Туризм

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Tiesto, 2 кві 2007.

  1. Tiesto

    Tiesto New Member

    Якщо хтось цікавиться туризмом - тут вам завжди раді..... :) Сходження в гори, відпочинок і т.п. Пишіть. Завжди буду радий дізнатись про якісь новини.... :)
     
  2. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Туризм

    Певно,ніхто не цікавиться...)))
    Хоча я люблю гори,походи.Люблю,коли спеціальне спорядження і підготовка,бо так нема чого пертися в гори-можна і не вернутися.Я не пам"ятаю,то на цьому форумі була стаття "Біла смерть під Брецкулом"?
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Туризм

    мій туризм обмежується походом до чортових скель і пиятикою серед лісу...
     
  4. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Туризм

    Готуюся поїхати в Карпати. Мрію..... :)
     
  5. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Туризм

    Пупере,не лише Ваш туризм...Але це якось по-гопськи їхати в Карпати,шоб пити.Так можна потрапити в халепу.Я вже не говорю,що ніфіга не візьмеш з того походу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Туризм

    Я ше таку штуку знаю:
    5 категорий туристов:
    1. Горы, горы, горы.....
    2. Горы, палатки...
    3. Горы, палатки, жратва...
    4. Горы, палатки, жратва, девочки...
    5. Палатки, жратва, девочки...опять эти горы!...
    Хіба ж не правда?:wacko:))
     
  7. papillon

    papillon Active Member

    А чого ви особисто чекаєте від походів у гори?
    Передивився нещодавно радінський фільм "Вертикаль". Що рухає людей дертися в гору? В кожного своя мотивація. А яка у вас, шановні? :)
     
  8. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    "А яка у вас, шановні?"
    Там пустеля , тільки не треба брати з собою книжок, радіо, телефону і можна cлухати духів скель , джерел. Пара тижней вистачить.
    Знаю що таке вільне лазіння але вже якось це не так приваблює, була справа-відчуйте себе героями і людиною павукім ,якось пройшло.:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. papillon

    papillon Active Member

    ...
    Згоден. А ще не треба брати з собою фотоапарат :З)
    Ну, пара тижнів то якось задовго вже. Як на мене тиждень-10 днів максимум цілком достатньо, щоб віднайти рівновагу та спокій. А тоді вже й до цивілізації трохи тягне)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Маланка

    Маланка Well-Known Member

    Гори - то КРАСА особливо навесні, як все цвіте. От і цього року пропоную всім відвідати Космач, а заодно і на фестивалі побувати. Їду туди вперше бо подружка так розказувала про то село, що аж щелепа в мене відвисла. А ще там газди, в яких вона проживала, знають багато карпатських легенд та байок. Буде цікаво))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. fuxx

    fuxx Member

    На днях здійснив одноденну гірську прогулянку Карпатами.
    Дора - г.Синячка - Делятин.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. fuxx

    fuxx Member

    Ось панорамка з подорожі. А всі фотки загубилися на чужому компі, такщо будуть трохи пізніше.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. papillon

    papillon Active Member

    А що за фестиваль і коли??

    fuxx, а чим ви панораму фотографували?
     
  14. polonyna

    polonyna New Member

    звідки це знято і що видно на горизонті? Там справа є трохи білих верхів - що це за вершинки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Маланка

    Маланка Well-Known Member

    вибачте що так пізно відповідаю але доступу не було:sad:
    етнофестиваль "Великдень в Космачі" 1-3 травня
     
  16. fuxx

    fuxx Member

    Звичайним фотокомпактом Сапоп.

    Знято з хр. Чорногориця, а на горизонті скоріш за все хр. Явірник., яка ж то вершина не скажу, треба питатися брата - то він мене водив, та й орієнтується більше :)

    Ось маршрут нашої подорожі (позначений синім), в напрямку червоної стрілки зроблене фото.
    [​IMG]
     
  17. syavych

    syavych копач

    О, до речі, може хтось має хороші вело-маршрути по Карпатах? :)
     
  18. fuxx

    fuxx Member

    Доречі ми як поверталися з Синячки (там вже нормальна грунтова дорога - тільки не в дощ :)) то нас обігнали велотуристи. Я десь зустрічав їхній маршрут в неті, можу пошукати. Якщо коротко - то вони з Івано-Франківська вночі близько 2 виїжджають потягом Франківськ - Рахів, в 3 год. виходять в Надвірні звідти вже велосипедами з 15 км. залишками асфальту в напрямку Зеленої, а потім повертають наліво в гори в сторну Білозорини і черз гори виїжджають на Делятин (або мож на Дору).

    Ось стаття - Варіант маршруту на Синячку — велосипедний із стартом у Надвірній і фінішем у селі Дора.
    Карту того регіону мож знайти в неті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. fuxx

    fuxx Member

    Проконсультувався з братом, дійшли висновку що та біла вершина то є г. Синяк (1665 м.).

    Маю кращі фотографії тих засніжених вершин, пізніше постараюся викласти.
     
  20. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Зайдите на сайт журнала "Карпаты" (к сожелению прекратил выходить), ткм много информации о велопоходах
     
а де твій аватар? :)