Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем andi, 26 бер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. andi

    andi Well-Known Member

    Яке враження може викликати люблене багатьма Шоу, коли з україномовних у студії - хіба ведучий, та одна пара - Скрипка з напарницею. нам намагаються показати, що двомовна практика - це нормально, це круто.
    Щодо суботнього ефіру - бурхливі оплески Скрипці!!! далеко не кожен Українець у прямому ефірі задасть такі запитання! Хто не в курсі, то прозвучали наступні запитання до суддівської колегії: чому ви занижуєте нам бали? чи нам на наступний раз танцювати під російські пісні? А ви взагалі гімн "Ще не вмерла Україна" знаєте?
    на питання не дали жодної відповіді, окрім ведучого, якому підказали в темпі загладити конфуз, то й почули: ну так, так, знають..., і кам'яні лиця суддів....
    Дивився шоу заради цікавості, однак після згаданих подій вирішив підтримати Скрипку, проголосувавши за його пару. Очевидно, так зробили багато людей, бо за результатами глядацького голосування Скрипка зайняв неочікувано високе 2-е місце.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    Andi,абсолютно з Вами згідна. Я також підтримую Скрипку, це справді хороша пара.
    Жахливо дратує мене Лобода!!!!!! Ну просто не можу дивитись на неї.А Тіна............взагалі немає про що говорити
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    Ну от, знову.:sad: Не дивлюся цю передачу. Але... Наскільки я розумію, судді люди у віці, достойні. Ну стидаються вони розмовляти українською, немає мовної практики, акцент, вони не державні службовці. Навіщо створювати проблему? Переконаний, вони чудово розуміють Скрипку, він їх. Ні, знову...:ireful1:
     
  4. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    А я голосую за Скрипку просто так :) Не через його танці, а через його індивідуальність :) Мені сподобався переклад пісні на танець Румбу про Чегевару :) Молодець! А за популяризацію українського - ріспект! Це і пісні, і костюми :)

    взагалі, ніколи не думала, що буду голосувати на таких шоу, от до чого вагітність довела мене :)

    п.с. там ще українською розмовляє хлопчина - партнер Подкопаєвої
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    о, до речі, а він має мову галицьку... цікаво звідки він.

    Скрипка вразив мене! :) Молодець! Ще б Вакарчук танцював, то він би теж боровся за права мови!!!
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    Що до мови - згоден. Хочеш приймати участь у шоу - говори української. Не вмієш - вчися. Не хочеш вчити - йди вулицю підмітати. Такий має бути підхід. А Скрипка молодець і головне - зовсім не переживав - викинуть з змагань, чи ні - сказав що думав. Я його заповажав. Нелегко йому буде в наступному турі, хоча...... ця програма мене й не цікавить., після того, як Зєлєнського протягнули в минулій програмі. Так буде і зараз...
     
  7. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    Правильно! Мову вивчити не може бути важкіше ніж навчитись гарно танцювати! тим більше коли мови такі близькі і подібні.
    Тому - ті всі пояснення про важкість на старість років вивчити мову, чи про соромязливість (!!!!) нею спілкуватись - то все є ганебними відмазками, які мене особисто ображають, а в деяких випадках дають підстави думати про таких співрозмовників, як про інтелектуально-недорозвинених осіб
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Донецкий

    Донецкий Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    Вот тебе на! Интересно, ну причем же здесь мова?! С(т)ранная и непонятная логика: ну причем здесь ваш мовный вопрос и субботнее развлекательное шоу, связанное с танцами? Хоть я и не смотрю данную передачу, но знаю, что рейтинг у неё очень высокий, а это значит, что люди смотрят её с удовольствием, людям нравится, люди хотят, чтобы и дальше все сохранялось таким же.
    Так нет. Появляется "рыцарь" во всем коричневом со специфическим запашком и рубит на корню хорошее субботнее настроение, а целый сонм подпевал в таких же одеяниях поют ему дифирамбы...
    Ну почему вас так воротит, когда у людей хорошее настроение? Откуда такое неистребимое желание все перегадить?
    Схаменіться!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    Чоловіче! про що ти говориш? шо ти лиш шукаєш причину чесним людям похамити...."...запашком...." і.т.д. Сам ти з запашком. Хто тобі добрий настрій псує? Тобі говорять про людей, які прикриваючись різними причинами, зневажливо відмовляються розмовляти мовою співрозмовника, і навіть безпідставно занижують оцінку людині, яка бажає продемонструвати своє вміння танцювати під українську музику!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Донецкий

    Донецкий Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    Як завжди, настрій псуєте всі ви, хто на перший план у будь-якій події, розважальній або не зовсім, намагається на перший план виставити свою україномовність і саме цим обгрунтовувати свій невдалий результат, а не поганими здібностями, наприклад, танцювати чи чути ритм.
    Розумієте, поганому танцюристу заважає не українскість, а інші речі. І те, що трапилось (я має на увазі звинувачення Скрипки), можна назвати тільки гострою психологічною кризою з ознаками паранойі та повною зневагою до інших людей, що намагалися просто насолоджуватися танцями, а не приймати участь чи бути свідками словісної бійки щодо українскої мови та українськості взагалі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    Для того, щоб людина щось зробила, вона повинна бути ВМОТИВОВАНОЮ. Вивчати мову і розмовляти нею тільки тому, що так бажає пан zenyk со таваріщі жодна РОЗУМНА людина не буде. Тим паче якщо вказаний пан має нахабство людей, йому особисто незнайомих називати "інтелектуально-недорозвиненими особами". І ще раз підкреслю: переконаний, що ці люди знають українську, але одна справа розуміти, читати і писати, а інша - розмовляти.
    Якби вказаний пан досяг у своєму житті хоч дещицю того, чого досягли люди, про яких він так образливо пише, то може до його думки і прислухалися б. А такі висловлювання від таких "інтелектуально-надрозвинених осіб" тільки викликають спротив. І моє побажання пану zenyk-у: будьте коректнішим, інакше можете нарватись на адекватну відповідь.
     
  12. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    Оппа! А я недавно слухав здається Пака Рабану, так він українською ні мур-мур, а дівчат наших дуже хвалив! І якийсь конкурс проводив. А, а сьогодні вранці китаєць те ж саме! Ужос!:eek:
     
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    Відкриваєте нові горизонти,шо в ліжку ше й говорити тре?
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    ...... ".....Вивчати мову і розмовляти нею тільки тому, що так бажає пан zenyk со таваріщі жодна РОЗУМНА людина не буде. ....."[/QUOTE]

    Розмовляти зі співрозмовником - то вимога етикету і елементарної ввічливості, а я таку вимогу ставлю, бо бажаю розмовляти з вічливими людьми, які знають і дотримуються елементарних правил спілкування!
     
  15. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    Угу! При чому ця вимога стосується тільки одного із співрозмовників, а саме російськомовного.:rolleyes:
    От не можу зрозуміти! Якщо двое людей розмовляють кожний своєю мовою і прекрасно розуміють один одного, навіщо заставляти свого співрозмовника розмовляти мовою, якою йому спілкуватися важко, хоча ви чудово розумієте його мову? Щиро українська ввічливість?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    zenyk ну знову"Детская болезнь левизны в комунизме"(В.Ульянов) Ми в неті ,а не на пиві.Не беріть приклад зі старших пань ,не тягніть в нет реал.Кожному фіолетово на якій мові ви звертаєтесь,тіко би вона відповідала Правилам форуму.Підіть на пиво ,зацідіть російськомовному в пику,розрядка буде ще та...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    Просвітліть мене, будьте такі добрі: чим відрізняється ввічливість в неті від ввічливості в реалі?
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    може ще й слуху в скрипки немає?.. ;)
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    туть в писок неможливо зацідити
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Танці з зірками: засилля ЯЗЫКА!

    zenyk,
    питання не до мене, але оскільки я також в темі...:) З чим погоджуюсь, так це з тим, що на форумах, взагалі письмово, слід звертатися тією мовою, якою пише співрозмовник. Звісно, якщо цю мову знаєш. І погоджуюся з тим, що не ввічливо громадянину України не вміти спілкуватися письмово Українською. Виключення - державні службовці. Вони обов"язково повинні вміти усно спілкуватися українською.
    Але, зрозумійте, є велика різниця між умінням УСНО СПІЛКУВАТИСЯ і ЗНАТИ МОВУ.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)