У крові Луценка в день сутички під Святошинським РВВС був алкоголь

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 9 січ 2014.

  1. gazeta

    gazeta Well-Known Member

    Головний лікар Київської міської лікарні "Соціотерапія" Володимир Ярий заявив, що у крові екс-міністра Юрія Луценка в день сутички під Святошинським РВВС був алкоголь
    [​IMG]

    Читати публікацію повністю на www.gazeta.lviv.ua
     
  2. РАГУЛЬ

    РАГУЛЬ Guest

    це ще пів біди , а то могли і СПІД знайти
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Врачи киевской больницы "Социотерапия" нашли в крови Луценка алкоголь, никотин, кодеин, морфин, кокаин, гашишь, а также множество страшных вирусов и бацилл, главная из которых рассказала им о самом страшном - несогласии с курсом нынешнего правительства и лично товарища Януковоща...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Володимир Ар'єв:
    На основі заяви Ярового, маю відкриті питання до керівництва клініки "Борис":
    1) чому дослідження крові Луценка відбувалось в іншій клініці, в той час як "Борис" має необхідне лабораторне обладнання?
    2) чи надавав Луценко або його родичі право клініці "Борис" передавати його біоматеріал, як пацієнта "Бориса" і чи зафіксований дозвіл письмово?
    3) чи надавала клініка "Борис" право головлікарю іншої клініки робити заяви стосовно здоров'я її пацієнта?
    Від відповідей на ці питання також залежатиме чи я та купа моїх знайомих взагалі звернемося до клініки "Борис" у майбутньому.

    і перша реакція клініки:

    Подзвонили щойно мені знайомі з клініки "Борис". Керівництво завтра вранці відповість на всі питання з попереднього допису і я про це одразу напишу. Але при цьому вони мені повідомили, що результат тесту на алкоголь у заключені "Соціотерапії" (чомусь "Соціопатія" на язиці) показав низькі цифри, що свідчить лише про те що Луценко, дійсно, крім ліків нічого не приймав. Крім того, стан здоров'я Луценка після в'язниці не дозволяє йому вживати алкоголь. Завтра напишу деталі після розмови з керівництвом "Бориса".
    Але влада забрехалась вже так, що їй вже ніколи ніхто не повірить. Ні в Україні, ні у світі.

    І Шрайк в тему

    спящие на майдане студенты забросали головешками мирно крадущийся с елкой беркут.
    татьяна чорновол внезапно передумала заезжать домой, погналась за джипом с боксерами и начала его таранить.
    выйдя из милицейского участка, андрей ильенко нетерпеливо зиганул и случайно разбил лицо себе и своему адвокату.
    не пьющий ввиду болезни юрий луценко нажрался водки, залез в гущу беркута, назвал пидарасов пидарасами и тут же избил сам себя.
    по всей украине активисты жгут свои машины и, хохоча, обливаются зеленкой. самые отпетые наносят себе по 12 ножевых ранений.

    читайте эти и другие новости на страничках членов партии регионов и сочувствующих.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Хмм, а як же лікарська таємниця?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Врачи киевской больницы "Социотерапия" нашли в крови Луценка алкоголь, никотин, кодеин, морфин, кокаин, гашишь, а также множество страшных вирусов и бацилл, главная из которых рассказала им о самом страшном - несогласии с курсом нынешнего правительства и лично товарища Януковоща...
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    0,57 проміле.... жах...
     
а де твій аватар? :)