Теркель і халепа

Тема у розділі 'Мультики', створена користувачем MARTINI, 23 лис 2006.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Розшукується мультик "Теркель і халепа" в українському перекладі. Хто знайде раніше - скидає линк сюди :)

    До речі, офіційний сайт мультика тут http://terkel.com.ua/ , можна скачати трейлери і багато чого почитати
     
  2. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    мульт прикольний і переклад теж, на вихідних ходила на показ :)
     
  3. Доброчин

    Доброчин Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    Скажіть, а на яку категорію глядачів він розрахований, невже для малечі?
     
  4. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    від 2 до 102 :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Доброчин

    Доброчин Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    нє, своїй донці мабуть поки не дам дивитись, з тих анонсів, що я бачив, то він надто пошловатий:sad:
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Теркель і халепа

    Сьогодні по ТРК Люкс був сюжет, з якого випливало, що мультик не для малечі. По-перше багато сленгу , часом не зовсім нормативного, по-друге жарти дітям часто не зрозумілі. Там де дорослі регочуть, дитині скучно. Якийсь мужик там розказував, що пішов в Кінопалац з 5-річним сином і за 15 хвилин змушений був залишити сеанс. Гроші за квитки не повертають.
     
  7. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    Дивно, я думала акселерація своє взяла. На вихідних в кінопалац мамочки поприходили з дітьми 2-х років... і потім по закінченню, ті діти щось жваво обговорювали між собою.
     
  8. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    Може, власне, між собою ? Також дивився прев'юшки у метро - здається таки мультик для дорослих.
     
  9. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    ну я й кажу, що мені сподобався :)
     
  10. Доброчин

    Доброчин Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    Ну в кінці кінців, ну визнай, що я не права!
     
  11. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    Теркель і халепа себе позиціонує як СІМЕЙНИЙ фільм! За що отримував якісь там нагороди. Діти, що не сім"я? :)

    ок. ок. дітей туди не ведіть... я б теж малих дітей не вела, а великих мона... чоловіку, наприклад, сподобалось ;)

    але те, чим мене привабило - це таки відомі голоси в озвучці і прикольно зроблені пісні - наші - але під сюжет!
     
  12. Доброчин

    Доброчин Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    :)
     
  13. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    якщо бути відвертим, то до сімейного фільму цьому триллеру занадто далеко. Приваблює те, що це перший свого роду фільм перекладений українською - сучасною молодіжною мовою! Вдало виконані пісні в сюжеті, і майже абсолютно невпізнавані голоси озвучки... Цей фільм не сподобається тим, кому не подобається СаусПарк чи мульти в такому стилі. Не думаю, що головна ідея була показати голу жорстокість, яка так і вирує у фільмі - швидше саркастично її засудити, а також відобразити різні стосунки друзів, сім"ї і тп.
    Але це точно не на розуми дітей і навіть не підлітків. Це швидше молодіжний фільм. Тому я там невдало жартувала коли писала від 2 до 102... (думала, що то зрозуміло :)) У кінотеатрі було написано рекомендований вік - здається від 13 років... не знаю чи 13-річні сприйняли правильно, я б дозволила лише студентам і старше піти... :)
     
  14. Доброчин

    Доброчин Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    з цього боку так, справді останнім часом почали з"являтись україномовні переклади блокбастерів, і це зігріває..
     
  15. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Теркель і халепа

    Теркель і халепа (2006)
    Мультфільми
    Переклад: український, професійний, багатоголосий
    Ролі озвучували: Олег Скрипка, Фоззі, Фагот ("ТНМК"), Фома ("Мандри"), Вадим Красноокий ("Mad Heads"), Катя Chilly, Потап (ВуЗВ), Віталій Козловський, Lilu, Вася Гонтарський ("Вася Club"), DJ Romeo і Степан Казанін з команди КВН "95-й квартал".

    Естонський продюсер Алекс Ковскі представляє свою другу роботу, після мультфільму "Карлсон, який мешкає на даху". Анімаційний фільм "Теркель і халепа" - нове і досить сміливе явище в українському середовищі. "Теркель і халепа" - це анімаційна комедія, яка за сюжетом більше схожа на повноцінний триллер.

    Головний герой мультика - звичайний підліток Теркель, з брекитами на зубах і своїми заморочками в голові, він росте у досить дивній сім'ї - його мама не дістає сигарети з рота, тато - весь час читає газету і вимовляє тільки слово "Ні!", а молодша сестра Фіона - дуже нервова і схильна до травматизму дівчинка. Сюжет розвивається на тлі відносин в звичайній школі. Є кращий друг, дівчата, симпатії і антипатії. І все було б добре, якби одного прекрасного дня дядько Теркеля (досить специфічна особа) не побив двох хуліганів Нігеля і Сакі - його однокласників. У певний момент ситуація стала зовсім некерованою. Текрель, як то кажуть, вляпався. Але найнесподіванішою .....Завантажити можна туть http://www.share.net.ua/content/blogsection/5/36/
     
  16. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    Діти звичайно сімя, але своїй дитині я років до 10 такий фільм б не показувала. Як на мене занадто багато "кривавих" сцен і спецефічний гумор.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Теркель і халепа

    Ага, цей мультик зовсім не дитячий.
    Але на шарі є багато інших гарних мультфільмів українською мовою. :)
     
  18. BoJk@

    BoJk@ New Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    Навіщо вам теркель та халепа, краще черепашки-ніндьзя!!!!
     
  19. VITY@

    VITY@ New Member

    Відповідь: Теркель і халепа


    Коли я дивився цей мульт мені було 13 років.Скажу шо після цього фільму я довго його обговорював з друзями я б цей мультик дивився і дивився.Найбільше сподобався Джейсон :))
    Секондхенд зелений на... :))
     
  20. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Теркель і халепа

    якщо відверто - мені цей мульт не сподобався.
    хоча я дуже толерантно відношусь дочорного гумору.
    а чоловіку й 9ти літній (тоді ще) доньці - так.
    донька й зараз його передивляється частенько.
     
а де твій аватар? :)