Теорія великого вибуху / The big bang theory / CityCom

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Deus igrok, 13 чер 2009.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Страна: США
    Продолжительность серии: ~ 21 минута серия
    Год выпуска: 2007
    Жанр: комедия
    Озвучивание: Профессиональное (многоголосое) (Так треба продакшн) / Кураж-Бамбей
    Создатель: Джеймс Берроуз
    В ролях:Джонни Галекки, Джим Парсонс, Кейли Куоко, Саймон Хельберг, Кунал Найяр и др

    Описание:
    Два блестящих физика, Леонард и Шелдон, «великие умы», которые понимают как «работает вселенная». Но их гениальность ничуть не помогает им общаться с людьми, особенно с женщинами. Всё начинает меняться, когда напротив них поселяется красавица Пенни. Когда Леонард и Шелдон встречают Пенни, Леонард сразу же начинает интересоваться ею. Он видит в общении с Пенни огромную перспективу… вплоть до любви, однако Шелдон понимает, что мечтам его друга не суждено сбыться. Стоит также отметить пару странных друзей этих физиков: Воловиц, который любит употреблять фразы на разных языках, включая русский, и Раджеш Кутраппали, теряющий
    ===============

    Хто дивився Іайтішніків то цілком сприйме і цей серіал. Два дивака фізика і сусідка блондинка) Впринципі цього досить для опису)
    Український дубляж є на Одей і на ТорентсРу в розділі "Сериалы с украинской звуковой дорожкой".

    Починається серіал, як два товариші фізики йдуть в банк сперми, з метою отримання грошей для розширення інтернет каналу. З етичних міркувань передують і повертаються додому. Там зустрічають свою нову сусідку з якою вирішують завязати знайомство. Тобто один хоче знайомитися, інший не розумію навіщо .. у нього аж 200 друзів в соціальній мережі)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Geograf

    Geograf Меломан

    Серіал класний:good:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    O respect tobi chuvache ;D :D :D
    Lublu cey serial)
    Ya dumav pro niogo nihto ne znae))
     
  4. sl4m

    sl4m Well-Known Member

    смотрю с большим удовольствием
    настоящие ботаны! =)
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Скачав досить давно, та подивився наразі десь 4 серії, втикаю тільки тоді, коли ну взагалі нема що подивитися. Але прикольний
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Geograf

    Geograf Меломан

    Дивлюсь уже третій сезон, чекаю виходу нових серій.
    Серіал таки дійсно файний, два фізика Леонард і Шелдон в одній квартирі (Шелдон повний соціопат), в квартирі навпроти поселяється сусідка Пенні в яку закохується Леонард (попередня дівчина якого втекла від нього у Пн. Корею), до того ж у Леонарда з Шелдоном постійно зависають їхні друзі Воловіц-дещо збочений єврей, який за його висловом не не жартує з двома речами які стосуються "математики і дівчат" та індус Кутрапалі, який не може розмовляти з жінками, дар мови йому повертається лише коли він вип'є щось із алкогольних напоїв.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Geograf

    Geograf Меломан

    • Подобається Подобається x 2
  8. Joey Tribbiani

    Joey Tribbiani New Member

    Серіал супер дивлюсь по МТВ Україна, Шелдон ще той науковець
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Якось так перші серії мені важко йшли, а потім незчувся як три сезони проковтнув :) Шелдон жжот :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Geograf

    Geograf Меломан

    жжот що?
     
  11. Joey Tribbiani

    Joey Tribbiani New Member

    от як раз по МТВ йде
     
  12. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    дивлюсь переклад выд Кураж Бамбєй,гадаю це покраще ніж на мтв))
    Доречі кому сподобався серіал, пропоную подивитись "Как я встретил вашу маму". Подивіться, потім ще дякувати будете)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Geograf

    Geograf Меломан

    Мені той серіал щось не сподобався, а в теорії великого вибуху переклад оригінальний як український, так і російський (в українському саме більше не сподобалось те що Кутрапалі без акценту)
    В перекладі кураж бомбей дивлюся ще "Всі ненавидять Кріса"
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Pickuper

    Pickuper New Member

    серіал бомба)
     
  15. Adelante

    Adelante миється в бані

    Серіал дуже классний! Особливо запам'яталася серія коли Раджеш і Шелдон працювали разом:) Весело було:)
     
  16. BomBoyash

    BomBoyash миється в бані

    Я не фанат серіалів, але коли натрапляю на сабж, то частенько залишаюся дивитися )
     
  17. Nevermind

    Nevermind Просто персона




    Теж дивимося цей серіал з чоловіком ... Не дуже активно, але дивимося ... Я його називаю "серіал про Пенні" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Honda

    Honda Well-Known Member

    Від серіалу сміху стримати не можу..... Суперський! Завжди чекаю в неті виходу нової серії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    я з субтитрами дивлюся ) у них голоси та інтонації чудові ))))

    знизу англ саби ,зверху укр/рос саби

    саби качаю звідсіля: http://notabenoid.com/ http://www.addic7ed.com/ http://www.tvsubtitles.net/tvshows.html

    або BS.Player PRO їх сам знаходить і пропонує стянути.

    =================

    я після останньої серії кожні 2 хвилини зупиняв , щоб насміятися вдосталь )))))))))))))))
     
  20. Algebrator

    Algebrator New Member

    класний серіал...вперше побачив на МТВ Україна...дивився там і згодом перестав
     
а де твій аватар? :)