Стерео окуляри

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем AcidJump, 14 кві 2009.

  1. AcidJump

    AcidJump Member

    Всім привіт! Хто знає, де у Львові можна взяти (купити, вкрасти:))).) стерео окуляри?
    [​IMG]
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    стерео то вже вчорашній день, беріть долбі-сураунд-окуляри або ще краще домашнійкінотеатр-окуляри
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Pavlin

    Pavlin Active Member

    Я робив собі сам таки-купив дві плівки голубого і червоного кольору, і зліпив сам. За лекало брав окуляри, які давали колись у кінотеатрі "Львів" на сеанс "Діти Шпигунів 2" помоєму. Плівки треба питати в копі-центрах де є брошурування, вони ідуть на обкладинку і є досить цупкими.
     
  4. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    На скільки я розумію собака не лише у пілвках зарита.
    І крім того відео чи фото повинно бути знято на спецобладнанні. Тобто на звичайному фільмі потріного ефекту не буде.
    Колись, такі штуки інтенсивно просувались для компюьерних ігор.
    Якщо не помиляюсь то була версія Descent розроблена під такі окуляри.
     
  5. AcidJump

    AcidJump Member

    Зараз стерео-відео і стерео-картинок в інтернеті безліч, а також до нВідії є стерео-драйвера, за допомогою яких можна грати практично будь-яку 3Д гру, в стерео режимі.[/COLOR] Тоді, можливо, хтось знає де можуть продаватись журнали із стерео-картинками, там в комплекті є окуляри.[/COLOR]
     
    Останнє редагування модератором: 19 кві 2009
    • Подобається Подобається x 1
  6. papillon

    papillon Active Member

    та якби собі й домашній IMAX завести:haha:

    Ха! В мене теж з цього показу окуляри залишились:dancer:
     
  7. Leo

    Leo New Member

    А де купити ту плівку:scratch_one-s_head::dntknw::sad:
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Такими окулярами комплектувалися угорські (у рос. перекладі) підручники з нарисної геометрії та інших математико-креслярських дисциплін. Жовта глянцева серія, 60-70 х рр.
     
  9. dimalozz

    dimalozz Member

    • Подобається Подобається x 1
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Хех. До речі. Дивився сьогодні на сайтах стереоокуляри з динамічною синхронізацією - такі, що пропускають не колір, а свій кадр. В Ашані дивився на ефект - вражає!. Цікавить тільки білий колір на контурах динамічних фігур. Класно одним словом... (до речі вперше дивився стерео... через червоно-сині шкельця ще нічого не дивився :sad: )

    Мене більше цікавить технологія 3D - без окулярів... Шарп і Лижі здається виставили на ринок готову продукцію. Але контенту під них схоже довго ще не буде. (Хоч пам'ятаю на футбольний чемпіонат, що проходив в Африці - транслювати мали саме в 3D! Чи транслювали? - Я не в курсі. Але телевізори для 3D складаються мінімум з 2 матриць (чув про 3...))

    Окуляри (на батарейках) від 79 долярів... :)
     
  11. dimalozz

    dimalozz Member

    купив собі ці окуляри в кінг-крос-леополісі в магазині дисків біля катка. Там є різні, і картонні і пластикові. Хочу колись поекспериментувати з 3д фото. Хоча ці окуляри очі втомлюють дуже швидко, дивитись в них відео не рекомендую, хіба якийсь короткий ролік (їх багато на ю-тюбі) або фотографії.
     
  12. Neptyn

    Neptyn Active Member

    Справді, зображення має бути знятим з двох точок.Відстань між точками повинна бути такою ж, як відстань між правим ілівим оком.
     
а де твій аватар? :)