Своїми очима

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем olegator, 13 вер 2013.

  1. olegator

    olegator Member

    Нарешті відпустка!!! Візи готові, чумайдани складені!!!:)
    Дорога в Болгарію, Поморьє:
    Маршрут: Львів, Чернівці, Сучава, Ромен, Бакеу, Фокшани, Бузау, Слобозія, автобан на Констанцу, Добрич, Варна, Поморьє.
    Виїзд в суботу, 30 серпня, 18 00 вечора. Неспішним темпом в 23 00 кордон в Чернівцях, в 23 45 вже рулим по Румунії, перша заправка – купуємо віньєтку, десь 5 ранку їдемо по автобану в сторону Констанци, з багатьма зупинками на перекур, перекус, туалет і тд. і тп.(Їхали втрьох, я, дружина і доця 3 рочки) в 8 30 проходимо кордон в Негру Вода, пройшли за 15хв. Вот і вже довгоочікувана Болгарія. Від Варни до Сонячного берега їхали протягом 3 ох годин, на перевалах був великий трафік через дві аварії та навчання військових (перевозили свою техніку). В 14 00 приїхали в готель в Поморьї.
    Стан доріг:
    Тут можна просто промовчати, одним словом: Європа
    Їзда по Румунії-Болгарії:
    Всі чемні, ввічливі, завжди пропускають, культура водіння на найвищому рівні.
    Обмеження в містах 50, за містом 90 – 100. Вночі їхати легше, радари не фоткають, патрулі(місцеве ДАЇ) тільки в населених пунктах, я просто чіплявся за місцевими які їхали 80 – 90 по місту і 120 – 130 за містом, скидаючи швидкість тільки біля патрулів.
    Відпочинок:
    Одним словом просто СУПЕР!!! Писати можна цілі мемуари. Кому цікаво про затишний готель, ресторани, пляжі, розваги і тд. І тп напишу потім.
    Дорога на Львів:
    Маршрут: той самий тільки замість Бузау поїхали на Браіля (дорога легша та якісніша)
    Пригоди:
    По дорозі до Львова в Румунії у Фокшанах поламалась машина,
    По який причині, що саме поламалось, і всякі автосервісні деталі описувати небуду, опишу хто такі Румуни і з чим їх їдять :) так як познайомитись з ними поближче часу було вдосталь.
    3 тя ночі, дотянув до найближчої заправки де і переночували в машині до 6 ранку(лякливі дописи форумчан про недобрих румунів – циган не давали спати). Від заправки 1 км автосервіс Хюндай, ввічливі працівники шукали непокладаючи рук мені потрібну запчастину від 8 ранку до 2 дня. В автосалоні є дитячий куточок з іграшками, телевізор з мультиками, так що моїй доці сумно не було. Ціни на офіційному сервісі приблизно як і в Україні. Так і не полагодивши авто, я на свій страх і ризик вирішив продовжити їхати до дому розуміючи що через декілька кілометрів машина може зупинитись остаточно десь серед полів Румунії. Доїхав до міста Бакеу де і натрапив на свій офіційний автосервіс Рено. Вислухавши мою проблему менеджер пояснив що полагодити дану поломку в них на автосервісі буде недешево і краще звернутись на приватний сервіс Бош який спеціалізується даним типом несправностей і коштує дешевше. Я пояснив що міста не знаю і доїхати до іншого сервісу несправним автом мені важко вийде, нащо менеджер сказав що це не проблема і він мене сам туди проведе (Я був просто вражений відношенням!!!) Просто за дякую менеджер офіційного сервісу супроводжував мене до Бош сервісу машиною технічної допомоги з мигалками де потім домовився з менеджером взяти мою машину позачергово і полагодити. Потім, потиснувши мені руку побажав вдалого дня і що був радий допомогти не взявши в мене жодної копійки!! Менеджер Бош сервісу та майстри – золоті люди, знайшли за 30хв нову запчастину та швидко полагодили взявши за це невеликі гроші(в Україні за дану несправність я б дешевше не заплатив) В мене просто бракувало слів від захоплення їхнім ставленням до мене, Guys, you are great people!! Це все що я міг в кінці їм сказати  Після міцного рукостискання та подяки я благополучно добрався до дому.(Доречі, на Бош сервісі в мене закінчились цигарки, так вони мені подарували пачку Мальборо!!) Тепер можемо зробити висновки хто такі Румуни і хто такі Українці… Відношення до людей, культура.. Це сторона з якої я пізнав таку країну як Румунія. Чуть не забув: спілкувався англійською, не всі Румуни її добре знають але порозумітись можна.
    Корисні речі:
    Всі оплати на території Румунії та Болгарії я здійснював за допомогою картки Приватбанку. Якщо потрібна готівка: без проблем знімав з будь якого банкомату з комісією 2%. Всі оплати карткою без комісії, курс вигідніший чим їхати з євро і міняти на леви чи леї. Всі заправки, платні мости, віньєтки, продукти в супермаркетах, їжа в ресторанах, покупки – всюди можна розраховуватись карткою, одразу приходить смс скільки потрачено і по якому курсу. Як на мене дуже зручно і вигідно.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    зимно вже, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. olegator

    olegator Member

    Я теж думав що буде не спекотно, всі дні було сонячно, прогнози писали +25, +27 а відчувалось як поза +30
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    пишіть пишіть :) все цікаво
     
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Звісно напишіть:) Цікаво порівняти зі своїми враженнями річної давнини.:)
     
  6. olegator

    olegator Member

    Як я вже писав відпочивали ми в Поморьє, таке маленьке львівське містечко, вузенькі вулички як в центрі Львова та українська мова майже на кожному кроці )))) приємно…
    Погода: була просто суперова, не така спекотна як в серпні, в обідню пору не потрібно було ховатися в номері з кондиціонером щоб не обпектися, достатньо було просто заховатись під парасольку на пляжі))) На пляж ми ходили десь з 10-11 ранку і були там до 4-5вечора. В Поморьє +25,+27 сприймається як у Львові поза +30.
    Готель: Жили ми в затишному готелі http://my.pomorie.com/pochivka/familyhotel в номері студіо. Це об’єднанні дві кімнати, в першій маленька кухня з барною стійкою, холодильник, двоспальний розкладний диван, телевізор, балкон зі столиком та стільцями, в другій двоспальне ліжко, шафа. В номері є кондиціонер, санвузол – унітаз, душ, умивальник. Ідеальний варіант для відпочинку сім’ї з однією або двома дітьми. Прибирання номерів здійснюється кожного дня, господиня дуже мила та привітна леді Евеліна.
    Харчування: Обідали та вечеряли ми в славнозвісному ресторані Омар який знаходиться одразу біля пляжу, сніданки готували в номері: доці варили кашу, собі канапки з кавою. Я гадаю що більшість форумчан хто був в Поморьє скаже що Омар самий найкращий ресторанчик зі смачною, завжди свіжою їжею та помірними цінами. Я просто ніяк не можу збагнути як вони це все встигають приготувати, в меню більш ніж 400 страв, майже все в наявності і чекати не більше 10-15хвилин. Ціни: цього року трохи дорожчі, але роблять знижку 10%. Вечеря для двох дорослих та малечі десь 80 – 120грн в залежності від апетиту, святкова вечеря з вишуканими стравами та спиртними напоями 140 – 180грн, звичайний обід 60 – 100грн. Кукурудза (Царвіца) на пляжі 2,5лева, в місті 1,5лева, курс до гривні 5,5. Нам деколи на обід вистачало кукурудзи ))). В Омарі завжди їжу можна спакувати з собою.
    Пляжі: перших декілька днів засмагали на нашому пляжі в Поморьє, їх там багато, протягуються цілим узбережжям на декілька кілометрів. Пізніше їздили засмагати в Сонячний берег, там пісок більш пухкіший та золотистого кольору. На Сонячному березі також багато пляжів на різні смаки, навіть для любителів позасмагати без полосок від ліфчика та трусиків, при цьому сприймається це досить нормально (на пляжі в Поморьє ми б так не ризикували), звичайний пляж плавно переходить в нудистський і навпаки. Єдине що не сподобалось так це те що ресторанів на пляжі обмаль та з цінами набагато вищими чим в Поморьє, ну і те що на пляжі знаходяться подалі від готелів та парковок, 5хв пішки через пустелю.
    Мандрівки: Звичайно куди ж без екскурсій, не буду описувати всіх вартих уваги місць Болгарії, напишу що були ми тільки в Сонячному березі, Несебері та Бургасі. Мій знайомий за два тижні відпочинку об’їзив половину Болгарії )))
    Діти на відпочинку: скажу одразу що проблем не виникало жодних, дитині 3 рочки а дорогу туди і назад перенесла набагато легше чим ми з дружиною. Їхала собі чемно в кріселку, бавилась, співала, спала. Дружина трохи переживала брати нашого малого шибеника в таку далеку дорогу але я наполіг і тепер ми дуже раді що відпочили цілою сім’єю.
    Ну от можна вважати що тема відпочинку розкрита повністю, якщо щось забув – запитуйте, з радістю відповім.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ото чиста правда. Їхні поза +30 сприймалися як львівські +35.
    Я не скажу:) Обідали в Омарі двічі - так, смачно, але в мене було враження їдальні і конвеєру-ти їси, а в тебе над головою вже стоять бажаючі пообідати/повечеряти. І ті вічні черги і тіснота - :nea: Нам з коліжанкою дуже смакувало в Фантазії (там зазивала - така мила циганочка) і в Pastissima - італійський ресторанчик на самому березі, зовсім поруч із Омаром.
    В СБ ціни мабуть чи не вдвічі вищі:sad:
    olegator, в аквапарку були?:)
     
  8. olegator

    olegator Member

    У вересні народу менше, так, в Омарі завжди немає де яблоку впасти, але вже немає тих нависань над головою, офіціанти завжди привітні, їхній шеф теж привітний милий дядько. На рахунок смаків ми теж порівнювали з іншими ресторанами, в Омарі страва каварма і 300грам в меню - це велика тарілка одному ледве подужати, в ресторані в центрі(непамятаю назви) та ж сама каварма і ці ж самі 300грам в меню - насправді порція майже вдвічі менша чим в Омарі.
    Аквапарк завжди проїзджали дорогою до СБ, але вирішили відкласти дані розваги до наступних років щоб доця підросла, для її трьох рочків я думаю це буде занадто екстремальний відпочиник, вона і так в нас альпіністка-екстремалка))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Щодо аквапарку - кажуть, краще їхати в Несебрський. Минулого року були в СБ - він значно менший за розмірами ніж Несебрський і народу там більше. Доці б сподобалося, там шикарна дитяча зона (син коліжанки не хотів з неї вилазити, там чудовий басейн для діток і спеціальні гірки для малечі). А ще є річка, де можна плавати на колах і басейн із хвильками:)
    В центрі традиційно все дорожче (навіть морозиво:) ).
     
  10. olegator

    olegator Member

    Екскурсію по аквапарках обовязково влаштую наступного року, дякую за пораду. З дороги аквапарк нам здався з дуже екстремальними гірками.
    До речі, господар Омару готує до відкриття ще один ресторан в центрі Поморья, надіюсь що обслуговування та якість їжі збережеться на висоті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О так, гірки там справді дуже екстремальні:) В СБ гірок значно менше, ніж в Несебрі, і вони значно екстремальніші - я ризикнула з"їхати не зі всіх (на так звані "чорні" навіть не пробувала потикатися). Наступного року, дасть Бог, дуже хочу випробувати саме Несебрський аквапарк.
    Цікаво, чи збережеться їхня цінова політика і 10% знижки постійним клієнтам (в принципі, завдяки цьому і смачній їжі вони й отримують клієнтуру - народ падкий до всіляких знижок:) ).
     
  12. olegator

    olegator Member

    Минулих років Омар не робив знижок, а клієнтів було завжди повно, туди всі йдуть бо це вже "провєрєне" місце, це вже авторитет, навіть якщо Омар в якійсь день зварить якусь бурду то йому це пробачать, а якщо сусіди посмажать золоту рибку то клієнтів в них вряд чи стане більше. Омар вчасно заслужив свій авторитет, тепер авторитет працює на нього.

    ---------- Додано в 22:54 ---------- Попередній допис був написаний в 22:50 ----------

    Це так як "Криївка" у Львові, заробили собі авторитет з перших днів, на даний час нічого особливого, а місця завжди зайняті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :) То вже хто що перевіряв. Он я, наприклад, читала ще дуже багато схвальних відгуків про Козятий Рог, сама хвалила й ходитиму в
    бо
    мною:)
    Народ йде туди, де йому смакує:)
     
  14. olegator

    olegator Member

    цілком згідний
     
а де твій аватар? :)