[ТБ-програма] Хто тут живе ? (журналістські рослідування)

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Deus igrok, 30 вер 2010.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    ))) Я щось скептично ставився до якості програм на каналі ЗІКу, але от вже другий тиждень, що знайомі , та й на роботі обговорюють сюжети з цієї програми. Тож і я підсів.

    Благо, вони записи викладають на сайті: http://ziktv.com.ua/projects/whoknows/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D1%85%D1%82%D0%BE-%D1%82%D1%83%D1%82-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-29%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D1%80/


    Я так розумію минула програма про Багряка (начальник управління обласної юстиції) особливо скандальна вийшла. Зважаючи на його статки зараз у співвідношенні до його з/п.


    Ну мо товариство буде слідкувати за програмою, і будемо обговорювати ...
     
  2. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    таке враження що то проект Писарчука
    мо' і помиляюсь, але щось вуха ПР занадто стирчать в Добродомова

    а загалом, така передача потрібна
    країна повинна знати своїх "героїв"
    чесно, до тієї передачі ніколи не стикався з Багряком, а тут відразу такі факти.
    Якщо це неправда, то сам Багряк мусів би засудити ЗІК так, що би ніяких статків їм не вистачило, але чогось мовчить. А статками мала б зацікавитись податкова чи прокуратура. От тільки крук крукові ока не виклює..

    Дивно це все. Але якби то все почалось після виборів, а не до, не так би то того ставився
    Обіцяли передачу про рИгіонала якогось, але не думаю що то буде Писарчук чи Горбаль (ото сюжет би класний вийшов). Та й напевно вже після виборів то зроблять і так легенько "злиють" якогось пішака, нібито для об'єктивності
    P.S. а хто є власником телеканалу? (тільки не кажіть що редакційний колектив :) )
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    ну так так, так ...зік підтримує і писарчука, і вуха димінського там, ніби, є.

    але слушна заувага:
    Про регів ... писарчука точно там не побачимо, а як і побачимо то в максимально нейтральному поданні.

    але як на наше маленьке містечко - є про кого знімати ....
    =============

    А про Багряка теж ніколи не чув ...і факти дійсно феноменально як на його юний вік ...
     
  4. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    отож і кажу, якби та передача почалась після виборів (а не до), не так би до неї ставився
    а поки - проплачена акція (попередня передача тому свідчення, про Ілика.. ну нічого не могли накопати, то хоч просто плюнули, а ви тепер виправдовуйтесь)
    то як в анектоді

    найцікавіше було б почути про Горбаля
    київські журналісти давно багато цікавого оприлюднили
    Василий Горбаль - сиделец в большом скворечнике
     
  5. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    недавно в колі знайомих обговорювали статтю про Горбаля і Дубневичів , в Експресі, але щось в електронній версії не знайшов.
     
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Тільки прийшов.
    Вімкнув ТБ - показали реакцію Лавриновача на минулу програму ....

    І тільки ведучий сказав , що поступила інфа про Горбаля - як пропала картинка!!!!!!!!!


    ЩЕ у когось таке є ???????????
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Подивився дві програми - про Багряка і про Ілика. ЦЕ ЖАХЛИВО. Мені соромно за львівську журналістику. Професійними з натяжкою можна назвати сюжети, непогано змонтовано, добра операторська робота. А саме журналістська частина ну просто смердить. Підбір гостей в студії, манера розмови ведучого, безпомічність малолітніх стажерів на вулиці з народом... Ведучому, таке враження, що нема взагалі що сказати. Все товче одне і те саме, що ми об"єктивні, люди мают знати, в нас сенсаційні сюжети і тд.

    Навіть відверто замовні проекти мають робити професіонали, а тут пару слів до купи ніхто не вміє звязати. Постійно після сюжету "ось такий у нас був сюжет" або після відповіді "ось така була відповідь на наше питання"... Ну це брєд. Дойшло до того, що Ілик реально взув ту цілу програму включно з ведучим в студії і на вулиці. Вийшов піар на його користь, тоді як ЗІК мав на меті Ілика облити брудом. Якого милого ви до чувака вчепилися за його будинок і машину, якшо він в політиці тільки рік, а до того був успішним бізнесменом??? Заробив грошей, має будинок і машину. А хто не заробив, той задає дурнуваті питання в стилі "файна-юкрайна" типу "чи має чиновник їздити на такій машині і жити в такій хаті". А коли той каже, що сам чесно заробив ті гроші коли був бізнесменом, ведучий питає "а шо ви зробили за рік на посаді?"... тьфу!

    Багряка судячи зі всього справді є за шо грати. Але ЗІК замість по ділу конкретно РОЗСЛІДУВАТИ шо і звідки береться, видав в ефір відверто тенденційну програму. Дуже прикро.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    вчора те саме (дуже інтелігентно і спокійно) зробив Синютка
    Добродомов відвертий лузер
    і вийшло замість "облити лайном" чиновника самі себе облили, повтирались і гордо (але зі смородом) покрокували далі :)
    а Ратушняк молодець (був в якості запрошеного гостя в студії)

    черговий раз переконався - замовний проект білих і пухнастих рИгіАналів
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. sani

    sani Well-Known Member

    Ідея передачі дуже, дуже хороша, а от реалізація - відверте лайно!
    От незнаю чому, ну неможу я дивитись львівське телебачення, байдуже чиє, і на якому каналі. Просто всі львівськи ведучі (журналісти) ну такі занудні, що капець, таке враженя що повні тормоза.
    Вимова у всіх ну така рагульська, що ваще - якийсь рагульський акцент! Інтонація - заснути можна.. і тп.
    Де їх того вчать???

    Щодо передачі, тут зрозуміло, усі високі чиновники прийшли до влади з бізнесу. Тому не дивно що вони можуть мати і квартири, і машини і тп.

    А було би набагато цікавіше щоб вони зробили розслідування про якогось митника, який все життя на державній службі пропрацював за маленьку зарплатню, але їздить на дорогій машині і/чи живе в гарному особняку, чи про даїшника, чи про якогось начальника райвідділу, чи працівника прокуратури...
    от нехай би прийшов в студію і розказував про свої нетрудові доходи. От на це дійсно цікаво подивитись..

    А так нічого цікавого..
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Непрофесійно, перше що спадає на думкe.
    Бачила лише вчорашню програму - грубо, немає культури спілкування - ведучий перебиває, задає запитання не дає відповісти опоненту і сам же відповідає. Коли розмова йде не в те русло, що йому треба - нервує і намагається хоч чимось вивести гостя з рівноваги.
    Браво Ратушняку - його напевно як скандального мера запросили для рейтингу, але він швидше виступив як професійний адвокат гостя!
    Сама ідея програми хороша, але з таким підходом замовники програми доб'ються супротивного - після таких нападок навпаки починаєш симпатизувати гостю
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Якби би там не було, а у діючого мера є гасло: "купуй львівське".
    Маємо, що маємо. Мо інші журналісти будуть дивитися, аналізувати, і робити висновки на майбутнє.
     
  12. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Синюта усю передачу жував шмарклі. Навіть не дочекавшись кінця ефіру втік з студії.
    Як на мене найкраще (дивився три останні передачі) з того що бачив. Особливо кумедно виглядала підтримка того шмаркача коли вони захлинаючись навперебій розповідали який у них "хароший" шеф. Карєрний ріст він завдячує звісно що кримінальній-беззаконній ліквідації/банкрутству Сільмашу.

    У передачі про Ілика дійсно зелене-дурне. Дівчата ж кореспонденти як на мене справлялись добре та й ще з огляду на те що ці "супутникові" включення абсолютно не продумані.

    ДЛя чого у студії було оце одоробло яке в кінці просто почало відверто піаритися (певно звичка) для мене загадка. Звичайний "губошльоп"-злодій як і його хазяїн Литвин. Чимось нагадує нашого Садового тільки більш "бикуватіший".
    Йому треба ще багато чому вчитися. Помітно відразу що вести ефір він не вміє. Терпцю не вистачає у розмові та й з Синютою наглупив коли почав його характеризувати як людину. Непрофесійно.

    Ну-ну, звісно у нас таких передач аж греблю гати. :)))
    Звісно що замовлено але це абсолютно не виправдовує наших "галицьких господарників" які у цій політиці лише для власного швидкого збагачення.

    ТРК Люкс треба нарешті перестати "самозабвенно" вилизувати свого хазяїна Садового та зробити щось подібне і мені байдуже про кого, можуть і з Андрійка починати. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    100%! Аж стидно було на нього дивитися, ні однієї конкретної відповіді за весь ефір не дав, тільки опозорився. На початку програми подумала шо цікаво буде послухати, а він як почав шось "далеке" сплітати, а потім взагалі передачу просидів як прибитий.
    Як на мене, то найкраще себе показав Ілик, досить достойно тримався.
    А Багряк то взагалі капець, розжився на цілих 1000 років вперед...о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Хто дивиться ? )
    Добре ж мати таких сусідів, шо завши дадуть лексус чи мерседес ))))))

    ---------- Додано в 22:14 ---------- Попередній допис був написаний в 22:13 ----------

    Хоча, що ведучий, що його гість - наймолодший кандидат в мери .... повний провал ...

    ---------- Додано в 22:31 ---------- Попередній допис був написаний в 22:14 ----------

    О, тільки пішла перепалка і реклама(((((((
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    друга більш-менш нормальна передача (перша про Багряка)
    є факти, є документи, є підтвердження (немає чомусь прокуратури за дверима))) )

    а Держко просто насмішив.. родичі за кордоном, син мною піклується (хоча сам син толком навіть не міг сказати, що робить і чим заробляє), друзі лексуси надають, і чого мене вчіпилися, є значно більші корупціонери ніж я, не займайтесь лапанням бліх (хоча посмішка з лиця в нього зійшла одразу, як тільки йому надали копіїї документів з його підписами про видання тисяч долярів) ... цинічно і тупо..

    хоча про замовність цієї програми не перестану говорити, як і лузерство ведучого (а-а-а-а-а-а, и-и-и-и-и-и, невміння вести серйозну розмову з чіткими акцентами і вмінням тримати русло розмови)
    загалом, така програма потрібна, але обов'язково не тільки перед виборами (а завжди, *щоб усі боялись, щоб не насміхались*(с) :) )
    не бачив провалу... хлопець, так, не має досвіду, але видно величезний потенціал. крім того, говорив чітко і по суті (якщо є злочин - це не тільки наша повинна бути зацікавленість, а в першу чергу правоохоронних органів)

    P.S. все-таки чекаю репортажу про Горбаля
    вже давав посилання, але повторю Василий Горбаль - сиделец в большом скворечнике
    дуже цікаві факти, раджу ознайомитись
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    А хтось дивився випуск про Петра Писарчука?
    Мені сподобалось, цікава була передача, правда трошки "суха", хотілося б побільше фактів, та й на питання народу майже жодної відповіді не було, бо ведучий все відкладав на кінець, а потім так і не дав п. Петру слова.
    Словом, про політику все й про політику...

    Мені дуже стало шкода того мужчину, який просив допомогти знайти бандюг, які вбили всю його сімю: жінку, синочка і маленьку донечку............
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    я дивилась. і таки думаю, що канал ЗІК - то канал Писарчукаю Бо як тільки щось пробували наїжджати, то зразу казав : "нашо нам така програма" і Добродомов зразу остепенявся трохи. Передача вийшла нейтральна, як і очікувалось і дійсно на жодне питання Писарчук не відповів.
    Але якщо чесно, мені здається, що ведучий - то якраз той, хто всю програму псує. Забагато понтів показує, мол, ось який я крутий журналіст, Савік Шустер віддихає, всіх перебиває, його там більше, ніж всіх решта. Невже у Львові не знайшлося кращих ведучих?
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Ні, ЗІК не є власністю п. Петра Писарчука
    Він просто його дуже поважає як людину, я так думаю, і тому не дуже намагався йому перечити.
    Ну, впринципі, так, але думаю що він колись навчиться вести цю передачу краще, і цікавіше, прогрес з ефірами має прийти...:)
    А ви бачили передачу "Прямим текстом" з ведучим Остапом, то її я взагалі дивитись неможу, бо той ведучий...:mocking: А його голос.......:bad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    Димінського
    але і Писарчук там "при ділі"
    колись... може, а допоки слухайте лузерство
    Ну не можна так. Давайте поставте мене водієм автобуса. Не біда, що зовсім не вмію їздити і правил не знаю, але я навчуся... колись
    оце взагалі "шедевр" :)))

    а зауважили, коли Соскін тільки натякнув про банду Артура і Писарчука, як одразу розмову в інше русло пустили і так до цього не повернулись? чи може я шось пропустив? о_О
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    ага, там взагалі, якщо шось не то, то розмова в інше русло пускалась :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)