Тарілка і TV-тюнер + Satellite TV for PC

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MARTINI, 16 бер 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ціна кабельного телебачення росте, якість - ні. Тому прийнято рішення, що пора купувати супутникову антену і розпрощатися із оборзєвшим монополістом :)

    Оскільки в даній темі я повний профан, то прошу людей поінформованих, порадити, що саме купувати? На що звертати увагу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    До речi, скажiть, будь ласка, скільки беруть за послуги кабельного ТБ у Львові? І скільки каналів входить в оплату? Цікаво просто.
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    можу дати тел друзів, які займаються продажем і встановленням.
    плануємо і собі ставити тюнер
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер


    "телебойман "на Сихові 26 кровних в місяць 50 каналів ,але хто складав список, тому руки обламати треба,дивитись нема шо
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Аналогічно на Личаківській 25 грн за 42 канали. Хурма повна... Та ще й якість послуг слабенька...
     
  6. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Сателітарка-це супер,по собі знаю.Повно каналів,дивись шо хочеш.В мене тато колись займався тюнерами і т.д.,тож я можу спитати шо і як,бо до нього всі сусіди ходили консультуватися
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    цілком згідна - нема що дивитись. Недавно купляли сателітарку для батьків чоловіка - 140 дол.
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    по-різному...
    найдешевший "соціальний" пакет пропонує воля...
    ще нещодавно було 9 грн, зараз — дорожче...
    "соціальний" — українські програми і кілька російських-польських...
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    а канали?... ;)
    поставили піратську карточку чи купуєте ліцензійні?...
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Хе, у нас тут теж кабельне і теж нема що дивитися. Хіба часом Discovery, але то вже особливий додаток. Стандартний пакет - повна нудося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    о, діскавері!!!
    зе бест!...
    але теж якісь збочення люблять показувати....
     
  12. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Я не знаю.Тата треба питати.Ліцензійні,звичайно,краще,але дорогі.От,зараз в мене немає Діскавері і ше деяких.Але я надіюся,що це тимчасово.Плюс,деякі антена не ловить-сусідній будинок загороджує.А ле дивитися є що-перекрутили на польський супутник і все гаразд.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    "Тарілка" також стає що раз гіршою. Важно який тюнер ще взяти.
     
  14. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    В мене Dbox.Нормально,навіть не висне.Єдине,що мені не подобається-коли сильний дощ або сніг,деякі канали погано показують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Cupuyc

    Cupuyc Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Тема этой ветки очень интересующий меня вопрос. Кто нибудь может дать перечень бесплатных каналов которые можно смотреть сателлитаркой? По своему опыту знаю, что сколько бы каналов вы себе не поставили - все равно смотреть нечего. Такова наверное сущность человека. Сколько не дай - все мало. В Киеве был очень доволен" Воля-кабель" Отличный выбор соцпакета - 15 каналов + интернет 0,02 коп за Мб. Общая сумма оплаты не превышала 120 грн в месяц.

    Цитата часа: - "Труднее всего человеку дается то, что дается не ему. "
     
  16. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Ну,це правда,що скільки каналів би не було,а всеодно,немає що дивитися.Але кількісь безплатних каналів і їх список залежить від того,який пакет.А там,як я знаю, їх багато різних.
     
  17. Cupuyc

    Cupuyc Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    То есть помимо тюнера и тарелки еще и пакет нужно покупать? А на саму тарелку что? Радио "Проминь" с помехами аэропортовских работ? :D
    Вопрос не каверзный - я просто совершенный чайник в вопросах по "тарелочкам" ;)

    Цитата часа: - "Ученье - свет, а неученье - приятный полумрак (Надпись в раздевалке школьного спортзала) "
     
  18. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Та я тоже не дуже розбираюся,але за тих років 5,що дивлюся сателітарне знаю,що там є вроді Cyfra+,Hotbird...Але і в цьому є свої переваги:канали платні,бо там показують фільми,ніяких реклам...Ну,і звичайно платиш гроші,а тобі показують те,що ти хочеш.
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Я тоже пытался "главного по тарелкам "вычислить,но толь глубоко законспирирован,то ли Sat-TV -ишники по нету не лазиют
     
  20. Cupuyc

    Cupuyc Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Реклама конечно раздражает - но иногда из нее можно извлечь кучу пользы. Сделать или получить важный звонок по телефону, выскочить в магазин, поискать чего нидь по другим каналам, проверить мессаджи в инете или скажем посетить туалет :) . Так что покупать тарелку, ради отсутствия рекламных блоков, я точно не стану.


    Цитата часа: - "Все, что есть хорошего в жизни - либо незаконно, либо аморально, либо ведет к ожирению... "
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)