.

    І знаєте як це буде подано у відповідних колах?

    А от як: "60% українців виступають за відкладення вступу", без рожевих соплєй про всякі "захисти інтересів" - наші вороги скористаються таким пасом.
    .......
    А ви кажете Орбан і Фіцо.

    У нас самих таких "захисників національних інтересів" повно, раз з'являються подібні "опитування", які до того ж розганяються з кожного утюга.

    Знову хтось зібрався вигадувати свій український велосипед? Мало експериментів?

    Хоча це більше схоже на спрямовану провокацію кротівні, яка продовжує тут квітнути буйним цвітом.
    https://www.facebook.com/1000023005...JxfByNHMSoPktnunqEnvjUFHJG9UaBPDNKWta5D1n4cl/
     
  7. Як прининити будь-які натяки на розмови про варіанти прискорення вступу України до НАТО та ЄС?

    Правильно, дати західним україноскептикам і друзям Кремля аргументи про українську недемократичність та невідповідність правовим стандартам - що і було зроблено нашими премудрими "новими ліцамі".

    І цей пас з задоволенням підхопили посадовці Угорщини та російська пропаганда, які зроблять все, щоби сотні мільйонів (якщо не мільярди) людей в світі сприймали нас як аморфну територію боротьби за владу, а не державу, що бореться за право перебувати в цивілізованому світі.
    .................
    Чергова найвеличніша перемога над Порошенком, які там ЄС з НАТО, я вас умоляю; і я дуже сумніваюсь, що це просто "помилка", занадто вже їх багато з часів початку епохі "какая разніца".

    Але найгірше не це - а страшний відсоток забуратізованого населення, яке на повному серйозі святкує цю "перемогу", забувши чим для нього закінчилось всенародне свято "посадіть Порошенкa" в лютому 2022 року.

    Valeriy Prozapas
     
  8. Країни Балтії оголосили демарш Польщі через блокаду на кордоні з Україною. Демарш у дипломатії означає звернення одного уряду до іншого з метою привернути увагу до будь-якої ситуації.
    В нас повністю знищене Єрмаком недієздатне МЗС просто відсутнє на світовій дипломатичній арені як факт. Про розмовляючу куклу Шмигаля - взагалі мовчу, він та більшість міністрів взагалі нічого не вирішують, крім схем у свої кишені.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Так, у нас МЗС нема. Єрмак замінив собою все.
    Єрмак - сильніший, як особистість, ніж Зеленський. Тому Зеленський зараз просто в тіні.
     
  10. 9.12.2023 або про консолідацію

    Московити воюватимуть в Україні до тих пір, поки матимуть надію так чи інакше винищити свідомих громадян – тих, хто згоден і здатен воювати, волонтерити, чинити спротив у підпіллі або просто – шанувати своє коріння, народжувати наступні покоління, пам’ятати минуле і передавати їм заповіти. Але як тільки у них зникнуть найменші ілюзії, як тільки зникне шанс асимілювати Україну, вони припинять гинути та нести збитки для власної держави. Бо не буде сненсу. А поки сенс – є, до тих пір, поки існуватиме імовірність, що зрадники – здати країну агресору – знайдуться, а отже майбутнє своїх дітей та онуків можна буде влаштувати в Києві чи Одесі, за рахунок вбитих українців, підкорених українців, принижених українців – повірте, вони воюватимуть. Щоб витравти самі ці слова: «Україна» та «українці». Тобто, шанс перемогти московію лежить в площині кількості справжніх українців в Україні. Ми небезпечні, поки ми – не стадо. Бо ми здатні на консолідацію. Що і показали два Майдани і теперішня відсіч агресору.
    На жаль, факт, що світ закриває очі на агресію Орди, на геноцид українців і на те, що на планеті з’явився новий фашизм – мінус цьому самому світу. Світ грається в «голодаючу Африку» і тим самим заохочує неробство. Свят грається в «багатостраждальну Палестину» і сіє тероризм. Світ грається в «порятунок тварин» і заохочує грантожерство. Але не буде ніякої природи з «екоактивістами», ні «голодних африканців», ні «принижених палестинців» якщо московити з Орди переведуть третю світову війну з розряду повзучої у розряд активної і лупануть термоядерною зброєю. Тому воювати за Україну або Ізраїль означає одне й те саме, що рятувати планету і природу.
    Пам’ятаєте, як українці проявляли солідарність, виходячи з плакатами: «Я – Волноваха» і т.і.? От поки світ не консолідується під гаслами: «Я – Україна» чи «Я – Ізраїль», і не почне накачувати нас зброєю у планетарних масштабах і кращої якості, ніж у ворога – третя світова буде актуальною. Тому що поки цивілізація жує шмарклі, дикуни і ліваки різного штибу консолідуються під гаслом: «я – расія» і «я – палестина». При чому, куди активніше за цивілізацію. Бо розуміють, що поставлено на карту. А от коли зрозуміє, що стоїть на кону середньостатистичний обиватель і політик у країнах «золотого мільярда» – ось питання! Штурхайте ситого бюргера пронизливими кадрами – нехай розчухується, бо «гарно сміється той, хто сміється останнім».
    https://www.facebook.com/1000017336...whik8Ye6wMNFRRY9g6pp3bGSwPdkz4XgUWa1gPkkQARl/
     
  11. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Про “втому” можуть говорити тільки Україна і Росія…
    У наших країнах можна сказати, що ми звикли до цієї війни,
    але не втомилися.
    Наші міста не бомблять, наших громадян не вбивають.
    Єдиний наш тягар щодо допомоги Україні – це прийом біженців і певне зниження комфорту.
    Ми не відчуваємо страждань.
    ...
    Якщо ми вважаємо, що війна в Україні – це зло проти правового порядку,
    що вона зачіпає основи наших суспільств,
    ми повинні підтримувати країну, хочемо ми цього чи ні.
    Не з любові до українців, а щоб відстояти наш спосіб життя.
    Дозволити Росії перемогти було б загрозою нашій власній безпеці, нашому майбутньому

    Президент Чехії Петр Павел

    https://fakty.com.ua/ua/svit/202312...rezydent-chehiyi-pro-vtomu-yevropy-vid-vijny/
     
  12. Велика Британія з союзниками почали розробляти стратегію, яка дозволить допомогти Україні перемогти у війні з росією без допомоги США, якщо новим президентом США стане Дональд Трамп — The Times
    20240101_204030.jpg
     
  13. "Рада призначила ексочільницю АМКУ Ольгу Піщанську головою Рахункової палати — 252 голоси.

    Попри застереження міжнародних партнерів.

    Посли країн G7 раніше заявляли, що призначення до Рахункової палати до ухвалення закону про її реформи підірвали б довіру до інституції, яка відповідає за нагляд за міжнародною допомогою"

    Ще одна позитивна новина, яка, я впевнений, зміцнить довіру наших міжнародних партнерів і пожвавить процес надання допомоги Україні. Хоча, якщо взяти до уваги дії влади, виглядає так, що допомога не так щоб аж дуже була потрібна Україні.
    Ігор Стокоз
     
  14. Валерій Чалий (Valeriy Chaly) пише:
    Все більше переконуюся, що аналітика під ракетними ударами та в спокійній ситуації – два різних типи мислення.

    У країнах Європи, особливо – членах НАТО, переважає переконання, що допоки триває російська війна проти України, безпосередня загроза військового вторгнення до них практично відсутня і російська верхівка не наважиться віддати наказ атакувати одну з країн НАТО.

    Це дуже слабка позиція оцінки ризиків. Вони глибоко помиляються. Наявність оперативних планів російського вторгнення в Естонію у 2013-2014 роках – це не міф, а цілком реальна історія. Що ж так змінилося в підходах російської верхівки зараз? Нічого. Крім помилкового емоційного рішення атакувати Україну та відволікання величезних ресурсів.

    В разі зменшення військової підтримки України та переходу російсько-української війни в позиційну ніщо не завадить російському очільнику реалізувати свою мрію атакувати одну з країн НАТО й довести неспроможність альянсу швидко та ефективно дати бій. Тим більше, в разі бажаного та очікуваного в Москві результату виборів в США.

    Насправді, російська атака, скажімо, через Естонію – цілком ймовірний сценарій. І не майбутніх років, а вже наступного року. І тоді не треба “посипати голови попелом” і заднім числом висловлювати жаль, що не надали в 2024 році концентрованої та потужної військової підтримки Україні, що могло попередити атаку на НАТО. Мислити треба хоча б на крок перед ворогом, а діяти – на випередження!
     
  15. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Міністри сільського господарства
    Болгарії, Польщі, Румунії, Словаччини та Угорщини
    написали колективний лист Єврокомісії з вимогою ввести імпортне мито на українське зерно
    через нібито недобросовісну конкуренцію.

    Просимо вжити заходів
    через дешевшу сільськогосподарську продукцію з України,
    яка поглинає наші експортні ринки
    ,
    — зазначено у письмовій заяві п’яти іноземних чиновників.

    На їхнє переконання, вищезгадані країни виробляють значно більше пшениці та кукурудзи,
    ніж їм потрібно, що є ключовим для європейської продовольчої безпеки та стратегічного суверенітету ЄС.

    Тому члени Єврокомісії, за словами міністрів, повинні обов’язково вжити заходів.

    https://fakty.com.ua/ua/svit/202401...iyi-zaprovadzhennya-mita-na-zerno-z-ukrayini/

    Дружба дружбой, а табачок врозь.
     
  16. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Швейцарія готова виділити 1,5 млрд франків (близько $1,67 млрд)
    для сприяння відновленню інфраструктури України,
    зруйнованої під час повномасштабної війни, розв’язаної Росією.

    На цьому наголосила президент Швейцарської Конфедерації Віола Амхерд
    під час спільної пресконференції з українським колегою Володимиром Зеленським,
    яку транслював національний телемарафон Єдині новини з Берна.

    https://fakty.com.ua/ua/svit/20240115-shvejczariya-vidilit-15-mlrd-frankiv-na-vidnovlennya-ukrayini/
     
  17. Клоунадамі блюзнірство влади не припиняється. Вгадайте, хто за версією віце-премʼєрки з євроінтеграції Стефанішиної зриває євроінтеграцію? Правильно! З першого разу! Порошенко! Бо він написав в Єврокомісію лист про перешкоди збоку влади займатися міжнародною діяльністю, що є конституційним правом парламентарів.

    Стефанішина щиро вважає Єврокомісію дурнями, які самі нічого не побачать, якщо їм не написати? Утиски парламентаризму загалом і опозиції зокрема, згортання свободи слова і атаки на місцеве самоврядування, журналістів та бізнесменів, свавілля правоохоронців і корупцію посадовців - все це у Брюсселі моніторять і роблять висновки. Частина цих висновків потрапляє в документи. Наприклад в резолюцію Європарламенту.

    І єдиний хто шкодить європейській інтеграції України - сама влада. Нахабством, зневагою до законів і авторитаризмом. А такі заяви, як у Стефанішиною додають до списку перешкод ще один пункт - неадекватність.
     
  18. Заборони влади для депутатів опозиції виїжджати за кордон, владі уже вилазять боком. Бо якщо гора не йде до Магомеда - Магомед іде до гори.

    Голова комітету з закордонних справ Сейму Республіки Польща Павло Коваль приїхав обговорити шляхи розблокування польсько-українського кордону. Провів переговори зі головою ВР Стефанчуком. А потім демонстративно офіційний представник Польщі поїхав до офісу "Європейської Солідарності" і провів зустріч з Петром Порошенко.

    Причин такої зустрічі три.

    По-перше, на Заході взагалі вважається нормою зустрітися з представниками і влади, і опозиції. Бо опозиція - це завтрашня влада. Ще опозиція це альтернативний погляд на питання. Тому переговори з опозицією потрібні.

    По-друге, представник Польщі дав зрозуміти, що Порошенка у Польщі поважають до його думки дослухаються. В дипломатичних справах важить будь-яка деталь. Це - знак поваги або неповаги. Думаю саме через це Ізраїль, Азербайджан та Вірменія відмовили Зеленському у зістрічі - неголене рило і засалена фліска то не їхній рівень. Натякнули: "Хлопчику, навчися спершу до серйозних людей приходити НЕ у кросівках".

    З Петром Порошенко пан Клваль зустрівся не в кулуарах Верховної ради - він особисто приїхав до Порошенка в офіс. Це не просто натяк. Це політична позиція. Це послання українській владі.

    Ну й нарешті. Я просто переконаний, що третьою причиною візиту представника Польщі до офісу "ЄвроСолідарності" було банальне бажання поспілкуватися з дорослим. Бо тільки уявіть, що йому там наговорили чуваки з "Кварталу 95"?

    Маю привітати владу - далі буде. Посли країн Європи в офісі "ЄвроСолідарності" - гості часті. Тепер до них долучаться офіційні представники. Не хотіли аби Порошенко спілкувався з західними дипломатами за кордоном - він буде спілкуватися з ними в Києві. На очах всього естеблішменту. Це бачитимуть люди, бачитимуть військові.

    Вони будуть бачити ще й істерики, що їх почне влаштовувати естрадно-циркова влада після кожної такої зустрічі.
    FB_IMG_1709357993132.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. FB_IMG_1709358540100.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)