Трамвай на Сихів. Вже скоро?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MARTINI, 5 чер 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Кабмін сьогодні схвалив реалізацію проектів Львова та ЄБРР по трамваю на Сихів та теплопостачанню

    Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України схвалили два рішення за поданням Львівської міської ради щодо співпраці міста Львова та ЄБРР. Відтак, місто Львів буде продовжувати реалізовувати з ЄБРР проекти по будівництву трамвайної колії до житлового масиву на Сихів та модернізації системи теплопостачання.

    Нагадаємо, сьогодні в Києві під головуванням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова відбулось засідання Кабінету Міністрів України. На засідання також був запрошений міський голова Львова Андрій Садовий.

    Відтак, Кабінет Міністрів України схвалив рішення про погодження обсягу та умови надання місцевої гарантії Львівській міській раді для реалізації проекту будівництва трамвайної колії до житлового масиву Сихів. Нагадаємо, проект включає будівництво трамвайної колії по вул Стуса та будівництво трамвайної колії пл. пр Червоної Калини. Компоненти інвестицій: кредит ЄБРР – 6 млн євро, грант Німецького Уряду – 5 млн євро, Львівська міська рада – 5 млн євро. Загальна вартість проекту – 16 млн євро.

    Також Кабінет Міністрів України схвалив рішення, що дозволяє Львівській міській раді реалізовувати з ЄБРР проекти щодо модернізації системи теплопостачання. По цих проект компоненти інвестицій: кредит ЄБРР – 20 млн євро, грант Партнерства з Енергоефективності та Навколишнього Середовища в Східній Європі в сумі 10 млн євро, Львівська міська рада – 3 млн євро. Загальна вартість проекту – 33 млн євро.

    Проектом передбачається заміна магістральних мереж теплопостачання на трьох основних магістралях міста, де є часті аварії; встановлення індивідуальних теплових пунктів в багатоповерхових будинках Сихівського району; заміна внутрішньо квартальних мереж Сихівського району з чотирьохтрубного виконання на двохтрубне, будівництво когенераційних установок на ТЦ Північна».

    http://city-adm.lviv.ua/lmr-news/ru...rr-po-tramvaiu-na-sykhiv-ta-teplopostachanniu
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я вже 20 років мешкаю на Новому Львові і стільки ж часу чую про той трамвай. Може хоч мої внуки зможуть ним проїхатися:mocking:
    Звучить все дуже красиво і багатообіцяюче. Але мене більше цікавить питання - коли ж це все діло запрацює? Пам"ятається, кілька років тому перед Євро вгрохали пару мільйонів в 50 метрів дороги на Стуса, поклали колію і всьо, віз і нині там.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    мене більше цікавлять індивідуальні теплові пунктиможе за тепло можна буде менше платити
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму



    А якщо по темі, то трамвай на Сихів (якщо пам'ять мені зраджує) вже обіцяв садівник перед першою каденцією :)
     
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    трамвай на сихів мав би їздити ше на початку 90-х, за ті гроші шо вже вкрали, можна було прокласти трамвайну колію до столиці
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А може вони метро на Сихів будують? Втихаря, шоб сюрприз вам зробити :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нє, я так не думаюїхні сюрпрайзи надто дорого потім обходяться
     
  8. soviet

    soviet Well-Known Member

    Ага було б цікаво за 2-ві грн до Столиці проїхатися)))))
    Думаю не буде ніякого Сихівського трамваю, хоча можливо-можливо.
     
  9. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    З кількох різних джерел чула інфу про те, що Сихівський міст за ДБН не пристосований для трамвайної колії....
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Уко, він пристосований, навіть дуже...
    просто не тре красти.. :)
     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Клятые москали не успели построить.
    Ганьба!!!!
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а вам, як колишньому львів'янину не соромно за москалів?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Мне очень стыдно.
    Я ведь и пишу, что Ганьба!
    Ещё мне стыдно, что они не оставили нацюкам канализацию в исправном состоянии и дороги для нацят не сделали с немецким качеством, ещё мне за них стыдно, что здравоохранение не оставили по мировым стандартам.Тогда бы Ромко на них не серчал.
     
  14. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Можна зробити висновок, що в Росії з комунальним господарством, медициною і дорогами все, як мінімум, не гірше, ніж в завойованій Німеччині? І, до речі, кого ви називаєте нацюками? Львів"ян?
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    От ба, я так розумію, що в РФ зараз всюди справні каналізації, автобани німецького рівня і медицина світового значення? :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Полковник

    Полковник миється в бані


    Вас там клинит на Россию?
    При чём тут Россия и трамвай на Сыхов, который не успели запустить при Советской Власти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Ну так пана першого заклинило.
    І про нацюків дайте відповідь
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    Какие именно нацюки Вас интересуют?
     
  19. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    оці
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    бачите... мрії матеріалізуються... А нащо вам трамвай до Сихова? Адже в Сихові крім Миха... нема до кого їхати, нє?
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)