Святкування Різдва

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем Оля, 1 гру 2008.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А в мене запитання. Чи не можна би було до форуму прикріпити якусь різдвяну мелодію на час різдвяного сезону. От на якомусь форумі таке бачила. Відкриваєш форум і відразу музика грає. Думаю, що у всіх би був різдвяний настрій відразу. :) Американці починають всюди крутити різдвяні мелодії за місяць до Різдва. От і до української дати Різдва якраз місяць буде.
    Пропоную всесвітньовідому мелодію "Тихої ночі". :)http://my.homewithgod.com/heavenlymidis/Christmas/silentnight.mid
     
    Останнє редагування: 1 гру 2008
    • Подобається Подобається x 2
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А точно різдвяну пасує?

    Наспівуючи:
    Гондурас, Гондурас
    В сєрдце каждого із нас...

    ЗІ: різдвяний настрій спонукає до закупів. в Америці то святе...
    нє врєм'я сєйчас!:crazy:
     
    Останнє редагування: 1 гру 2008
    • Подобається Подобається x 6
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    це одне з правил "поганого веб-дизайну".... :)
    не можна нав’язувати відвідувачеві музику, яку він не очікує...
    але в якості вийнятку -- можна по форумному радіо крутити колядки, щедрівки чи що там ще... :scratch_one-s_head::pardon:
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Пасує, ще й як пасує! :)


    Для Різдва завжди врем"я! :) От і у нас нелегко, але всюди веселий гамір, різдв"яні мелодії, люди прикрашають свої будинки не зважаючи на ніякі кризи. ;) А те, що за місяць наперед, то я за це обома руками. Я би навіть не проти, щоби від початку осені вже би був різдвяний настрій! :)

    Пупере, я так і знала, що Ви не проминете, щоби щось з тої опери не сказати. :) А може би свої свідківські уподобання хоч тут притримали? ;) Адже, якщо би зробити опитування, то би точно виявилося, що 95% форумлян Різдво святкують. ;)
     
    Останнє редагування модератором: 1 гру 2008
    • Подобається Подобається x 3
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А в которе врем'я суток вмикати? Зараз спробував послухати (з ранковою кавою) -...:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Нащо вмикати? Прикріпити до сайту. Щоби при вході на сайт.Зайшов звідкісь на сайт і мелодія грає. :) Переходиш з гілки на гілку - вона не грає. :) Не можна так? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Олю, Пупер ще може змиритися. А ось що робити з "таваріщямі", там же є якийсь "шуряві", "артпрострєл"... тай Полковник колись признався, що він атеїст-ленінець...
    Що для них - "вставай страна агромная" чи "саюз нєрушімій"?
     
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А для них можна платну "в лєсу раділась йолочка" (за рублі), нашим русскоязичним - Сердючку (за грн.).
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    свободу релігійним переконанням!!! ))) нє, ну то вже не так страшно, он пупер погодився на на колядки)))

    я теж тіко за музичне оформлення, яке зможуть всі бажаючі відключити і яке по любому не тягнутиме багато нету)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Мусять змиритися. :)


    Та не простий. Православний!:haha::tongue:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    І до кожної гілки можна мелодійку підібрати.
    Я вже пропонував колись на гілку про дітей "ци-цип-цип, моі ципляткі":)
    Не пройшло...

    Ага, а в підписі читаємо: "хронічна непристойна поведінка"
     
    Останнє редагування: 1 гру 2008
    • Подобається Подобається x 3
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    а хто говорив про свідків? о_О о_О о_О
    я говорив суто про музику на сторінці...
    особисто мені не подобається, коли музика звучить...
    тим паче, що це "головняк", як зробити так, щоб її вимкнути...

    а щоб музика звучала, достатньо прописати всього-на-всього такий рядочок:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    на мою субєктивну непрофесійну думку на форумі мало б бути помітно, що скоро Різдво і Новий рік. якось варто було підготувати це. хоча б трошки. а музика це буде чи, може, якісь малюнки в тему - на вибір адміністрації:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Пропоную змінити аватари на святкову тему.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Ой, не люблю я американського способу святкування.
    У нашій культурі це свято зовсім інше, некомерційне. А коли починають із Різдва робити щось типу 1,5-метрового сантаклауса, що махається та хохокає в кожному супермаркеті, мене це і дратує, і вражає.
    В Україні передріздвяний час - це час приготування, а не час даремної трати часу на подарунки. Сумно, що до нас воно теж переходить, саме оте поверхневе, штучно виготовлене, без підвалин та наповнення. Солодкаві пісеньки, подарунки, які невідомо чи шануватиме той, кому це подарують... І швидше за все, не шануватиме, бо саме це накидають медія...
    І коли закінчується Різдво? У сам день Різдва. А чому? Бо вже насвяткувалися цілий місяць до того. В Українській культурі ж навпаки: святкуємо від дня Різдва і колядуємо ще місяць після.
    Нащо перебирати поверхневе комерційне? Бездушне ще й до всього. Бо на другий день Різдва уже в магазинах сердечка та валентинки...
    Коротше, я проти цього американізування, бо нічого доброго воно в собі не несе. Таке святкування - це не жива людина, із душею, особистістю, це тупий манекен.

    Зрештою, порівняйте свят-вечір наш та їхній.
    То дійсно парті, а не свят-вечір. У нас він тихий, при свічках. Із малою кількістю розмов. Колядування лише по закінченні вечері. То не до порівняння із парті, де купа людей навіть не знаю, що святкують, чого зібралися, просто задурно поїсти прийшли. Чи думають вони про Бога, про Ісуса, про те, як він себе принизив і задля кого? Якраз.
    Свят-вечір тим і особливий, що має бути тихий, родинний, молитовний, затишний, а не гамірливий, як супермаркет. І після свят-вечора, поколядувавши, сім'я іде до церкви. А не завалюється спати, аби жир зав'язався, чи йде пускати феєрверки...
     
    Останнє редагування: 1 гру 2008
    • Подобається Подобається x 11
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Зараз час запалити свічечку і молитись багато - піст як не як, або адвент в Католиків. Це велике Свято і до нього треба готуватись так само як і до Великодня.

    А те що в Америці святкування Різдва це лишень купа подарунків і черги в магазинах - це правда. Тому і ліплять люди на своїх автах ось такі наклейки - Jesus is the reason for the Season!!!

    А щодо співання колядок, то мій тато казали що їх співається від коли зайшов піст і аж до Стрітення.
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    картинки, подарунки, пісеньки - все те може бути. якщо в душі є українські традиції, якщо на свят-вечір у тебе 12 власноруч приготованих страв, якщо колядуєш українських колядок, а наступного дня на Різдво йдеш до церкви, якщо не перетворюєш свята на дебільну пиятику, як це часто роблять тепер багато українців... а подарунки - якщо є роші, то чому не дарувати? це ж приємно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    все впирається в гроші для нас :sad:

    Ніхто не є проти подарунків але це часами стає перенасичення і діти дістають подарунки за неймовірну кількість долларів а тих забавок вистарчає на пів години і все.:dntknw:
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Так ніхто не каже проти, просто ви би бачили, на що це тут перетворене.
    Другого дня вранці диктори на радіо дружно насміхаються над подарунками і кажуть, що добре, що мені додали подарунковий чек до того (ціни на ньому нема, але можна товар віднести назад і обміняти на щось інше, чи гроші назад отримати).
    Сенс подарунка ж не в тому, щоби просто його дати, і не в тому, що він має бути конче дорогий та невідомо-який. Подарунок - це знак уваги, любові. Людина тратить час, фантазію, аби його купити, вкладає частинку себе, а хтось з легкістю на то плює та насміхається. Такого хворого ставлення до подарунків та СТІЛЬКИ, я ніде ще не бачила, лише тут.

    Мені дуже подобається фільм (документальний фактично) про протестантську церкву "Stop Shopping". Головне послання цього фільму, що Різдво - це час любові, це час давання один одному себе, а не (так насправді) безвартісних, хоч і дорогих подарунків. Проте хворі американські голови не сприймають цього послання. Хоч той пастор юродивий, люди його не приймають, їм важливіші закупи, телебачення, бо це те, чим можна запхати внутрішню пустку й не думати про щось важливіше, це те, що дозволяє жити поверхнево і не дбати ні про тіло, ні про душу.
    ТАКЕ ставлення до подарунків я не можу не осудити, бо мені це в голові не вкладається. Це цілковитий ідіотизм. І я вважаю (саме тому, що бачу це все тут наживо), що перебирати треба щось позитивне, а не цілковито негативне. Тут люди хворі на шопінґ.
    Я вже писала минулого року, що в магазинах люди проводять у 6-8 разів більше часу, ніж в церкві чи на молитві. Треба нам ТАКЕ Різдво? Та чи й Різдво це?
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    повністю з вами погоджуюсь. зрозуміло, що матеріальне перважає над духлвним. а пояснюється це тим тим, що американці чи канадійці не є нацією як такою, а мішанино різних народів. у результаті всі згубили свою автентичність і витворилося таке як є.+ комерціалізація, бо ж на всьому тре гроші заробити. думаю просто в Україні ще до такого не дійшло, але стрімко йде до такої ж комерціалізації.
     
а де твій аватар? :)