ти маєш право на захист студенте

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Forpost, 7 лют 2007.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Студентський правозахисний сервер http://www.profkom.info/Rightprotect/
    Основні Міжнародно-правові акти,законодавче забезпечення отримання освіти в Україні,організація діяльності вищих навчальних закладів,питання соціального забезпечення студентів.На сайті зібрано діючі в Україні нормативно-правові документи станом на 1 грудня 2005р., в яких зазначено права, гарантії та обов'язки студентів, що поширюються на період здобуття ними вищої освіти. Сайт покликаний підвищити рівень знань студентів з питань правових відносин і зменшити кількість випадків порушень прав студентів.
     
  2. vilha

    vilha New Member

  3. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: ти маєш право на захист студенте

    на жаль, закони не враховують реальності. і не діють. у сфері освіти довести правоту студента в елементарних питаннях буває просто неможливо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: ти маєш право на захист студенте

    Тиждень тому на одній з кафедр 11 корпусу Політеху було знайдено 350 грам ртуті. Навчання там не припинялось і студенти щоденно знаходяться на цій кафедрі. Важко зрозуміти чого добивається керівництво університету продовжуючи навчальний процес в цьому корпусі
     
  5. nastinka

    nastinka відсутня

    Відповідь: ти маєш право на захист студенте

    То всьо супер що є сайти та телефони, але корупція ніколи не зникне.
    Чому, щоб поступити до Медичного інститут Данила галицького тре заплатити 14 тисяч доларів за державний??
    і це реальність! у мене подруга школу з золою медаллю закінчила і всі ті незалежні тестування на 12 здала і що? сказали що тре заплатити аж тоді приймуть.
    На мою думку що це марна справа. Мало хто погодиться піти проти цього, і ми будемо в меншості, і в кінці кінців ми ж і постраждаємо.

    Додано через 1 хвилину
    це просто жах....а у мене там пари йдуть, а можливо ми помремо від цього? ртуть дається в знаки коли ти вже як 20 років закінчив той перепрошую довбаний ПОЛІТЕХ!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: ти маєш право на захист студенте

    Річ в тому що нам з дитинства закладають про необхідність вищої освіти, бо без неї нікуди не підеш і т.д. Зараз студенти спокійно працюють не по спеціальності, в багатьох це виходить успішно.

    Тих що вимагають 14000 доларів за вступ можна запросто спіймати на гарячому, здається за таку суму світить непогана стаття. Головне зробити побільше шуму, показати в ЗМІ як менти пхають в "бобік" хабарника, може тоді перестануть брати.

    ps. Коли я вчився в політеху, деякі викладачі принципово не брали на лапу, бо колись попалились чи могли попалитись.

    Додано через 5 хвилин
    Капець просто, а я там вчився на радіофакультеті...

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: ти маєш право на захист студенте

    про корупцію я взагалі мовчу... недавно почула від першокурнсника саркастичне:"В Україні це не злочин..."
    про права студента - з розповідей студентів різних вузів України - враження, що у Львові найгірше(((
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. angielika

    angielika миється в бані

    Раджу звернути Вашу увагу на приватні ВНЗ у Польщі. Маю гарний досвід навчання там. Освіта у Польщі набагато якісніша за освіту в Україні, ала коштує так само. Тут залишу Вам статтю про переваги та недоліки навчання в приватному ВНЗ Польщі (Приватні ВНЗ Польщі. В чому різниця? | Навчання в Польщі | UP-STUDY)
     
а де твій аватар? :)