Терміново потрібна кров!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем MARTINI, 27 тра 2012.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мій родич у важкому стані на Топольній. Рік назад йому зробили операцію на "діафрагмальну грижу", кілька днів тому у нього різко погіршився стан, відкрилася внутрішня кровотеча, зараз він знаходиться в реанімації. Стан дуже важкий. Втратив багато крові і терміново потрібне переливання. Сім"я малозабезпечена, а кров дорога.

    Прошу всіх, хто може, завтра вранці, на 9.00 здати кров для Колосовського Святослава Богдановича (1982 р.н.).

    Група крові не має значення (я так розумію, вони "взаємозаліком" віддають хворому кров, яка йому підходить з банку крові, а ту, що здали донори, натомість поміщають в банк, і в такому випадку платити не треба).

    Йти треба де вхід в лікарню швидкої допомоги (дорослу) і сказати, що хочете здати кров для допомоги хворому, вас скерують в реанімаційне відділення на 1 поверсі. При собі слід мати паспорт (виписують довідку, по якій на роботі, здається, можна отримати додаткові два дні до відпустки). Там кажіть що кров здаєте для Колосовського Святослава Богдановича.

    Наперед дякуємо всім.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Сподіваюсь не буде оффтопом, потрібна допомога, а кращої теми не знайшла.

    В тернопільській дитячі гематології проходить лікування шестирчний Андрійко. У хлопчика гострий лейкоз. Йому різко стало гірше, впав в кому і батьки на свою відповідальність переправили малюка в Київ, до Охматдиту. Зараз хлопчик прийшов до тями, але знаходиться в важкім стані, лікування потребує переливань крові. В чужому місті важко зорієнтуватись, особливо в критичних ситуаціях. Звертаюсь до наших київських форумчан, і до тих хто має друзів в Києві, які б виявили бажання бути донорами для хлопчика, відгукніться, допоможіть.
    Маю контакти мами. Як хтось зголоситься - скину їх у ПП.
    Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)