У Львові 23-річна дівчина померла, покуривши кальян

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Nevermind, 20 чер 2010.

  1. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Звичайний тютюн ароматизований всілякими смаками яблоко/вишня та інша хімія, Його в любому сільпо можна придбати.
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 3
  3. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Ви навіть уявити не можете... горілка доступна в кожному магазині, а я не алкоголік, дорожна шалава доступна на будь-якій об'їздній дорозі - а в мене ні тріперу ні сифілісу.

    Проблема, далеко, не у доступності. Проблема в наповненні черепної коробки вмістом.

    Ну от хтось думає хтось ні, залежить від наявності чим думати.
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Мені це нагадує мого одногрупника колишнього, який пив цілий вечір. Потім йому почавало ставати зле, пішов в кіос купив жвачку і потім почав "бекати". Причину його рвоти він пояснював вживанням жвачки.
    Кожного дня хтось вмирає і в чистому полі, та це не означає, що від запаху квітів, чи ще якийсь бздур. На проблему/біду потрібно дивитися комплексно.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А мені нагадує нашого хлопа і граблі.
     
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Недавно було по телеку як у Росї викрили такий заклад де до тютюну для кальяну домішували якусь гидоту щось на зразок легкого наркотичного.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Ой жах який о_О
    Коноплю знаєте? Трава така, джинси колись з неї робили, але виявилось що курити її економічно вигідніше :)
    Воно все гроші коштує, сумніваюсь що його підмішували безкоштовно та без згоди курців, Ви такі наівні. :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А у вас, мабуть, багатий досвід...?;)
     
  9. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    а чому відразу - багатий досвід?
    Ґууґль ме... - безмежне джерело інформації.
     
  10. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Молодість була буйна. Який не який а досвід є.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Наша молодь так любе косити під когось: курити кальян, бухати, секс з 16 років...це ж так модно зараз...зразу ж дорослішаєш...
    співчуваю батькам і думаю цей випадок стане повчальним: модно бути здоровим і особистістю, а не стадом прокурених, пропитих баранів....
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Якщо Ви думаєте що велосипед придумали недавно, то я Вас дуже розчарую.
    Ваші (я не маю конкретно Ваших на увазі а попереднє покоління загалом) так само пили/курили/займались сексом, якщо офіційна комсомольська пропаганда це замовчує, то це проблеми пропаганди, а не наші, дійсність була інакшою. І нічого, народили та виховали здорових дітей, а хтось спився не досягши 30 років, природній відбір....
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    одначе, той природний відбір стає щораз жорстокішим...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Я так не думаю. Колись слабкі особи вмирали ще немовлятами, тепер медицина і все таке. От і трапляється така фігня.
    І ще немаловажний фактор доспуність інформації. років 40 назад вмерла б дівчина сусіди б пошушукались і все, а тут зараз по блогах та форумах рознесуть.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    У мене в голові не вкладається таке ставлення в суспільстві до кальяну. Адже курити сигарети - це однозначно шкідливо, рак легень і т.д.

    А кальян підноситься, як щось новомодне, не таке нібито шкідливе, як цигарка. Але насправді кальян - це таке ж зло.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Nevermind, теж замічаю таку тенденцію...кальян - то типу як морозиво зїсти...нічого шкідливого...але модно ж як....всі курять і я курю....
    mota_boy може бути, але деградація "підростаючого суспільства" присутня і це "вилізе" через років так 5-10....
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Таке старческе бубніння присутнє було у всі часи. таку книгу читали? Давно написана. Хоча проблема була задовго до її написання. ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Nevermind

    Nevermind Просто персона

     
    • Подобається Подобається x 4
  20. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)