стоматологія, що найстрашніше?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем vseprav, 11 лип 2011.

  1. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    хотів підняти цікаву тему
    що для вас є найстрашнішою процедурою в стоматолога
    тобто що ви найбільше боїтесь???????????????
    от мені недавно вирвали зуба, такого великого і кутнього і він умудрися розкришитись і витягували його по кусочках:bad:
    гіршого я й уявити не міг
    А ВИ???
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Непрофесіоналізму боюсь.

    (Не тільки в стоматології).
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Найстрашніше-переступити поріг кабінету стоватолога,а далі...нікуди не дінешся з лідводного човна :))
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. night

    night Well-Known Member

    Для мене найстрашніша процедура це знеболюючий укол:) Потім і так нічого не відчуваю. Лежу і дрімаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Найстрашніше для мене - процес витягання нерва: голочкою длуб, длуб, длуб... Брр...:crazy: А ще витягання зуба - як він хрустить під тими щипцями, коли лікар його спочатку вдавлює в ясна, а потім тягне, деколи і по кусочку - хррруп, хррруп, хррруп... "Бррр" в квадраті.:crazy:

    Ну і
    Минулого року виривали зуба з зашиванням, погано зашили, залишили нірочку, через яку рідка їжа напротязі півтора місяця заходила в ніс, пошкодили гайморову пазуху... Коротше, то була опупея тривалістю не в один місяць, яка включала в себе, зокрема, операцію.:crazy: Тому відтоді непрофесіоналізму боюся, як вогню.

    До речі, зараз іду до стоматолога.:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Бррррр!:suicide:
    Удачі,Вам:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. myrsik

    myrsik Member

    Потрібно слідкувати за зубами,не доводити до плачевних ситуацій.2 рази на рік проходити профогляди.Адже набагато простіше полікувати поверхневий карієс,який практично не болить,ніж запустити зуби і лікувати пульпіти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Не сказала я би цього про пришийковий - сам процес лікування болючий.:cry: Тільки під уколом!:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я боюсь тільки одного - що саме сьогодні у пані Галини не знайдеться фотополімеру потрібного відтінку кольору і доведеться самому телефонувати знайомому на фірму-постачальник, щоби він підігнав потрібне протягом двох днів.
     
  10. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    зараз я то розумію, та коли мені було 10 років то не хотів розуміти

    ---------- Додано в 02:40 ---------- Попередній допис був написаний в 02:38 ----------

    мене більше вразили щіпці з кров'ю
     
  11. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    А мене страх починає хапати, як тільки зайду в клініку і відчую той характерний запах... бррр! Зразу щось на підсвідомому рівні починає довбитися в мозок і хочеться робити з цього гостинного місця ноги :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Tarasyk

    Tarasyk Well-Known Member

    Для багатьох найстрашніше не біль а думки про прийдешні больові відчуття
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Максим

    Максим Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  14. Honda

    Honda Well-Known Member

    А я боюсь болю. В мене чутливі зуби, хоча й завжди роблю з уколом...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Для мене нема гіршого за очікування і першого огляду - це коли тим гачком по зубах штрикають, особливо, якщо зуб з хворим нервом. Ну і видалення нервів - також дуууже неприємна штука, краще, як Яська, не опишеш.
    Нагадала собі - у моїй школі стоматологом була була старенька єврейка - та взагалі вміла лікувати зуби безболісно без всяких там лідокаїнів і на старезній бормашині, потім її замінила випускниця медінституту - з трьох зубів, за які вона бралася, не вижив жоден. Пізніше шкільний стоматологічний кабінет закрили, за якийсь час заліковані зуби розкришилися, довелося йти рвати. Перший мовчки видер здоровенний дядько-хірург, який мені тоді здався черствим живодером, тому другий я вирішила рвати в жінки, пішла в госпрозрахункову поліклініку на Чорновола, висиділа чергу, заходжу - а там моя шкільна красуня! Ооооо, ніколи цього не забуду: зуб мені мучили хвилин десять, я верещала не своїми голосами, вся черга розбіглася, а дядьки, які з матюками длубали під вікнами асфальт, аж притихли, бо я перекричала навіть їх компресор, а потім в результаті мені ще довго вилазили осколки роздробленого багатостраждального пенька і стирчала кість, яку, як виявилося пізніше, та гестапівка сплутала з зубом і намагалася витягнути щипцями. Третя жертва тої стоматологині ще декілька років тріпалася, але зрештою полягла смертю хоробрих під щипцями іншого дядька-стоматолога. Швидко, до речі, і практично безболісно. :)
     
    Останнє редагування: 13 лип 2011
    • Подобається Подобається x 6
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Пару років назад лікувала зуб у нас в поліклініці.Лікарка зафігачила 6 ! уколів знеболювального,а воно нічого не подіяло.Так вона сказала,що я мабуть наркотики приймаю або пиво п"ю:wacko:Угу..якраз на ту попала:mocking:
    Прийшлось лікувати зуб наживо,бо уколи не взяли,а більше давати вже юуло ніззя:) Витерпіла.А шо робить?;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А мені страшно як дивлюся на зламані зуби.
    Вообще в мене все мурашки ідуть як бачу якісь непоправимі увєчія.

    А розкришений зуб молочний мені теж в дитинстві витягували по кусочках і рвали молочний, але ше з коренями без знеболюючого. Але то все байка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Honda

    Honda Well-Known Member

    Мені стоматолог любив виривати в дитинстві по 2 молочних зуба одним разом:))) то або в мене зуби були маленькі, або в нього ті щипці дуже великі;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    А мені якось видирали молочний зуб під флюсом, анестезія не взяла. Було ДУЖЕ боляче. Ну і нога в зимовому чоботі якось так рефлекторно розпрямилася... і лікарю прямісінько в щелепу. Досі соромно ))
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Tarasyk

    Tarasyk Well-Known Member

    Стандартна відмазка;)
     
а де твій аватар? :)