Страшно, як подумаєш про старість

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Saszko, 16 січ 2020.

  1. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @Gyppsy , а як то "ЖИТИ ПО НОВОМУ"?
     
    Останнє редагування: 14 лют 2021
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ні, не скину( сьогодні Ярслава Мудрого обрили, а завтра і мене можуть. Влада не стабільна. Сьогодні одна, завтра інша(
    Хоча... дещо на нього схожий , на обритого) але в селі чогось чіпляются до мене. І хоча вони мені не страшні, бо небо захищає, але людська нетерпимість і дурість не викликають у мене прихільність до тих, хто молиться в церкві бородатим святим, а на вулиці зуь мають. " в своем отечестве пророков нет(("
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @terRen, мене дивує, що ви досі не бачили ролика, котрий я постив кільканадцять разів.Ладно ще раз, чисто для вас :give_rose:
    Але додивіться до кінця

    Та й мама того пульманолога?, котрого ви постили в Коронавірусі, те ж саме сказала;
     
  4. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @Коммунарец , вони можуть поголити вас незалежно від того, чи ви своє фото сюди скинули чи ні, ви ж живете поміж людей, самі пишете:
    а небо хіба вас не захищає невідступно і будь-де? Щось ви не так думаєте... :scratch_one-s_head:
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @terRen
    Взагаліто мене можна побачити в різних місцях форумів. Або в відео "романтична подорож", де замість Бу-ра-ті-но треба співати Ко-му-на-рець! ))
     
  6. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @Gyppsy , а не треба дивуватися, бо то теж додає стрес, а там і старості...
    ...і політика також...
    а я обіцянкам ніяким, і нічиїм НЕ ВІРЮ,
    а тим більше, їх ніхто не збирається виконувати.
     
    Останнє редагування: 14 лют 2021
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви відео про Порошенка дивилися до кінця?
    Там якраз і пояснення на ваше запитання до мене @Gyppsy , а як то "ЖИТИ ПО НОВОМУ"?
     
  8. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @Gyppsy , це ви сказали , що треба так жити (ось мені стало цікаво вас почути як то? , а не Порошенка, його вже наслухалися), але відео подивилася і ви зверніть увагу на мій попередній допис...
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @terRen, ми почали повторюватися.
    Пропоную тайм-аут;
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Можу вставити в тему свої 5 копійок. Хто не боїться старості - так це ПОП)
    Не сидиться йому на президентській пензії, а як би боявся..."хорошая жена, хороший дом..Что еще нужно человеку, чтобы встретить старость?"(с)
    Я б додала віллу в Іспанії і т.і., та ладно - тема неполітична.
     
  11. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @Коммунарец , мандруєте по Волині - чудово, я була у Клевані, і Тараканівський форт бачила і тунель кохання...
    @Коммунарец -людина -павук, замаскувався під кольчуги і забрало... Та не хочете показуватися, то ваше право, тож самі себе так гарно описали, то думала хочете показатися, а ні, то ні... :nea:
    Удачі вам, мандруйте і нехай вас захищає небо.
     
  12. terRen

    terRen Дуже важлива персона


    :blush:
    мо*, я щось не так зрозуміла...:dntknw:

    @Gyppsy , каву?
    :cofee:
    unnamed.jpg
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дякую! В самий раз!

    А з мене глінтвейн.
    /правда,він в кастрюльці і без мускатного горіху/

    зі

    Блін, знову фотик вчора десь залишили перекидати фотки.
    Короче, глінтвейн - норм також. А ще й після вчорашнього... :good::dance3::yahoo:
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я не писав, що небо захищає невідступно), як і безпосередньо.
    Тому існує якийсь небезпечний проміжок часу, коли треба самому вберегтися, допоки буде надано допомогу. Ви ж розумієте, що явно ніхто ще не бачив того рятівника, що робить те, що потім називають чудом?
     
  15. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @Коммунарец -ю, а я і не стверджувала, що ви так писали, але знайте, або ви вірите, що вас захищає небо..., або ні, по іншому не буває...
    Кажуть:"Береженого, і Бог береже". І якби ви там не називали; небо, Бог, ангел, сили небесні..., - ви маєте знати, що ми всі знаходимося під постійною опікою, а не частковою.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Да... було таке... Може пощасти і в цьому році теж сходжу, є задумки.
    То, якщо не станеться чооось такого, що треба буде не мандрувати, а втікати( Світ стає дуже крихким. Годинник апокаліпсису взагалі показує пару десятків секунд до пів ночі(
    Воно наче і не потрібно, але не нам вказувати Богу, що робити і коли. Так що, будьмо оптимістами і віруючими у справедливе покарання і милостиве спасіння для всіх, хто чого вартий.
    Якби зі мною "нічого такого" дивного не трапилося в останні роки, то може нічого одібного і не писав би... але ж... кого обрано, тому й призначено)
    Треба мати неабияку мужність і віру, щоб прийняти те, що нікому не дається, але до часу треба подолати всі свої пристрасті, відмовитися від особистих планів, вслуховуючись у шум вітру, вглядаючись у зіркове небо... Тяжко трохи, але неймовірно радо почувати себе під тим тягарем. А саме головне - є сенс життя)
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якби всі знаходилися під постійним захистом, то не було б, мабуть смертей, будьяких і будьде. Але ж, вони є ...
    От, наприклад про мого діда:
    Служив у польському війську. Під час війни з Німеччиною, сниться йому сон, ніби матір Божа каже йому, щоб втікав з польського розташування. Отож, втік... черех годину німці накрили те місце артвогнем.
    Але всежтаки попав у полон до німців. От зігнали їх до ешелону до Рейху. Там був туалет і дід попросився туди. Коротче кажучи, зірвав підлогу і втік.
    Потім стікав від бандерівців, від радянських... ну, що було, те було.
    Тобто, Бог рятує тих, кого ввижає за потрібне, а не всіх. Діду дісталося, але потім була донька, і я.. З другої сторони, батька, теж треба було зберегти.
    Більшість комісарів, чекістів - мало кого рятувало.
    Особисто я притримуюся принципу (намагаюся) " Не мстіться за себе, але дайте місце гніву Божому".
    Тобто, Бог вступається за своїх тільки у крайніх випадках, або ж з метою покарання тих, хто піднімає несправедливо руку. Були такі випадки.
    Тому я стараюся уникнути максимально фізичного контакту, прошу по доброму пару разів припинити, аби дарма не підставляти когось під гнів небесний. В більшості виходить)
    У Бога багато засобів покарати людину за плгані справи, а якщо зараз багато непокараних за беззаконня, то так значить треба. Бо в останні часи таке має статися, аби серед людей розжилося зло, яке вони породили і не хочуть відмовитися від того. Від блуду, гніву, пияцтва, наркоти тощо.
     
  18. krakovvalerij

    krakovvalerij Active Member

    скільки старіть не бійся - вона все одно прийде
    чи комусь краще її не дочекатись і померти молодим?
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Файно тільки прицільтеся ;
    [​IMG][​IMG]
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Lena Trembitska
    24 березня о 16:41 ·
    Медсестра, котра зробила цю фотку, написала:" Пройшло 23 дні, відтоді, коли цей пацієнт прибув до лікарні, за ці 23 дні жоден з його родини не навідався до нього і не запитав як він почувається, А голуб прилітає кожні 2 дні і сидить на його ліжку. Голуб лишається певний час, а потім летить у небо." Пізніше ми дізнались, що цей чоловік часто сидів на лавочці біля лікарні і годував голубів, серед них був і цей голуб. Птахи мають гарну пам'ять на доброту... А люди???
    [​IMG]

    зі

    А може у пацієнта немає родини? :scratch_one-s_head:
    А може...
    А може...
     
а де твій аватар? :)