Старгород

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Redvisitor, 19 кві 2011.

  1. Bondd

    Bondd New Member

    Я з друзями часто відвідуємо Старгород, готують там смачно, ціни приємні, все подобається там, окрім того, що "охорона" поводиться як останнє бидло! Я поводив себе культурно в закладі, нікому не хамив !
    Лише за випадок розпиття віскі на сцені, "охоронець" цього закладу підбіг до мене і хотів заломили мені руки, що йому одному не вдалолось зробити, зразу підбіг інший "охоронець" і двоє мені заломили мені руки. Вивели мене на вулицю в місце де немає камер і били, причому троє одного, під час побиття говорили образливі речі. Знаю по правилах Старгороду неможна розпивати на сцені, але за таку дрібницю така поведінка охорони не припустима. Я йшов відпочивати в це місце і гроші за відпочинок платив а не получати удари по голові!
    Я раніше думав що це цивілізоване місце а виявилось навпаки. Результат походу в це місце: гематома на голові, сильна біль у ребрах, синяки на ногах і біль в ключиці. охорона позорить заклад!
    Шановне керівництво закладу, приймайте на роботу охоронців, в яких рівень манер та інтелекту хоча б трохи вищий ніж в колгоспних пастухів!!!!
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    А як, на вашу думку, вас мали покарати за порушення правил перебування в закладі?
     
  3. Aloha

    Aloha New Member

    Були вчора великою компанією ,перший раз особисто була у цьому закладі .
    Все що я можу сказати , я просто була вражена від того що ми пережили там ...
    Починається все з того що охоронці там просто неадекватні !!!
    З нашої компанії одного хлопця охоронці схватили , прижали до стінки на вулиці ,розбили ніс йому ,заламали руки і періодично заламували голову щоб він мовчав і на прохання відпустити його вони не реагували ....
    І коли ми почали заступатися за нього охоронці почали використовувати газові балончики , просто почали їх в очі і обличчя розпилювати ,так що люди почали задихатися , а найцікавіше це те що коли я підійшла до адміністратора і сказала подивіться що роблять ваші охоронці ,то вона просто подивилася на мене і нічого не сказала ....
    Знаєте я розумію все ,але коли охорона потім заблокувала вхід і не впускала просто навіть з вулиці пройти до туалету промити очі від перцевого балончика в мене просто відняло мову ...
    Все що я вам пораджу , то ніколи не ходіть в цей заклад !!!
    Бо якщо охорона цього закладу навіть не розібравшись в ситуації хто правий а хто ні, просто почала калічити людей , то за вашу безпеку в цьому закладі ніхто не по піклується
     
  4. tea man

    tea man 茶人

    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Acolyte

    Acolyte Гість

    На просторі соціальних мереж не рідко зустрічаю негативні думки про цей заклад, але особисто в"Старгороді" не був. По розповідям знайомих, це саме те місце, куди йдуть не поїсти, не відпочити, а саме "напитись".
     
а де твій аватар? :)