Стріляють.

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Romko, 3 лют 2008.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Стрілянина у центрі Львова. Близько десятої години ранку біля Собору Святого Юра стріляли у 33-тирічного чоловіка.
    Як вдалося довідатися кореспондентам 5-го, чоловік разом із сім'єю приїхав на недільну службу. Він вийшов з храму, коли спрацювала автосигналізація його машини. Саме цією миттю і скористався кілер. Тяжко пораненого знайшли інші парафіяни, які одразу викликали швидку. Заразі постраждалий у лікарні швидкої допомоги, його стан - критичний. У правоохороних органах "5 каналу" повідомили, що жертва нападу раніше був засуджений за скоєння розбійних нападів та пограбувань. Нині працівники міліції розшукують убивцю та з'ясовують обставини і мотиви злочину.
    http://5.ua/newsline/231/0/47798/
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Стріляють.

    Ромко, Ви мене випередили. Я якраз хотіла питати, що то сталося. Коли їхали з Церкви сьогодні ( з Домінікану), то бачили, що місце обгороджене, і стоїть машина МВС. Чоловік ще здивувався, що б могло статись. Я висунула припущення про стрілянину, а він каже, що навряд, бо машина не того рангу... ( чи то ланос чи то Сенс).
    Дякувати Богу, що звичайних парафіян не зачепило...
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Стріляють.

    Добре,що не в церкві стріляли...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: Стріляють.

    Сегодня на Тютюнників возле Стрыйского рынка тоже что-то произошло: стоит группа офицеров милиции капитаны-майоры-подполковники, разговоривают по телефонам, каких-то гражданских прямо на улице расспрашивают. Не похоже, что в соседнем подъезде у какого-то мента День Варенья...
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Стріляють.

    А в мене під вікнами, два дні назад, вночі теж стріляли. Спочатку я прокинулася від дикого крику, чоловік якийсь кричав просто не своїм голосом!!! ЖАХ!!!!!! А через пару хвилин постріл! Довго не могла заснути, думала міліція вже там, бо відділення міліції в нашому будинку, через підїзд, але певно наша міліція спить богатирським сном, бо від такого крику мертвий би проснувся. Отак-то.
    А я так злякалася що боялася поворухнутися, не знаю чого, аж заклякла, тепер думаю може треба було самій побігти в міліцію...
     
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Стріляють.

    Не спить, а чекає коли стрільба закінчиться і люди розійдуться, щоб не загинути при виконанні. В кого стріляли, того може вже і не врятуєш. а для чого лишні жертви. Добре. що Ви не побігли в міліцію, бо могли і на Вас стрільбу повісити, а перед тим, пару палиць дати, щоб сліди не запутували...:D
     
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Стріляють.

    Сегодня при нападении на сберкассу убита кассир

    Сегодня между 10.30 и 10.40 неизвестные совершили разбойное нападение на помещение сберегательной кассы, которая расположена на ул. Городоцкой, 52 во Львове.

    Как сообщил источник в правоохранительных органах, по предварительным данным, нападавших было несколько и они сразу открыли огонь по двум женщинам-кассирам, одна из которых от полученных огнестрельных ранений погибла на месте, вторая - тяжело ранена.

    На момент нападения в помещении сберкассы не было посетителей. В самом помещении охрана отсутствует.

    В то же время, как сообщили в Департаменте связей с общественностью МВД Украины, во время нападения была убита 50-летняя женщина-кассир. Вторая, 25-летняя сотрудница банковского учреждения, госпитализирована с огнестрельными ранениями.

    Как отметили в ДОС, во время нападения в помещении финансового заведения сработала сигнализация, которую могла включить одна из пострадавших, поэтому "вероятно, испугавшись", преступники скрылись, не взяв ничего.

    На месте происшествия найдены четыре гильзы от автоматического оружия иностранного производства.
     
  8. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: Стріляють.

    Це жах! Я в шоці! Мене верне іноді від нашого правопорядку і його захисників... Поясню до чого це сказано: охороняти любі банки може лише охорона оснащена вогнепальною зброєю, приватним структурам і відділам безпеки банків ліцензію на неї не видають, держава відповідно надає свої послуги і утримує монополію у цій сфері, заробляючи на цьому немалі гроші, а от в своїй ощадкасі не може поставити жодного охоронця - бо вигідніше його поставити в комерційному банку за гроші...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Стріляють.

    Вот и дискутируй о смертной казни. Таких уродов уничтожать нужно однозначно!

    Кстати, а вот тот случай, с которого ветка начиналась, так и не нашли, кто стрелял?
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Стріляють.

    Не перекладывайте с больной головы на здоровую. Все заинтересованные банки (включая кстати НБУ) с этим проблем не имеет. МВД не благотворительная организация, а банк существует исключительно для получения прибыли. Так что низачод ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Стріляють.

    це кого?..
     
  12. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Стріляють.

    Хіба не зрозуміло? Ось цих уродів:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Стріляють.

    бажано в дитинстві, щоб не дуже пручалися? логіка - залізна. Степанич, ви фашист?
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Стріляють.

    Поставити охоронця - це буде одним трупом більше і по всьому. В них також стріляють. Можливо камери спостереження на вхід у банк та в банку були б ефективнішими.
    Щось в банках дуже вже стало ризиковано працювати ще й за такі копійки...
     
  15. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Стріляють.

    не обязательно. Само наличие вооруженного нарезным огнестрельным оружием подготовленного бойца существенно охлаждает пыл отморозков.
    Но в данной ситуации руководство Ощадбанка должно нести тоже уголовную ответственность за преступную халатность, жадность. ИМХО.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Стріляють.

    ТАК може й стріляли, бо "не поставили"..?
     
  17. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Стріляють.

    Ні. А Ви?
     
  18. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Стріляють.

    Навряд :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    24 серпня 2012 року розстріляли автомобіль Володимира Дідуха /Вови Морди/. Водія вбито, Морда в лікарні.

    http://zik.ua/ua/photoreport/2012/08/24/365466
     
  20. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    У Львові розстріляли кримінального авторитета "Вову Морду"

    Офіційний сайт львівського телевізійного каналу НТА

    www.nta.ua
     
а де твій аватар? :)