Тренажерні зали

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем MIRA$A, 25 вер 2007.

  1. MIRA$A

    MIRA$A Member

    Люди, допоможіть! Шукаю нормальний тренажерний зал : пишіть,радьте .Наперед вдячна.
     
  2. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    Петрушевича, Евроспорт, устроит?
    Рамки напишите, по которым спорт зал ищите.
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    Думаю як мінімум бажаний район треба вказати.
    Та й вартість значно коливається від 80 до 400 грн.
    Знову ж таки у комплексах є додатково басейни-масажі тощо. Чи потрібно це все?
    Якщо не претензійний варіант для підтримання тонусу то Дім краси може підійти. Франка, 61 Тел:276-27-68
     
  4. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    Я ходжу в Палац спорту "Україна" (колишній "Спартак") по вул. Мельника, 18, фітнес центр "Еллада" - там тренажери 20 грн за год. Можна також обрати аеробіку (по-їхньому дайджест), денс-мікс, йогу та інше - за тою ж ціною. Якщо ходити регулярно, то абонемент дешевше виходить. Розклад занять вам видадуть на місці. Зал досить пристойний, правда, душ поверхом нижче.
     
  5. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    Міраша,ну ти даєш!В нас в універі є пауерліфтінг-тре було записатися!І ходити далеко не тра,замість фіз-ри буде рахуватися...:crazy: :p
     
  6. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    Я за "Спартак", ходжу туди з перервами вже 7 років.Дуже задоволена:) Ще ходила в "Формулу краси" на Левицького, теж незле, є душ, непоганий зал, цікаві програми (є пілатес, аква-аеробіка).
    Але вирішальним фактором в моєму виборі була все-таки близькість до дому. Я не з тих, хто буде через ціле місто годину добиратися в один кінець. Так що принаймні район конкретизуйте.
     
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    Я до народження малечі (майже до останнього дня) ходила в Софію. 2,5 роки в зал, а як завагітніла то на акву. Мені там подобається, хоча, можливо, це вже звичка.
     
  8. MIRA$A

    MIRA$A Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    Дякую за відповіді. Забула написати, що живу на Виговського - насправді близькість до дому має для мене вирішальне значення.;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    А можете написати, які там ціни, бо боюся, дорогувато....
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    Тепер думаю коло 300 грн за 10 відвідувань. Одне відвідування - це один раз увійти і використовувати все що заманеться - тренажерний зал, різні там аеробіки, сауна, басейн, джакузі. Я до 6го місяця продовжувала займатися в залі,ьдо 8го аквааеробікою, а потім до останнього ходила плавати в дитчячі дні (ходять дітки від року), бо вони для них воду гріють до +30, і якщо прийти в 12й, якраз по тому як вони поплавають, то можна поталапатися у власне задоволення, тим більше в ці години в теплу воду ніхто плавати не хоче :)
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    міраша, айкідо не цікавить?...
    бо бачив оголошення про секцію, яка є в районі ринку південного....
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    А, то не так і дорого, якщо нема обмежень. А не знаєте, є в них сайт?
     
  13. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    Щойно згадала, що недавно чула про відкриття "Оздоровчого центру" на "Південному", там є фітнес-зал, правда, про якість програм і ціну нічого не можу сказати.
    Ага, ще одне уточнення: вам потрібні власне тренажери чи фітнес?
     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    http://www.ghgroup.com.ua/ua/gcfitness.htm тільки це
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    То це Гранд-готель, а не Софія. Там заходити з головного входу?
    Дякую за відповіді. Я просто зацікавилась цим питанням...
     
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    Софія це фітнес-центр від Гранд Готелю, але знаходиться він не в готелі, а на проспекті Свободи, заходити коло філії Кредо-Банку, туди ж де Караванська.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Юстина

    Юстина молода мама

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    Я сьогодні іду цікавитися у "Атлантик". Це на В. Великого (р-н ЦУМу).
    Два роки тому я займалася в цьому залі. Нічого особливого, все традиційно, але досить пристойно. За 3 рази в тиждень по 2 години занять я платила 85 грн. Але скажу чесно, це трохи закруто я взялася. Важкувато.
    Останній рік займаюся шейпінгом на Пулюя (2 рази в тиждень по 1 год.). Зараз маю багато вільного часу і лишньої фізичної сили, тому хочу ще туди походити. Дуже хочу бути гарна:rolleyes:
    Написати вечерком "що по чому"?
     
  18. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    Вот не пойму, с каких это пор пр. Шевченка (бывшая Академическая) стал продолжением пр. Свободы? :)
     
  19. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    нічого собі ціна. В "Елладі" 2 рази в тиждень по годині - 100-120, залежно від програми. А ви на тренажери ходили чи на якісь групові заняття? Був тренер, який підбирав прграму і слідкував, чи на свій розсуд займалися?
    ага, будь-ласка!
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

    Перепрошую, на проспекті Шевченка :) Дякую за виправлення.
     
а де твій аватар? :)