Старгород

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Redvisitor, 19 кві 2011.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Як я вже казав, нема чого дивуватися. Власники - з Росії.
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    хіба не з харкова?
     
  3. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    ні, не їсу, али випить люблю.....
     
  4. kachetkar

    kachetkar миється в бані

    Чего вы так?
     
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Не плутайте з менеджментом. Власники - в Росії.


    Остання любов у Старгороді :)))
    Ну просто тобі Павич :)
     
  6. Stolichna schtuchka

    Stolichna schtuchka New Member

    Львівське приниження киян

    Є у мене правило - ніколи не довіряти відгукам в інтернеті, доки не буду мати змоги скласти власне враження. Отак лишила без уваги численні схвальні відгуки про Старгород і відправилась туди з компанією за враженнями. Неможливо передати наш подив, коли вперше за численні візити у Львів до нас поставилися як до бруду. Спочатку маленькі дівчатка, що зустрічають гостей, одразу невірно оцінили здатність наших гаманців ( Погані психологи!) І щось сталося з їхніми обличчями. Я вперше бачу, щоб людей так судомило, клянуся! Старанно відверталися, вперто і повністю ігноруючи сам факт нашої присутності. Натомість радо вклонялися численним дівкам із зовнішністю повій, які валом валили в ресторан. Мало не ставали навколішки і ноги їм не цілували. А ми такої зовнішності не мали, натомість дехто з нас розмовляв російською. Мабуть за це нас і було покарано і не допущено на це свято життя. Потім вилізла здоровенна дівуля з нещирою посмішкою і ненавистю в очах і просто виставила нас за двері. Вельми дякую, що не побила. Ми, звісно, переживемо. Але на безхмарній мапі привітних закладів славного Львова з'явилося одне з поміткою "НІКОЛИ". В який, звісно, жоден з наших численних знайомих з України і закордонних держав не прийде. Ніколи. Вам на це покласти? Ну звісно! Зробіть хоча б ласку, відправте "МІС ГОЛОВНЕ ВИШИБАЙЛО" до хорошого косметолога і перукаря. Бо неприємно, коли тебе виганяє таке неестетичне опудало.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Тут вже згадували про їх фіру. Щодня практично це опудало на колесах їздить моєю вулицею. часом лишає по собі ось такі сліди

    [​IMG]



    sent from my Galaxy SIII
     
  8. Я туди хотіла колись піти працювати. Прийшла на співбесіду то зразу мене зустріла охорона, потім повели до дівчинки яка мені буде все пояснювати...Вона як почала все мені показувати, говорити як що і до чого в мене вже не було бажання там працювати. Не сподобався їхній дрескод.. о_О . Довго я там не витримала і пішла.
     
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Мені казали,що там офіціанток набирають виключно по великому бюсту)))
     
  10. hint

    hint Patria o muerte

    Был несколько раз во Львовском Старгороде... что сказать, по моему, это не формат Львова. Если в Харькове Старгород идеально вписывается в местную культуру, то во Львове он выглядит не на своем месте. Это сказывается на шоу, кухне, обслуживании, да и вообще на всей атмосфере. Не покидает чувство фальши. А в Харькове я Старгород люблю, и не потому, что сам харьковчанин :)

    ---------- Додано в 22:20 ---------- Попередній допис був написаний в 22:18 ----------

    в Харьковском так и есть... точнее не только по этому признаку, но этот пункт есть:rock:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Like Life

    Like Life New Member

    Привет львовяни!!!! Вас приветствует город-герой Одесса!!! У вас прекрасный город, очень красивый. Это один из лучших городов Украины. Я работаю по всей Украине, и часто путешествую, но скажу честно, что Львов люблю по-особенному. Не хочу обидеть автора предыдущего комментария, но я тоже был во всех Старгородах, и тоже люблю харьковский Старгород, но не могу сказать что во Львове чем-то хуже. здесь немножко по-другому, другая атмосфера, другие люди. Но именно они создают свою атмосферу, атмосферу праздника. Ты когда заходишь в Старгород, сразу чувствуешь приязнь и любовь этого заведения к посетителям, а когда видишь улыбки, этих милых девушек на рецепции, настроение поднимается на целый вечер. Желаю процветания и хороших клиентов, все Старгородам!!!! Вы лучшие!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. bonapart

    bonapart Well-Known Member

    Ну і я висловлю свою думку про цей заклад... Буваю в ньому досить нерідко, ну в середньому - раз-два на місяць. Справді, обслуговування погане, останнього разу був у четвер (зайшли подивитися з приятелем футбол) - чекали офіціанта хвилин 20, це при тому, що заклад був заповнений навіть не на чверть. Та сама історія, коли потрібно було покликати офіціанта - проходять і не реагують на жодні твої намагання до них звернутись. Щодо охорони закладу - можу погодитись з дечкими попередніми визначеннями, хамло - воно й в Африці хамло. Дівчата на рецепції зазвичай діють за принципом - ті мені сподобались, я їх пропущу, ті ні - не пускатиму (кілька разів втрафляв у когорту останніх, при проханнях аргументації - ігнор, добре хоч книгу скарг надавали(щоправда жодної відповіді на жодну скаргу не було)). Це мінуси. Можливо й зовсім не ходив би туди, але є плюси: кухня справді смачна, атмосфера весела, пиво відмінне. До тих-таки плюсів додам пісенні заспіви та трансляцію футбольних матчів. Також не можу назвати у Львові якихось нічних клубів, де можна настільки смачно поїсти і водночас потанцювати та поспівати. Навряд чи десь можна в нас провести веселіше час компанією, ніж в Старгороді (у випадку, якщо вдасться уникнути неприязні на рецепції та спілкування з хамовитою охороною, то гарний веселий вечір гарантовано)
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    нахамили, не обслужили, не пустили, але я все одно ходжу двічі на місяць... :facepalm::facepalm::facepalm:
    @bonapart , ви хлоп чи шмата?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. bonapart

    bonapart Well-Known Member

    Скажімо так - враховуючи ті плюси, які я назвав, не бачу альтернативи. А щодо перегляду футболу в центрі - то й поготів. ЛЧ немає навіть де подивитись (маю на увазі матчі не наших команд). Всі заклади, де транслюють футбол в 11 зачиняються (((
     
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  16. bonapart

    bonapart Well-Known Member

    Паб по будням, коли не грають наші клуби, працює до 23:00, вони не транслюють матчі не наших клубів у ЛЧ. Матчі ЛЧ відповідно не подивишся, оскільки вони закінчуються десь в 23:30-23:40
     
  17. bonapart

    bonapart Well-Known Member

    По сабжу - трішки поправлюсь, був в Старгороді в середу, а не четвер, дивився матч Баєр - Атлетіко...
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    І як вас впустили?
     
  19. bonapart

    bonapart Well-Known Member

    Нормально впустили. Мабуть, в дівчат на рецепції було все гаразд із настроєм))) і народу було мало, мабуть тре було клієнтів ;-)
     
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Оригінально:scratch_one-s_head:Настрій був,то впустили,прийшли критичні дні не впустили:)))Я б такий персонал порозганяла.Була там двіччі і враження теж не найкращі.Їм аби повний зал напхати ,а відношення до клієнта ніяке.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)