Трудові відносини і оплата праці - рівність чи справедливість?

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем ihorweb, 6 кві 2007.

  1. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Бізнес - це обкрадання людей. Бізнесмени тому процвітають, що вони завищують ціни за свою "роботу".
    Банки нехай будуть і кредити нехай дають. Але "все професии важны, все професии нужны". Чого хтось має бути менший, а хтось більший? Нічого собі більший! Пів мільярда прибутку за рік (ПриватБанк помоєму). І скіки їх там є тих власників? Це ж пару людей мають такий прибуток... І невже це вони вдвох чи втрьох таку велику роботу виконують? Ні!!!!!!!!! Цю роботу робить багато людей і кожному від загального результату має одинаково перепасти.

    Так в тому то і справа, що немає змоги його взяти. Взяти кредит на житло, треба ЗАСТАВИТИ ЖИТЛО... - ну це ж нісенітниця. Якщо в мене нема житла, то шо я можу заставити?..

    Треба створити умови для роботи і оцінювати ту роботу. А не ректор всіма керує, значить в нього зарплата більша в 10 разів. Як він може мною керувати, скажем в програмуванні, якщо він в цій галузі ТУПИЙ ЯК ВАЛЯНОК?!! Шо з того, шо він генератор ідей? Прочитав десь на конференції, приїхав назад і ляпнув: "І нам треба таке зробити..." Ідеї то втілюють інші!

    Мене це все дратує... Я згідний, що різниця має бути, але не в 10 разів. Ну можна подумати, шо начхальство прямо паше з ранку до вечора, і не спить і пообідати не встигає... Не було би цієї колосальної різниці в зарплатах (в оцінюванні праці), то не було б кому брати кредити під 30%. Одні можуть собі таке дозволити, а банки цим одним і раді і ставки по кредитах не зменшують... А на інших всім начхати з десятого поверху.
     
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Бажала би Вам спробувати того хліба "обкрадання людей". :sad: Коли за місяць треба за аренду заплатити 5 тисяч + тисячу за компослуги. І людям зарплати виплатити 6 тисяч. :sad:
    А Ви відробили, і пішли собі додому. Ні голова Вас не болить ні за що, ні не переживаєте ... А тут, як я писала, 24/7.
    А про рівність вже не одні мріяли. А одні вже таку будували. І що з того? Нема рівності, бо люди неоднакові. Один паше, а другий хотів би спати, та легенько жити, а щоби все порівну було. Нема такого, і не буде...:sad: "Як дбаєш, так і маєш!" Не глупий придумав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Дімон

    Дімон Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Рівність це звичайно абсурд!!!
    але от на рахунок
    "А Ви відробили, і пішли собі додому. Ні голова Вас не болить ні за що, ні не переживаєте ..." це ви повірте дуже помиляєтеся, я знаю дуже мало таких людей які працюють на когось і їх голова не болить , ой болить щей як болить і переживаємо ми не менше!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    От і я про це кажу: 5 тисяч - це з Вас хтось ДЕРЕ бабки, а Ви і собі з когось дерете. От шо та людина РОБИТЬ сильно, коли здає в аренду приміщення? НІЧОГО! Бабки отримує. Сам себе оцінив великою зарплатою і дере з людей...

    В економічному плані має бути приблизно Радянський Союз. Всі порівну користуються державними ресурсами (бо інакше це просто війна не на життя, а на смерть - хто раніше займе територію, і хто міцніше в неї зубами вчепиться), і кожному по потребах, але і про заслуги не забувати.

    Ні-ні. Тут я згідний: хто не паше, а спить - тому і фіга. Але якщо працюють, то кожен приносить якусь користь своєю роботою. І різниця має бути, але не в 10, 20, 100 разів.
     
  5. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Це справді релігійна більше гілка, але я відповім: думаю тому, щоб показати, що в Саду було краще, коли всі все мали і були рівними.

    Підтримую Дімона про "болить голова". В мене тут не факультет, а цирк на дроті. Вони собі гризуться, одна кафедра з іншою і з деканатом, а ти маєш всіх обслужити з посмішкою, вимушено-невимушено в цьому варюся. Але в них зарплатка то побільша.

    Одним словом можна би було і без кредитів якось... Але можна би було і не грішити Єві з Адамом, але не вийшло :o
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    То ви ше виявляєтьсявдячні орендодавцю? мІло!!!
     
  7. Salata

    Salata Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Не думаю, что банки - эксплуататоры. Иногда - да. Но больше согласна с Олей. Не всем удается найти себе комфортное рабочее место, многие себе создают его сами. У человека есть хорошая идея, есть желание работать, но ему нужен стартовый капитал, который из зарплаты не один год складывать.
    Вот кто-то сел, посчитал: сколько ему нужно, сколько за это отдавать, сколько он заработает...
    В то же время есть люди, у которых деньги есть, но разворачивать на них дело некогда или нет желания.
    Банк берет свои проценты за то, что гарантирует честность сделок. Что бывает, когда первые берут у вторых без "лишних" посредников, многие тут знают :)
    Банку нужно содержать кассиров, охранников, помещение, грамотных сотрудников...
    Как говорится, просто только с крыши падают :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Банк бере такі проценти, шо має сотні мільйонів прибутку в рік. Хай ділиться цим прибутком зі всіма працівниками (як вони такі важливі: юристи, охорона...) або хай знижує проценти. Рядові працівники з цього ніфіга не отримують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Ви хочете сказати, шо працівник охорони банку має такий же річний дохід як власник? Я маю сумнів. От через це і такі великі відсотки, шо директор хоче мати великий прибуток... Благодійністю, таким чином, ніхто не займатиметься, просто знизяться відсотки.
     
  10. Дімон

    Дімон Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    А на якій фірмі , в якому бізнесі працівник охорони отримує стільки ж як Директор, чи власник фірми?????
    Давайте вернемося тоді до Комунізму де "всє люді равниє" і то були рівніші від тих всіх рівних, хто був біля корита!!!!

    а на рахунок 30% 200% і т дальше то тільки ті кредити по яких банк несе великі ризики!!!! якщо кредит без застави то й де гарантії що клієнт його віддасть???? от банк і перестраховує себе,а депозит під 14 то клієнт має ще страховку на випадок банкротства банку держава повертає гроші, при чому сума виплати у "Фонді ґарантування вкладів" збільшена до 25 тисяч гривень, а чи знаєте ви скільки банк платить в державу за несформовані резерви??? і Взагалі треба спочатку добре розібратися у роботі банку з середини щоб судити про те з чим не знайомі!!! Хіба нє???
     
  11. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Нє! :p Я вже казав, шо у всьому самому розбиратися - ніхто не зможе... Я бачу по тому, шо всі банкіри жиріють, і по цьому роблю висновок, що або вони замалу зарплату своїм підлеглим платять, або проценти по кредитах завеликі, або проценти по депозитах замалі. В чому я помиляюся?

    А я і з роботою інших подібних фірм не згідний. Я ж про це і говорю, шо не такий підхід в нас... От просто глобально неправильний підхід. Хто захопив територію, той дере до кінця життя з інших, а тоді по спадковості: кому більше лишилося, той знов дере зі всіх інших... Не така велика різниця має бути класова. Але різниця має бути (для заохочення).
     
  12. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Як на мене, то це типова реакція найманого працівника. Як правило, наймані вважають, що усю роботу роблять вони, а директори знімають тільки вершки, а те, що ті директори несуть ризики на своїй відповідальності ніхто думати не хоче. Одразу питання чому різниця в 10 раз у ЗП.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Дімон

    Дімон Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    100 % я також найманий працівник, але поварившись на цій кухні прекрасно все розумію!!
     
  14. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Дімоне, я там правив трохи, так шо почитайте про інші фірми.

    Я вже казав: мій ректор ТУПИЙ ЯК ВАЛЯНОК в питаннях програмістів. Він не може нести відповідальність за роботу, яку я буду виконувати. Хай йому зменшать зарплату разом з відповідальністю, а мені підвищать зарплату і відповідальність. А не дурний командир (в цій галузі) керує спеціалістом.
     
  15. Дімон

    Дімон Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Цей допис зявився коли я вже відповідав. тож при чому тут % в банках??? якщо розмова йде про класову різницю, то окрема тема і для неї треба робити окрему гілку!! Хіба не так?
     
  16. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    У нас просто вся система так побудована. Я рахував по тарифній сітці (єдиній, ту шо прийняли), то там закладається невелика різниця: якщо в мене десь 500, то в ректора по тарифній сітці має бути 1500, а насправді він отримує 5-6 тис грн. І нашо було приймати справедливу сітку? - це трохи не про кредити, але... крик душі :)
     
  17. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Класова різниця - це узагальнене поняття, а конкретно: банк - один клас, дрібні вкладники - інший.
     
  18. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Ректор не зобов"язаний бути мештом у всіх галузях свого інституту - він може бути кандидатом якихось наук, головне мати організаційні і педагогічні дані на його посаду. Крім того Ректор веде дуже багато робіт з іншими органами держави і за це несе відповідальність.

    Я, наприклад, не знаю нічого про котельню на своєму підприємстві (окрім, потужності, виробника, принципу роботу і т.п.), але в мене на роботі є енергетик, який несе відповідальність за те, щоб котельня справно працювала і якщо він не годен дати собі раду, а я в тому дурна як валянок, то мудро з моєї сторони знайти особу, яка в тому щось розбирається і зробить сою роботу, але нехай не сподівається, що від того його ЗП буде наближена до моєї чи щось подібне. За цю роботу отримає саме стільки (плюс, мінус) скільки вона вартує на ринку праці.
     
  19. ihorweb

    ihorweb Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    Умо, а я про шо кажу?... Про це ж і кажу... Він працює, а Ви несете відповідальність за зарплату... :rolleyes: Мені з цього смішно!
     
  20. Дімон

    Дімон Well-Known Member

    Відповідь: Кредит-вимушена реальність?

    На рахунок нашої системи я згідний, але візьміть світ ДЕ в якій державі простий робітник має таку ж ЗП як його директор,

    А на рахунок відповідальності то Директор несе відповідальність як за свої дії так і за роботу своїх підлегли, а при помилці звісно спитає у того хто допустив цю помилку, тому що спитають з нього!!!!!!!!
     
а де твій аватар? :)