Телеканал ZIK

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем NewsBot, 8 гру 2013.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Телеканал ZIK заявляє про спробу рейдерства
    Баригам випав шанс нагнути один із небагатьох незалежних каналів
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Влада надалі буде придушувати ЗМІ, зокрема, ZIK, – Семенуха
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Як там ЗІК вже взяли штурмом чи нє?
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "Нацдружини" взяли під охорону канал Димінського
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Зараз на ЗІКу йде проект Дроздова Прямим текстом
    Серед гостей Олег Толмачов

    Ostap Drozdov
    2 год ·
    21 30 прямий ефір Прямим текстом
    Буде реванш чи не буде? Кодло колишніх регіоналів вернуться на олімп чи все-таки ця загроза надумана? Будемо сьогодні про це говорити. Під реваншем я маю на увазі дуже серйозні позиції ригівських недобитків у вигляді ОпоБлоку. Третій рейтинг по країні має Бойко – що дає мені назвати свою країну зовсім чокнутою. І це ще навіть не почалася виборча гонка. Усі спонсори, поплічники януковича, в доброму тонусі й платоспроможності. Основні центральні ЗМІ – їхні. Також на їхньому боці – люмпен-пролетаріат, який хоче «вернуть всьо, как било преждє». Із міркувань застереження вже тепер почати говорити про можливий реванш тих сил, які цю країну довели до руїни.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Таки пропіарився не зле Толмачов. Напевно полізе до влади.... Херой....
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во запис нинішнього Прямим текстом.

    View: https://www.facebook.com/telekanalZIK/videos/1848664045194443/


    Цікаво було глянути на тотого азовця. Так от, Толмачов з яйцями. Недаром бере участь в "Іграх нескорених".

    Вважаю, що Порошенкові на майбутнє не варто пхатися до таких хлопів, бо там не тільки можуть послати.
    Хай краще он по селах медпункти відкриває перед проінструктованими бюджетниками.
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Навпаки - нехай пхається. Якщо відірвуть бошку (в чому я сумніваюся) - гірше не буде. Якщо добряче попаде по пиці - я тільки за
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Прецедент є, тепер можна сподіватися всього.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    5 год ·
    Був вчора на ZIK з адептом Порошенка - Барною. Говорили про антикорупційний суд. Спеціально для цього навіть піджак одягнув) Коли я сказав що злодії при владі - це мразота, яка повинна «сидіти», депутат Барна чомусь образився. У відповідь я почув «потік свідомості» з якого зрозумів, що все хто вважає так як я - аферисти, ДНРовци, «махінатори з кредитами в Криму». Деякі «змінили прізвище». І все це за грошi Курченка. Серед тих хто дивився передачу таких «агентiв» виявилося 96%. Вони як справжні «агенти» підтримали мою позицію)). 96:4. Так, не пощастило Барні і Порошенку з народом) Весь народ - агенти Кремля )) Дякую за підтримку, Друзі - агенти)

    із коментів

    Юрій Сова
    Якби на вашому місці був хтось з менш міцними нервами, то Барні б вчергове набили пику.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Приведіть, будьте ласкаві, першоджерело, де хуйло сказав тоті слова про дружбу і Порошенка
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шо, @Мих, нема посилання на першоджерело? :)))

    Я вже навіть не хочу питатися - то ви почули в голові голоси чи просто по привичці мелете шо попало :haha:
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У програмі "Між своїми" з Анастасією Гусарєвою: - 4 роки президентства Петра Порошенка: "перемоги" та "зради" президента Порошенка.

    Гості:
    Остап Дроздов - ведучий програм "Прямим текстом", "DROZDOV",
    Юрій Кулініч - ведучий "Перші про головне.

    Коментарі" Телеканал ZIK. Стаємо ближчими


    View: https://youtu.be/lAt5aZ0EcMk
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    То не я придумав. Але в будь-якому разі те, що робить Порошенко - смерть для Путіна.

    Навіть останнє - патріархат православної церкви. Ініціатива Порошенка, від якої Пуйло по-тихому шморкається.
     
а де твій аватар? :)